Najszybsze połączenia autobusowe z miejscowości Berlin do miejscowości Przemyśl

Godziny i ceny wyświetlane dla 29.07

Najszybsza podróż

15 godz.

Średnio

15 godz.

Liczba połączeń autobusowych na dzień

1

Odległość

719 km

Spośród 1 autobusów podróżujących codziennie z miasta Berlin do miasta Przemyśl, 1 to połączenia bezpośrednie, więc łatwo jest uniknąć podróży z przesiadkami.

Te bezpośrednie autobusy pokonują dystans 719 km przeciętnie w ciągu 15 godz. , ale jeśli będziesz mieć szczęście, niektóre zabiorą Cię tam w 15 godz. .

Najwolniejsza podróż autobusem trwa 15 godz. i zwykle wymaga przesiadki, ale pozwala za to zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Najszybciej
01:00Berlin, ZOB15godz.00 16:00Przemyśl
0 przesiadek
253 1W jedną stronę

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

śr.
28.07
160 Deutsche Bahn
112 Flixbus
954 Lot Polish Airlines
czw.
29.07
160 Deutsche Bahn
273 Sindbad
321 Wizz Air
pt.
30.07
185 Deutsche Bahn
297 Sindbad
1062 Lot Polish Airlines
sob.
31.07
160 Deutsche Bahn
297 Sindbad
395 Wizz Air
niedz.
1.08
160 Deutsche Bahn
287 Sindbad
930 Lot Polish Airlines
pon.
2.08
160 Deutsche Bahn
214 Sindbad
657 Lot Polish Airlines
wt.
3.08
160 Deutsche Bahn
253 Sindbad
297 Wizz Air
śr.
4.08
160 Deutsche Bahn
253 Sindbad
541 Lot Polish Airlines
czw.
5.08
160 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
445 Wizz Air
pt.
6.08
160 Deutsche Bahn
101 Flixbus
458 Lot Polish Airlines
sob.
7.08
160 Deutsche Bahn
297 Sindbad
395 Wizz Air
niedz.
8.08
160 Deutsche Bahn
287 Sindbad
677 Lot Polish Airlines
pon.
9.08
160 Deutsche Bahn
214 Sindbad
458 Lot Polish Airlines
wt.
10.08
160 Deutsche Bahn
253 Sindbad
148 Wizz Air
śr.
11.08
160 Deutsche Bahn
253 Sindbad
458 Lot Polish Airlines
czw.
12.08
160 Deutsche Bahn
97 Flixbus
127 Wizz Air
pt.
13.08
160 Deutsche Bahn
297 Sindbad
458 Lot Polish Airlines
sob.
14.08
160 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
445 Wizz Air
niedz.
15.08
160 Deutsche Bahn
97 Flixbus
658 Lot Polish Airlines
pon.
16.08
160 Deutsche Bahn
214 Sindbad
458 Lot Polish Airlines
wt.
17.08
160 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
148 Wizz Air

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet
Noclegi

Szukasz noclegu?

zobacz na mapie
Polecane hotele
Całe domy i mieszkania

Znajdź idealny nocleg z naszym partnerem, Booking.com

Wyświetl wszystkie

Porady w podróży

Autobusy z Berlin do Przemyśl
Podróżuj do Przemyśl w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Berlin do Przemyśl.
FAQs
Jakie są najtańsze bilety na autobus na trasie Berlin - Przemyśl?
Bilety na podróż autobusem na trasie Berlin - Przemyśl mogą kosztować jedynie 112 zł. Wszystko zależy jednak od tego, z jak dużym wyprzedzeniem rezerwujesz bilet na podróż autobusem. Polecamy Ci skorzystanie z wyszukiwarki Omio, dzięki której znajdziesz najtańsze bilety na Twoją nadchodzącą podróż oraz zarezerwujesz je tak wcześnie, jak to możliwe.
Jaka jest średnia cena biletu na podróż autobusem na trasie Berlin - Przemyśl?
Rezerwując bilet na podróż autobusem, warto zapoznać się z orientacyjnymi cenami. Jeśli decydujesz się na autobus na trasie Berlin - Przemyśl, przygotuj się na wydatek około 112 zł. Rekomendujemy rezerwację biletów na podróż autobusem z wyprzedzeniem, by zyskać jak najtańsze bilety.
Ile km trzeba pokonać na trasie Przemyśl - Berlin, wybierając podróż autobusem?
Zamierzasz zarezerwować bilet na podróż autobusem na trasie Berlin - Przemyśl? Odległość Berlin - Przemyśl do pokonania autobusem wynosi około 719 km.
Planuję podróż na trasie Berlin - Przemyśl. Które najchętniej wybierają podróżni?

