Najszybsze połączenia autobusowe z miejscowości Berlin do miejscowości Rzeszów

Godziny i ceny wyświetlane dla 25.07

Najszybsza podróż

10 godz. 40 min

Średnio

12 godz. 8 min

Liczba połączeń autobusowych na dzień

13

Odległość

658 km

Spośród 13 autobusów podróżujących codziennie z miasta Berlin do miasta Rzeszów, 9 to połączenia bezpośrednie, więc łatwo jest uniknąć podróży z przesiadkami.

Te bezpośrednie autobusy pokonują dystans 658 km przeciętnie w ciągu 12 godz. 8 min , ale jeśli będziesz mieć szczęście, niektóre zabiorą Cię tam w 10 godz. 40 min .

Najwolniejsza podróż autobusem trwa 16 godz. 20 min i zwykle wymaga przesiadki, ale pozwala za to zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Najszybciej
03:35Berlin10godz.40 14:15Rzeszów, Dworzec autobusowy
0 przesiadek
136 1W jedną stronę
2. Najszybciej
12:20Berlin10godz.45 23:05Rzeszów, Dworzec autobusowy
0 przesiadek
174 1W jedną stronę
00:35Berlin11godz.00 11:35Rzeszów, Dworzec autobusowy
0 przesiadek
111 1W jedną stronę
03:10Berlin, Bahnhof Südkreuz11godz.05 14:15Rzeszów, Dworzec autobusowy
0 przesiadek
136 1W jedną stronę
11:55Berlin, Bahnhof Südkreuz11godz.10 23:05Rzeszów, Dworzec autobusowy
0 przesiadek
174 1W jedną stronę

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

sob.
24.07
159 Deutsche Bahn
111 Flixbus
Sprawdź cenę.
niedz.
25.07
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
950 Lot Polish Airlines
pon.
26.07
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
804 Lot Polish Airlines
wt.
27.07
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
950 Lot Polish Airlines
śr.
28.07
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
654 Lot Polish Airlines
czw.
29.07
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
654 Lot Polish Airlines
pt.
30.07
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
1100 Lot Polish Airlines
sob.
31.07
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
Sprawdź cenę.
niedz.
1.08
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
950 Lot Polish Airlines
pon.
2.08
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
455 Lot Polish Airlines
wt.
3.08
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
455 Lot Polish Airlines
śr.
4.08
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
455 Lot Polish Airlines
czw.
5.08
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
455 Lot Polish Airlines
pt.
6.08
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
455 Lot Polish Airlines
sob.
7.08
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
950 Lot Polish Airlines
niedz.
8.08
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
455 Lot Polish Airlines
pon.
9.08
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
455 Lot Polish Airlines
wt.
10.08
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
455 Lot Polish Airlines
śr.
11.08
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
455 Lot Polish Airlines
czw.
12.08
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
455 Lot Polish Airlines
pt.
13.08
159 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
455 Lot Polish Airlines

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet
Noclegi

Szukasz noclegu?

