Najszybsze połączenia autobusowe z miejscowości Kopenhaga do miejscowości Berlin

Godziny i ceny wyświetlane dla 25.07

Najszybsza podróż

8 godz. 10 min

Średnio

8 godz. 37 min

Liczba połączeń autobusowych na dzień

7

Odległość

355 km

Spośród 7 autobusów podróżujących codziennie z miasta Kopenhaga do miasta Berlin, 7 to połączenia bezpośrednie, więc łatwo jest uniknąć podróży z przesiadkami.

Te bezpośrednie autobusy pokonują dystans 355 km przeciętnie w ciągu 8 godz. 37 min , ale jeśli będziesz mieć szczęście, niektóre zabiorą Cię tam w 8 godz. 10 min .

Najwolniejsza podróż autobusem trwa 9 godz. i zwykle wymaga przesiadki, ale pozwala za to zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Najszybciej
20:50København, Ingerslevsgade8godz.10 05:00Berlin, ZOB
0 przesiadek
262 1W jedną stronę
2. Najszybciej
09:15København, Ingerslevsgade8godz.30 17:45Berlin, ZOB
0 przesiadek
262 1W jedną stronę
2. Najszybciej
23:40København, Ingerslevsgade8godz.30 08:10Berlin
0 przesiadek
310 1W jedną stronę
2. Najszybciej
20:50København, Ingerslevsgade8godz.30 05:20Berlin, Bahnhof Südkreuz
0 przesiadek
262 1W jedną stronę
23:40København, Ingerslevsgade8godz.50 08:30Berlin, ZOB
0 przesiadek
310 1W jedną stronę

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

sob.
24.07
Sprawdź cenę.
194 Flixbus
Sprawdź cenę.
niedz.
25.07
387 Deutsche Bahn
242 Flixbus
403 easyJet
pon.
26.07
193 Deutsche Bahn
262 Flixbus
403 easyJet
wt.
27.07
193 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
670 easyJet
śr.
28.07
193 Deutsche Bahn
145 Flixbus
427 easyJet
czw.
29.07
193 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
403 easyJet
pt.
30.07
193 Deutsche Bahn
194 Flixbus
342 Norwegian Air Shuttle
sob.
31.07
193 Deutsche Bahn
207 Flixbus
622 regional jet
niedz.
1.08
218 Deutsche Bahn
207 Flixbus
369 easyJet
pon.
2.08
Sprawdź cenę.
194 Flixbus
369 easyJet
wt.
3.08
218 Deutsche Bahn
145 Flixbus
246 easyJet
śr.
4.08
203 Deutsche Bahn
121 Flixbus
215 easyJet
czw.
5.08
Sprawdź cenę.
121 Flixbus
170 easyJet
pt.
6.08
193 Deutsche Bahn
145 Flixbus
273 easyJet
sob.
7.08
218 Deutsche Bahn
398 Sindbad
622 regional jet
niedz.
8.08
290 Deutsche Bahn
194 Flixbus
321 easyJet
pon.
9.08
218 Deutsche Bahn
121 Flixbus
211 easyJet
wt.
10.08
109 Deutsche Bahn
121 Flixbus
608 Sas Airways
śr.
11.08
218 Deutsche Bahn
125 Flixbus
174 easyJet
czw.
12.08
218 Deutsche Bahn
121 Flixbus
194 easyJet
pt.
13.08
Sprawdź cenę.
145 Flixbus
276 Norwegian Air Shuttle

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet
Noclegi

Szukasz noclegu?

zobacz na mapie
Polecane hotele
Całe domy i mieszkania

Znajdź idealny nocleg z naszym partnerem, Booking.com

Wyświetl wszystkie

Autobusy Kopenhaga — Berlin

Każdego dnia możesz wybierać spośród kilkunastu połączeń autobusowych z Kopenhagi do Berlina. Pierwsze autobusy wyruszają w trasę do stolicy Niemiec już wczesnym rankiem, a ostatnie — w okolicach północy. Najkrótsze połączenia bez przesiadek oznaczają podróż trwającą około 7 godzin i 25 minut. Większość dostępnych połączeń autobusowych to właśnie autobusy bezpośrednio zmierzające z duńskiej do niemieckiej stolicy.

