Tanie bilety autobusowe na trasie BariPolignano a Mare

Najtańsze połączenia autobusowe z miejscowości Bari do miejscowości Polignano a Mare

Godziny i ceny wyświetlane dla 11 sie

Najtaniej

14

Średnio

14

Najlepszym sposobem na znalezienie taniego przejazdu jest zarezerwowanie biletu z jak największym wyprzedzeniem i unikanie podróży w godzinach szczytu.

Najtaniej
14:10Bari, L.go Ciaia0godz.40 14:50Polignano a Mare
0 przesiadek
14 1W jedną stronę
Najtaniej
07:30Bari, L.go Ciaia1godz.55 09:25San Vito, Lido
1 przesiadka
14 1W jedną stronę
Najtaniej
06:45Bari, L.go Ciaia2godz.40 09:25San Vito, Lido
1 przesiadka
14 1W jedną stronę
Najtaniej
16:20Bari, L.go Ciaia0godz.45 17:05Polignano a Mare
0 przesiadek
14 1W jedną stronę
Najtaniej
06:45Bari, L.go Ciaia0godz.50 07:35Polignano a Mare
0 przesiadek
14 1W jedną stronę

Rozkład jazdy Bari – Polignano a Mare

Pokazuje połączenia autobusowe jutro, czwartek, 11 sierpnia
05:45Bari, L.go Ciaia0godz.45 06:30Polignano a Mare
0 przesiadek
06:20Bari, L.go Ciaia1godz.10 07:30Polignano a Mare
1 przesiadka
06:45Bari, L.go Ciaia2godz.40 09:25San Vito, Lido
1 przesiadka
06:45Bari, L.go Ciaia0godz.50 07:35Polignano a Mare
0 przesiadek
07:30Bari, L.go Ciaia1godz.55 09:25San Vito, Lido
1 przesiadka
12:00Bari, L.go Ciaia0godz.45 12:45Polignano a Mare
0 przesiadek
13:15Bari, L.go Ciaia0godz.45 14:00Polignano a Mare
0 przesiadek
14:10Bari, L.go Ciaia0godz.40 14:50Polignano a Mare
0 przesiadek
16:20Bari, L.go Ciaia0godz.45 17:05Polignano a Mare
0 przesiadek
17:15Bari, L.go Ciaia0godz.40 17:55Polignano a Mare
0 przesiadek
20:00Bari, L.go Ciaia0godz.40 20:40Polignano a Mare
0 przesiadek

To ostatnie połączenie autobusowe w tym dniu.

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

czw.
11 sie
pt.
12 sie
sob.
13 sie
niedz.
14 sie
pon.
15 sie
wt.
16 sie
śr.
17 sie
czw.
18 sie
pt.
19 sie
sob.
20 sie
niedz.
21 sie
pon.
22 sie
wt.
23 sie
śr.
24 sie
czw.
25 sie
pt.
26 sie
sob.
27 sie
niedz.
28 sie
pon.
29 sie
wt.
30 sie
śr.
31 sie

Najszybsze połączenia autobusowe z miejscowości Bari do miejscowości Polignano a Mare

Godziny i ceny wyświetlane dla 11 sie

Najszybsza podróż

40 min

Średnio

1 godz. 3 min

Liczba połączeń autobusowych na dzień

11

Odległość

33 km

Spośród 11 autobusów podróżujących codziennie z miasta Bari do miasta Polignano a Mare, 8 to połączenia bezpośrednie, więc łatwo jest uniknąć podróży z przesiadkami.

Najszybciej
14:10Bari, L.go Ciaia0godz.40 14:50Polignano a Mare
0 przesiadek
14 1W jedną stronę
Najszybciej
20:00Bari, L.go Ciaia0godz.40 20:40Polignano a Mare
0 przesiadek
14 1W jedną stronę
Najszybciej
17:15Bari, L.go Ciaia0godz.40 17:55Polignano a Mare
0 przesiadek
14 1W jedną stronę
2. Najszybciej
16:20Bari, L.go Ciaia0godz.45 17:05Polignano a Mare
0 przesiadek
14 1W jedną stronę
2. Najszybciej
05:45Bari, L.go Ciaia0godz.45 06:30Polignano a Mare
0 przesiadek
14 1W jedną stronę