Osoby rezerwujące tanie bilety na podróż autobusem na trasie Berlin - Przemyśl zwykle za punkt początkowy wybierają Berlin Hbf w mieście Berlin, a za końcowy - Przemysl, Wyb. Piłsudskiego Waygarta w mieście Przemyśl. Warto wcześniej poznać w mieście Berlin zanim wyruszysz w podróż i wsiądziesz w autobus.

Ile czasu zajmie mi pokonanie trasy - centrum w mieście Berlin i Przemyśl?

Możesz wsiąść w autobus w mieście Berlin, wybierając Berlin Hbf. Mieści się 0 km od centrum. Kiedy dotrzesz do miasta Przemyśl, najprawdopodobniej trafisz na, czyli najchętniej odwiedzany przez podróżnych Przemysl, Wyb. Piłsudskiego Waygarta znajdujący się 0 km od centrum.

Czy znajdę tanie bilety na bezpośredni autobusem na trasie Berlin - Przemyśl?
Jeśli chcesz zdecydować się na bezpośredni bilet na podróż autobusem, rozważ skorzystanie z usług Sindbad. Na Omio znajdziesz też inne sposoby na pokonanie odległości z jednego miasta do drugiego i wybierzesz ten, dzięki któremu sprawnie dotrzesz do celu, jakim jest Przemyśl.
Gdzie kupię tani bilety na podróż autobusem, jeśli zamierzam pokonać odcinek Berlin - Przemyśl?
Dzięki Omio podróżowanie autobusem na trasie Berlin - Przemyśl jest jeszcze łatwiejsze. Na naszej stronie znajdziesz tanie bilety w jedną stronę lub w obie strony. Po prostu podaj daty podróży i kup najodpowiedniejszy bilet na podróż w jedną stronę lub w obie strony. Aplikacja Omio gromadzi również wszystkie informacje związane z podróżą - teraz możesz mieć je w jednym miejscu w zasięgu ręki.
Czy planujesz podróżować autobusem, aby dotrzeć z miasta Berlin do miasta Przemyśl? Sprawdź, jakie są najbardziej popularne miejsca w pobliżu miasta Przemyśl, które również możesz odwiedzić.
Twoja podróż na trasie Berlin - Przemyśl autobusem wcale nie musi zakończyć się w mieście Przemyśl. Inne popularne miejsca, które warto odwiedzić w pobliżu miasta Przemyśl, to między innymi Kraków, Warszawa lub Lwów. Jeśli chcesz urozmaicić swoją podróż, skorzystaj z Omio i poznaj najtańsze sposoby na dotarcie do miejsc takich jak Kraków, Warszawa lub Lwów!
Czy trasę Berlin - Przemyśl mogę pokonać autobusem zamiast samochodem?
Nawet jeśli nie masz samochodu, możesz z łatwością podróżować na trasie Berlin - Przemyśl. Na Omio znajdziesz najlepsze połączenia Berlin - Przemyśl, jeśli jako środek transportu wybierzesz autobus. Porównasz różne opcje i wybierzesz idealną dla siebie. Dzięki aplikacji Omio będziesz mieć wszystkie bilety w jednym miejscu i cieszyć się płynną podróżą.

Autobusy Berlin – Przemyśl: sprawdź dodatkowe informacje!

Poniżej kilka przydatnych informacji, które ułatwią Ci zaplanowanie podróży!