zobacz na mapie
Polecane hotele
Całe domy i mieszkania

Znajdź idealny nocleg z naszym partnerem, Booking.com

Wyświetl wszystkie

Porady w podróży

Autobusy z Berlin do Rzeszów
Podróżuj do Rzeszów w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Berlin do Rzeszów.
FAQs
Jak znaleźć tanie bilety na autobus na trasie Berlin - Rzeszów?
Najtańszy sposób na pokonanie trasy Rzeszów - Berlin to podróż autobusem, która może kosztować jedynie 97 zł, szczególnie jeśli zarezerwujesz bilet odpowiednio wcześniej. Oszczędzaj i kupuj na Omio tanie bilety na podróż autobusem na trasie Berlin - Rzeszów.
Ile przeciętnie muszę wydać bilet na podróż autobusem na trasie Berlin - Rzeszów?
Rezerwując bilet na podróż autobusem, warto zapoznać się z orientacyjnymi cenami. Jeśli decydujesz się na autobus na trasie Berlin - Rzeszów, przygotuj się na wydatek około 104 zł. Rekomendujemy rezerwację biletów na podróż autobusem z wyprzedzeniem, by zyskać jak najtańsze bilety.
Jaka odległość w linii prostej dzieli miasto Rzeszów i Berlin, podróżując autobusem?
Miasta Rzeszów oraz Berlin dzieli około 657 km, jeśli zdecydujesz się pokonać ten odcinek autobusem.
Jak długo będę podróżować na trasie Berlin - Rzeszów autobusem?
Podróżując autobusem, warto sprawdzić czas potrzebny na pokonanie trasy. W związku z tym wyszukujemy dla Ciebie tanie bilety na trasie Berlin - Rzeszów na autobus. Średni czas podróży na odcinku Berlin - Rzeszów, jeśli wybierzesz autobus, to 10 h 40 min.
Jeśli zdecyduję się na autobus, które w mieście Berlin i Rzeszów powinienem rozważyć?

Zanim zdecydujesz się na pokonanie trasy Berlin - Rzeszów, pamiętaj, że większość podróżujących, którzy jako środek transportu preferują autobus, w mieście Berlin jako punkt startowy wybiera Berlin Hbf, a w mieście Rzeszów jako koniec podróży Rzeszow, dw. PKP, Plac Dworcowy.

Gdzie w pobliżu centrum zlokalizowane są w mieśćie Berlin i Rzeszów?

Berlin Hbf to miejsce wybierane przez większość użytkowników Omio decydujących się na do miasta Berlin. Znajduje się około 0 km od centrum. W mieście Rzeszów cieszący się największą popularnością wśród podróżnych to Rzeszow, dw. PKP, Plac Dworcowy. Mieści się 0 km od centrum.

Jacy oferują tanie bilety na trasie Berlin - Rzeszów?
Decydując się na autobus na trasie Berlin - Rzeszów, możesz skorzystać z usług Flixbus lub PolskiBus i sprawnie dostać się do celu, jakim jest Rzeszów. Sprawdź też, którzy inni oferują przejazdy na trasie Berlin - Rzeszów, porównaj różnice pomiędzy połączeniami i kup bilet na to, które najbardziej Ci odpowiada.
Gdzie kupić bielty na podróż autobusem na trasie Berlin - Rzeszów?
Dzięki Omio podróżowanie autobusem na trasie Berlin - Rzeszów jest jeszcze łatwiejsze. Na naszej stronie znajdziesz tanie bilety w jedną stronę lub w obie strony. Po prostu podaj daty podróży i kup najodpowiedniejszy bilet na podróż w jedną stronę lub w obie strony. Aplikacja Omio gromadzi również wszystkie informacje związane z podróżą - teraz możesz mieć je w jednym miejscu w zasięgu ręki.
Planuję podróż Berlin - Rzeszów i jako środek transportu wybieram autobus. Dokąd jeszcze mogę się wybrać w pobliżu miasta Rzeszów?
Wielu podróżujących, którzy docierają do miasta Rzeszów autobusem, często odwiedza również znajdujące się w pobliżu popularne miejsca takie jak Warszawa, Kraków lub Katowice. Jeśli podróżujesz z miasta Rzeszów i chcesz odwiedzić miejsca takie jak Warszawa, Kraków lub Katowice, pozwól Omio znaleźć dla Ciebie najlepsze dostępne połączenia w przystępnej cenie.
Czy trasę Berlin - Rzeszów mogę pokonać autobusem zamiast samochodem?
Nawet jeśli nie masz samochodu, możesz z łatwością podróżować na trasie Berlin - Rzeszów. Na Omio znajdziesz najlepsze połączenia Berlin - Rzeszów, jeśli jako środek transportu wybierzesz autobus. Porównasz różne opcje i wybierzesz idealną dla siebie. Dzięki aplikacji Omio będziesz mieć wszystkie bilety w jednym miejscu i cieszyć się płynną podróżą.
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Berlin
Berlin, ZOB am Funkturm
Udogodnienia