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet

Porady w podróży: Autobusy z Bari do Polignano a Mare

Podróżuj do Polignano a Mare w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Bari do Polignano a Mare.
FAQs
Najtańsze bilety na podróż autobusem na trasie Bari - Polignano a Mare kosztują 13 zł. Cena może jednak wahać się w zależności od tego, z jakim wyprzedzeniem zarezerwujesz bilety Bari - Polignano a Mare. Jeśli chcesz zaoszczędzić, radzimy wcześniej zaplanować podróż autobusem i cieszyć się możliwością zakupu biletów w najlepszych cenach. Omio chętnie Ci w tym pomoże!
Rezerwując bilet na podróż autobusem, warto zapoznać się z orientacyjnymi cenami. Jeśli decydujesz się na autobus na trasie Bari - Polignano a Mare, przygotuj się na wydatek około 13 zł. Rekomendujemy rezerwację biletów na podróż autobusem z wyprzedzeniem, by zyskać jak najtańsze bilety.
Miasta Polignano a Mare oraz Bari dzieli około 33 km, jeśli zdecydujesz się pokonać ten odcinek autobusem.
Czas podróży autobusem na odcinku Bari - Polignano a Mare może się różnić w zależności od konkretnych dni, weekendów i świąt. Średnio trwa ona jednak 45 min.

Zanim zdecydujesz się na pokonanie trasy Bari - Polignano a Mare, pamiętaj, że większość podróżujących, którzy jako środek transportu preferują autobus, w mieście Bari jako punkt startowy wybiera Bari Centrale, a w mieście Polignano a Mare jako koniec podróży Polignano a Mare.

Jeśli planujesz wsiąść w autobus w mieście Bari, podróż rozpoczniesz 2.3 km od centrum. Najprawdopodobniej wybierzesz cieszący się największą popularnością wśród podróżnych Bari Centrale. Gdy dotrzesz do miasta Polignano a Mare wsiadając w autobus, Twoja podóż zakończy się w miejscu, jakim jest Polignano a Mare. Będziesz musiał dojechać stamtąd około 361 m do centrum.

Jeśli szukasz tanich biletów na autobusy na trasie Bari - Polignano a Mare, zapoznaj się z ofertą połączeń, jaką dysponują Ferrovie del Sud Est, BlaBlaCar, Marozzi, Regionale lub FlixBus i sprawnie dostań się na miejsce podróży, jakim jest Polignano a Mare. Warto też sprawdzić opcje, jakie oferują inni na trasie Bari - Polignano a Mare i porównać różnice pomiędzy połączeniami.
Jeśli chcesz zdecydować się na bezpośredni bilet na autobus na trasie Bari - Polignano a Mare, rozważ ofertę BlaBlaCar lub Ferrovie del Sud Est. Jeśli nie ma dostępnych bezpośrednich połączeń na trasie Bari - Polignano a Mare, sprawdź inne możliwości na Omio i skorzystaj z najlepszych propozycji połączeń, dzięki którym sprawnie dotrzesz do miasta Polignano a Mare.
Skorzystaj z Omio i wyszukuj połączenia, które oferują różni. Kup tanie bilety na trasie Bari - Polignano a Mare bez względu na to, czy interesuje Cię autobus i podróż w jedną stronę, czy też w obie strony. Możesz uzyskać wszystkie informacje związane z podróżą bezpośrednio w aplikacji Omio i cieszyć się sprawną podróżą.
Twoja podróż na trasie Bari - Polignano a Mare autobusem wcale nie musi zakończyć się w mieście Polignano a Mare. Inne popularne miejsca, które warto odwiedzić w pobliżu miasta Polignano a Mare, to między innymi Modugno, Matera lub Monopoli. Jeśli chcesz urozmaicić swoją podróż, skorzystaj z Omio i poznaj najtańsze sposoby na dotarcie do miejsc takich jak Modugno, Matera lub Monopoli!
Podróżowanie na trasie Bari - Polignano a Mare bez samochodu to nie problem! Odwiedź Omio i porównaj najlepsze połączenia, jeśli jako środek transportu wybierzesz autobus. Możesz także użyć aplikacji Omio, aby mieć wszystkie bilety w jednym miejscu, a podróż na trasie Bari - Polignano a Mare była płynna i łatwa.
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Bari
Polignano a Mare

Autobusy Bari – Polignano a Mare: sprawdź dodatkowe informacje!

Poniżej kilka przydatnych informacji, które ułatwią Ci zaplanowanie podróży!

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Waluta
Język