Tanie bilety autobusowe na trasie BrukselaBerlin

sob., 24.07
+ Add Return

The fastest bus from Bruksela to Berlin

Showing times and prices for today.

Najszybsza podróż

10 godz. 20 min

Średnio

15 godz. 4 min

Liczba połączeń autobusowych na dzień

5

Odległość

651 km

Spośród 5 autobusów podróżujących codziennie z miasta Bruksela do miasta Berlin, 1 to połączenia bezpośrednie, więc łatwo jest uniknąć podróży z przesiadkami.

Te bezpośrednie autobusy pokonują dystans 651 km przeciętnie w ciągu 15 godz. 4 min , ale jeśli będziesz mieć szczęście, niektóre zabiorą Cię tam w 10 godz. 20 min .

Najwolniejsza podróż autobusem trwa 18 godz. 30 min i zwykle wymaga przesiadki, ale pozwala za to zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Najszybciej
14:40Bruksela10godz.20 01:00Berlin, ZOB
0 przesiadek
47 1W jedną stronę
20:10BRUXELLES-Midi / Brussel Zuid, Rue de France15godz.10 11:20Berlin, Europaplatz am Hbf. (BEX-Haltestelle)
1 changes
45 1W jedną stronę
20:10BRUXELLES-Midi / Brussel Zuid, Rue de France15godz.35 11:45Berlin
1 changes
45 1W jedną stronę
14:40BRUXELLES-Midi / Brussel Zuid, Rue de France15godz.45 06:25Berlin
1 changes
45 1W jedną stronę
18:30Bruxelles, Gare du Midi18godz.30 13:00Berlin
1 changes
73 1W jedną stronę

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

sob.
24.07
55 FlixTrain
32 BlaBlaCar Bus
329 tab
niedz.
25.07
70 FlixTrain
42 Flixbus
227 Brussels Airlines
pon.
26.07
47 Deutsche Bahn
32 BlaBlaCar Bus
187 Brussels Airlines
wt.
27.07
35 Deutsche Bahn
32 BlaBlaCar Bus
187 Brussels Airlines
śr.
28.07
51 Deutsche Bahn
30 Flixbus
152 Brussels Airlines
czw.
29.07
35 FlixTrain
32 BlaBlaCar Bus
152 Brussels Airlines
pt.
30.07
45 FlixTrain
32 BlaBlaCar Bus
152 Brussels Airlines
sob.
31.07
Sprawdź cenę.
32 BlaBlaCar Bus
Sprawdź cenę.
niedz.
1.08
72 Deutsche Bahn
32 BlaBlaCar Bus
122 Brussels Airlines
pon.
2.08
51 Deutsche Bahn
32 BlaBlaCar Bus
122 Brussels Airlines
wt.
3.08
62 Deutsche Bahn
32 BlaBlaCar Bus
122 Brussels Airlines
śr.
4.08
43 Deutsche Bahn
32 BlaBlaCar Bus
122 Brussels Airlines
czw.
5.08
51 Deutsche Bahn
32 BlaBlaCar Bus
97 Brussels Airlines
pt.
6.08
64 Deutsche Bahn
32 BlaBlaCar Bus
122 Brussels Airlines
sob.
7.08
62 Deutsche Bahn
32 BlaBlaCar Bus
97 Brussels Airlines
niedz.
8.08
56 Deutsche Bahn
32 BlaBlaCar Bus
61 Brussels Airlines
pon.
9.08
50 Deutsche Bahn
32 BlaBlaCar Bus
97 Brussels Airlines
wt.
10.08
47 Deutsche Bahn
31 Flixbus
61 Brussels Airlines
śr.
11.08
50 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
61 Brussels Airlines
czw.
12.08
51 Deutsche Bahn
32 BlaBlaCar Bus
61 Brussels Airlines
pt.
13.08
47 Deutsche Bahn
32 BlaBlaCar Bus
61 Brussels Airlines

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet
Noclegi

Szukasz noclegu?

