Tanie bilety autobusowe na trasie KarpaczJelenia Góra

Najtańsze połączenia autobusowe z miejscowości Karpacz do miejscowości Jelenia Góra

Godziny i ceny wyświetlane dla 18 sie

Najtaniej

19

Średnio

36

Najlepszym sposobem na znalezienie taniego przejazdu jest zarezerwowanie biletu z jak największym wyprzedzeniem i unikanie podróży w godzinach szczytu.

Najtaniej
20:20Karpacz0godz.20 20:40Jelenia Góra
0 przesiadek
19 1W jedną stronę
Najtaniej
20:10Karpacz0godz.30 20:40Jelenia Góra
0 przesiadek
19 1W jedną stronę
2. Najtaniej
11:45Karpacz0godz.20 12:05Jelenia Góra
0 przesiadek
44 1W jedną stronę
2. Najtaniej
14:38Karpacz0godz.22 15:00Jelenia Góra
0 przesiadek
44 1W jedną stronę
2. Najtaniej
14:35Karpacz0godz.25 15:00Jelenia Góra
0 przesiadek
44 1W jedną stronę

Rozkład jazdy Karpacz – Jelenia Góra

Pokazuje połączenia autobusowe jutro, czwartek, 18 sierpnia
11:35Karpacz0godz.30 12:05Jelenia Góra
0 przesiadek
11:45Karpacz0godz.20 12:05Jelenia Góra
0 przesiadek
14:35Karpacz0godz.25 15:00Jelenia Góra
0 przesiadek
14:38Karpacz0godz.22 15:00Jelenia Góra
0 przesiadek
20:10Karpacz0godz.30 20:40Jelenia Góra
0 przesiadek
20:20Karpacz0godz.20 20:40Jelenia Góra
0 przesiadek

To ostatnie połączenie autobusowe w tym dniu.

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

czw.
18 sie
pt.
19 sie
sob.
20 sie
niedz.
21 sie
pon.
22 sie
wt.
23 sie
śr.
24 sie

Najszybsze połączenia autobusowe z miejscowości Karpacz do miejscowości Jelenia Góra

Godziny i ceny wyświetlane dla 18 sie

Najszybsza podróż

20 min

Średnio

24 min

Liczba połączeń autobusowych na dzień

6

Odległość

14 km

Spośród 6 autobusów podróżujących codziennie z miasta Karpacz do miasta Jelenia Góra, 6 to połączenia bezpośrednie, więc łatwo jest uniknąć podróży z przesiadkami.

Najszybciej
11:45Karpacz0godz.20 12:05Jelenia Góra
0 przesiadek
44 1W jedną stronę
Najszybciej
20:20Karpacz0godz.20 20:40Jelenia Góra
0 przesiadek
19 1W jedną stronę
2. Najszybciej
14:38Karpacz0godz.22 15:00Jelenia Góra
0 przesiadek
44 1W jedną stronę
14:35Karpacz0godz.25 15:00Jelenia Góra
0 przesiadek
44 1W jedną stronę
20:10Karpacz0godz.30 20:40Jelenia Góra
0 przesiadek
19 1W jedną stronę

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet

Porady w podróży: Autobusy z Karpacz do Jelenia Góra

Podróżuj do Jelenia Góra w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Karpacz do Jelenia Góra.
FAQs
Najtańszy sposób na pokonanie trasy Jelenia Góra - Karpacz to podróż autobusem, która może kosztować jedynie 10 zł, szczególnie jeśli zarezerwujesz bilet odpowiednio wcześniej. Oszczędzaj i kupuj na Omio tanie bilety na podróż autobusem na trasie Karpacz - Jelenia Góra.
Rezerwując bilet na podróż autobusem, warto zapoznać się z orientacyjnymi cenami. Jeśli decydujesz się na autobus na trasie Karpacz - Jelenia Góra, przygotuj się na wydatek około 17 zł. Rekomendujemy rezerwację biletów na podróż autobusem z wyprzedzeniem, by zyskać jak najtańsze bilety.
Jeśli będziesz przemieszczać się autobusem na trasie Karpacz - Jelenia Góra, odległość wyniesie około 13 km.
Średni czas podróży autobusem na trasie Karpacz - Jelenia Góra to 30 min. Może on jednak różnić się w zależności od konkretnych terminów, weekendów i świąt. Weź to pod uwagę, kupując bilet na podróż autobusem na trasie Karpacz - Jelenia Góra.

Osoby rezerwujące tanie bilety na podróż autobusem na trasie Karpacz - Jelenia Góra zwykle za punkt początkowy wybierają Karpacz w mieście Karpacz, a za końcowy - Jelenia Góra, Dworzec Autobusowy w mieście Jelenia Góra. Warto wcześniej poznać w mieście Karpacz zanim wyruszysz w podróż i wsiądziesz w autobus.

Jeśli zaczynasz podróż w mieście Karpacz, zwróć uwagę na to, że większość użytkowników Omio wybierających startuje z miejsca, jakim jest Karpacz znajdujący się w odległości 305 m od centrum. Jeśli planujesz nocleg w mieście Jelenia Góra, pamiętaj, że najpopularniejszy to Jelenia Góra, Dworzec Autobusowy. Znajduje się 1.1 km od centrum.

Omio współpracuje z wieloma partnerami, aby zapewnić Ci najlepsze połączenia. Na trasie Karpacz - Jelenia Góra możesz zdecydować się na autobus oferowany przez BlaBlaCar lub Flixbus. Sprawdź opcje, jakie oferują inni na trasie Karpacz - Jelenia Góra i porównaj różnice pomiędzy połączeniami.
Jeśli zamierzasz podróżować autobusem na trasie Karpacz - Jelenia Góra, znajdź odpowiedni bilet w jedną stronę lub w obie strony i zarezerwuj go na Omio. Możesz też użyć naszej aplikacji, aby uzyskać wszystkie informacje związane z planowaną podróżą. Dzięki temu zbliżający się wyjazd będzie tak płynny i bezproblemowa, jak to tylko możliwe.
Wielu podróżujących, którzy docierają do miasta Jelenia Góra autobusem, często odwiedza również znajdujące się w pobliżu popularne miejsca takie jak Wrocław, Warszawa lub Legnica. Jeśli podróżujesz z miasta Jelenia Góra i chcesz odwiedzić miejsca takie jak Wrocław, Warszawa lub Legnica, pozwól Omio znaleźć dla Ciebie najlepsze dostępne połączenia w przystępnej cenie.
Trasę Karpacz - Jelenia Góra z łatwością pokonasz bez samochodu. Odwiedź Omio i porównaj najtańsze połączenia na odcinku Karpacz - Jelenia Góra, jeśli jako środek transportu wybierzesz autobus. Podróżuj tanio autobusem i kup bilety w Omio. Możesz również użyć aplikacji Omio, aby mieć wszystkie bilety w jednym miejscu i cieszyć się płynną podróżą.
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Jelenia Góra

Autobusy Karpacz – Jelenia Góra: sprawdź dodatkowe informacje!

Poniżej kilka przydatnych informacji, które ułatwią Ci zaplanowanie podróży!

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Waluta
Język