Najszybsze połączenia autobusowe z miejscowości Hamburg do miejscowości Szczecin

Godziny i ceny wyświetlane dla 25.07

Najszybsza podróż

9 godz. 45 min

Średnio

9 godz. 45 min

Liczba połączeń autobusowych na dzień

1

Odległość

301 km

Spośród 1 autobusów podróżujących codziennie z miasta Hamburg do miasta Szczecin, 1 to połączenia bezpośrednie, więc łatwo jest uniknąć podróży z przesiadkami.

Te bezpośrednie autobusy pokonują dystans 301 km przeciętnie w ciągu 9 godz. 45 min , ale jeśli będziesz mieć szczęście, niektóre zabiorą Cię tam w 9 godz. 45 min .

Najwolniejsza podróż autobusem trwa 9 godz. 45 min i zwykle wymaga przesiadki, ale pozwala za to zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Najszybciej
21:30Hamburg, ZOB am Hbf9godz.45 07:15Szczecin
0 przesiadek
283 1W jedną stronę

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

sob.
24.07
112 FlixTrain
112 Flixbus
niedz.
25.07
189 FlixTrain
145 Flixbus
pon.
26.07
131 FlixTrain
126 Flixbus
wt.
27.07
Sprawdź cenę.
213 Sindbad
śr.
28.07
289 Deutsche Bahn
213 Sindbad
czw.
29.07
289 Deutsche Bahn
116 Flixbus
pt.
30.07
112 Deutsche Bahn
101 Flixbus
sob.
31.07
Sprawdź cenę.
262 Sindbad
niedz.
1.08
289 Deutsche Bahn
247 Euroticket
pon.
2.08
289 Deutsche Bahn
179 Sindbad
wt.
3.08
289 Deutsche Bahn
213 Sindbad
śr.
4.08
289 Deutsche Bahn
213 Sindbad
pt.
6.08
112 Deutsche Bahn
102 Flixbus
sob.
7.08
289 Deutsche Bahn
262 Sindbad
niedz.
8.08
Sprawdź cenę.
77 Flixbus
pon.
9.08
289 Deutsche Bahn
179 Sindbad
czw.
12.08
289 Deutsche Bahn
60 Flixbus

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet
Noclegi

Szukasz noclegu?

zobacz na mapie
Polecane hotele
Całe domy i mieszkania

Znajdź idealny nocleg z naszym partnerem, Booking.com

Wyświetl wszystkie

Porady w podróży

Autobusy z Hamburg do Szczecin
Podróżuj do Szczecin w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Hamburg do Szczecin.
FAQs
Jakie są najtańsze bilety na autobus na trasie Hamburg - Szczecin?
Bilety na podróż autobusem na trasie Hamburg - Szczecin mogą kosztować jedynie 101 zł. Wszystko zależy jednak od tego, z jak dużym wyprzedzeniem rezerwujesz bilet na podróż autobusem. Polecamy Ci skorzystanie z wyszukiwarki Omio, dzięki której znajdziesz najtańsze bilety na Twoją nadchodzącą podróż oraz zarezerwujesz je tak wcześnie, jak to możliwe.
Jaka jest średnia cena biletu na podróż autobusem na trasie Hamburg - Szczecin?
Podróżni zazwyczaj muszą liczyć się z wydatkiem 147 zł, by pokonać trasę Hamburg - Szczecin. Im wcześniej zaplanujesz podróż, tym tańsze będą bilety Szczecin - Hamburg.
Jaka odległość dzieli Hamburg i Szczecin, jeśli zdecyduję się na podróż autobusem?
Zamierzasz zarezerwować bilet na podróż autobusem na trasie Hamburg - Szczecin? Odległość Hamburg - Szczecin do pokonania autobusem wynosi około 300 km.
Ile czasu potrzebuje autobus, by pokonać trasę Hamburg - Szczecin?
Czas podróży autobusem na odcinku Hamburg - Szczecin może się różnić w zależności od konkretnych dni, weekendów i świąt. Średnio trwa ona jednak 6 h 21 min.
Planuję podróż na trasie Hamburg - Szczecin. Które najchętniej wybierają podróżni?

Wśród podróżujących z miasta Hamburg największą popularnością cieszy się, jakim jest Hamburg Hbf. W mieście Szczecin najwięcej podróżnych wybiera Szczecin, Dworzec autobusowy.

Skąd w mieście Hamburg złapię autobus, jeśli chcę dojechać do miasta Szczecin?

Możesz wsiąść w autobus w mieście Hamburg, wybierając Hamburg Hbf. Mieści się 0 km od centrum. Kiedy dotrzesz do miasta Szczecin, najprawdopodobniej trafisz na, czyli najchętniej odwiedzany przez podróżnych Szczecin, Dworzec autobusowy znajdujący się 0 km od centrum.

Jacy oferują tanie bilety na trasie Hamburg - Szczecin?
Omio współpracuje z wieloma partnerami, aby zapewnić Ci najlepsze połączenia. Na trasie Hamburg - Szczecin możesz zdecydować się na autobus oferowany przez Flixbus, BlaBlaCar, Est lub Sindbad. Sprawdź opcje, jakie oferują inni na trasie Hamburg - Szczecin i porównaj różnice pomiędzy połączeniami.
Gdzie kupić bielty na podróż autobusem na trasie Hamburg - Szczecin?
Dzięki Omio podróżowanie autobusem na trasie Hamburg - Szczecin jest jeszcze łatwiejsze. Na naszej stronie znajdziesz tanie bilety w jedną stronę lub w obie strony. Po prostu podaj daty podróży i kup najodpowiedniejszy bilet na podróż w jedną stronę lub w obie strony. Aplikacja Omio gromadzi również wszystkie informacje związane z podróżą - teraz możesz mieć je w jednym miejscu w zasięgu ręki.
Chcę podróżować autobusem z miasta Hamburg do miasta Szczecin. Jakie są najpopularniejsze miejsca w pobliżu miasta Szczecin, które także warto odwiedzić?
Dla wielu naszych użytkowników wybierających podróż autobusem i pokonujących odległość Hamburg - Szczecin, Szczecin nie jest miejscem docelowym. Miejsca w pobliżu miasta Szczecin, które są warte odwiedzenia to Berlin, Warszawa lub Gdańsk. Sprawdź na Omio tanie bilety na podróż autobusem do każdego z najbardziej popularnych miejsc!
Czy jeśli nie mam możliwości podróżować autem, jaka jest najlepsza opcja podróży, gdy wybiorę autobus Hamburg - Szczecin?
Pozwól Omio znaleźć odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie na nadchodzącą podróż. Nie potrzebujesz samochodu, żeby pokonać trasę Hamburg - Szczecin. Odwiedź Omio i porównaj najlepsze połączenia Hamburg - Szczecin, jeśli jako środek transportu wybierzesz autobus. Zaplanuj podróż autobusem i kup tanie bilety już dziś!
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Hamburg
Szczecin
Hamburg, ZOB am Hbf.
Udogodnienia