zobacz na mapie
Polecane hotele
Całe domy i mieszkania

Znajdź idealny nocleg z naszym partnerem, Booking.com

Wyświetl wszystkie

Porady w podróży

Autobusy z Bruksela do Berlin
Podróżuj do Berlin w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Bruksela do Berlin.
FAQs
Jakie są najtańsze bilety na autobus na trasie Bruksela - Berlin?
Tanie bilety na podróż autobusem na trasie Bruksela - Berlin mogą kosztować nawet 145 zł, jednak ceny zależą tego, z jakim wyprzedzeniem uda Ci się dokonać rezerwacji. Im wcześniej, tym większa szansa nia niższą cenę. Skorzystaj z Omio i wyszukuj tanie bilety na podróż autobusem i zarezerwuj je z możliwie największym wyprzedzeniem.
Ile mniej więcej muszę zapłacić za bilet na autobus Bruksela - Berlin?
Rezerwując bilet na podróż autobusem, warto zapoznać się z orientacyjnymi cenami. Jeśli decydujesz się na autobus na trasie Bruksela - Berlin, przygotuj się na wydatek około 161 zł. Rekomendujemy rezerwację biletów na podróż autobusem z wyprzedzeniem, by zyskać jak najtańsze bilety.
Jaki dystans dzieli Bruksela i Berlin, jeśli zdecyduję się na podróż autobusem?
Przed zaplanowaniem podróży na trasie Bruksela - Berlin warto wiedzieć, że odległość Berlin - Bruksela wynosi około 651 km, gdy przemieszczasz się autobusem.
Ile mniej więcej poświęcę na podróż autobusem na trasie Bruksela - Berlin?
Podróż autobusem na trasie Bruksela - Berlin zajmuje średnio 10 h 20 min. Czas ten może się jednak różnić w zależności od konkretnych terminów, weekendów i świąt. Omio pomoże Ci znaleźć najtańsze bilety na trasie Bruksela - Berlin i wskaże dostępne autobusy.
Jakie najczęściej wybierają podróżni w mieście Bruksela i Berlin?

Wśród podróżujących z miasta Bruksela największą popularnością cieszy się, jakim jest Bruxelles-Midi. W mieście Berlin najwięcej podróżnych wybiera Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof.

Skąd w mieście Bruksela złapię autobus, jeśli chcę dojechać do miasta Berlin?

Możesz wsiąść w autobus w mieście Bruksela, wybierając Bruxelles-Midi. Mieści się 0 km od centrum. Kiedy dotrzesz do miasta Berlin, najprawdopodobniej trafisz na, czyli najchętniej odwiedzany przez podróżnych Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof znajdujący się 0 km od centrum.

Którzy oferujący połączenia na Omio umożliwią mi pokonanie trasy Bruksela - Berlin?
Decydując się na autobus na trasie Bruksela - Berlin, możesz skorzystać z usług Flixbus, Eurolines Germany, Eurolines France lub BlaBlaCar i sprawnie dostać się do celu, jakim jest Berlin. Sprawdź też, którzy inni oferują przejazdy na trasie Bruksela - Berlin, porównaj różnice pomiędzy połączeniami i kup bilet na to, które najbardziej Ci odpowiada.
Czy jeśli zamierzam podróżować na trasie Bruksela - Berlin, znajdę bezpośredni autobus?
Jeśli chcesz zdecydować się na bezpośredni bilet na podróż autobusem, rozważ skorzystanie z usług Flixbus, BlaBlaCar lub Sindbad. Na Omio znajdziesz też inne sposoby na pokonanie odległości z jednego miasta do drugiego i wybierzesz ten, dzięki któremu sprawnie dotrzesz do celu, jakim jest Berlin.
Gdzie znajdę tanie bilety na podróż autobusem na trasie Bruksela - Berlin?
Zaoszczędź i pozwól nam znaleźć dla Ciebie najlepsze tanie bilety na podróż autobusem w jedną stronę lub w obie strony. Nasza aplikacja zbiera wszystkie informacje związane z podróżą, dzięki czemu możesz cieszyć się sprawnym pokonaniem trasy Bruksela - Berlin.
Czy planujesz podróżować autobusem, aby dotrzeć z miasta Bruksela do miasta Berlin? Sprawdź, jakie są najbardziej popularne miejsca w pobliżu miasta Berlin, które również możesz odwiedzić.
Wielu naszych użytkowników decydujących się na podróż autobusem i kierujących się do miasta Bruksela również często podróżuje do miejsc takich jak Amsterdam, Praga lub Paryż. Sprawdź na Omio, jakie są najlepsze połączenia pomiędzy miastem Berlin a tymi wartymi odwiedzenia miejscami.
Czy trasę Bruksela - Berlin mogę pokonać autobusem zamiast samochodem?
Nawet jeśli nie masz samochodu, możesz z łatwością podróżować na trasie Bruksela - Berlin. Na Omio znajdziesz najlepsze połączenia Bruksela - Berlin, jeśli jako środek transportu wybierzesz autobus. Porównasz różne opcje i wybierzesz idealną dla siebie. Dzięki aplikacji Omio będziesz mieć wszystkie bilety w jednym miejscu i cieszyć się płynną podróżą.