Którzy przewoźnicy oferują połączenia autobusowe z Kopenhagi do Berlina?

Autobusy Kopenhaga — Berlin obsługiwane są przez różnych przewoźników autobusowych. Należą do nich między innymi FlixBus, comati, Infobus, Eurolines oraz Deutsche Bahn.

Jak długo trwa podróż autobusem z Kopenhagi do Berlina?

Około 7 h i 25 minut potrzebnych jest, by dotrzeć z Kopenhagi do Berlina bezpośrednim autobusem.

Ile połączeń autobusowych oferowanych jest z Kopenhagi do Berlina?

Codziennie, zarówno w dni robocze, jak i w weekendy, możesz wybierać spośród kilkunastu połączeń autobusowych z Kopenhagi do Berlina.

Z którego dworca autobusowego w Kopenhadze odjeżdżają autobusy do Berlina? Na którym dworcu autobusowym w Berlinie kończą bieg autobusy z Kopenhagi?

Dworzec początkowy: Copenhagen Central (Københavns Hovedbanegård) to kopenhaski dworzec centralny, który obsługuje zarówno pociągi, jak i autobusy. Na jego terenie znajdziesz między innymi schowki bagażowe, kantor, toalety oraz sklepy i bary. Łatwo dotrzesz do niego z centrum miasta pieszo lub za pomocą komunikacji miejskiej. Będąc w okolicy Uniwersytetu Kopenhaskiego położonego w samym sercu centrum miasta, możesz udać się na stację Nørreport, z której pociągiem szybkich kolei miejskich linii nr 029 dojedziesz bezpośrednio na sam dworzec.

Autobusy do Berlina ruszają też z Ingerslevsgade. Jest to przystanek autobusowy znajdujący się tuż obok dworca centralnego. Bardzo często rozpoczynają z niego podróż autobusy przewoźnika FlixBus.

Dworzec końcowy: Autobusy z Kopenhagi kończą bieg na wielu berlińskich dworcach, na przykład na dworcu centralnym ZOB, Südkreuz, Zoologischer Garten, Alexanderplatz i innych.

Berlin ZOB to berliński dworzec centralny znajdujący się w dzielnicy Charlottenburg-Wilmersdorf położonej w zachodniej części miasta. Możesz skorzystać na nim między innymi z barów, salonu prasowego oraz automatu z przekąskami. Z dworca szybko dostaniesz się do centrum miasta na przykład linią metra nr U2. Udaj się na pobliską stację Kaiserdamm Station i po około 30 minutach wysiądź na stacji Alexanderplatz.

Berlin, Bahnhof Südkreuz — ten przystanek leży w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego o tej samej nazwie. By dostać się do centrum miasta, skorzystaj na przykład z linii szybkiej kolei miejskiej odjeżdżającej bezpośrednio z dworca.

Berlin, Zoologischer Garten to przystanek autobusowy zlokalizowany w pobliżu berlińskiego ogrodu zoologicznego na Hardenbergplatz.

Berlin, U-Bahnhof Alt-Tegel to przystanek autobusowy znajdujący się tuż obok stacji metra o tej samej nazwie. Dzięki niej możesz łatwo dotrzeć do centrum miasta.

Berlin, Alexanderplatz to przystanek autobusowy, który położony jest bezpośrednio na Alexanderplatz, w sercu niemieckiej stolicy.

Berlin, S-Treptower Park Puschkinallee jest nazwą przystanku autobusowego znajdującego się tuż obok dworca kolejowego Treptower Park, z którego możesz udać się szybką koleją miejską na przykład do centrum miasta.

Berlin, Tegel Flughafen to przystanek autobusowy położony tuż obok portu lotniczego Berlin-Tegel, z którego możesz w komfortowy sposób kontynuować swoją podróż.

Porady w podróży

Autobusy z Kopenhaga do Berlin
Podróżuj do Berlin w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Kopenhaga do Berlin.
FAQs
Ile kosztuje najtańszy bilet na podróż autobusem na trasie Kopenhaga - Berlin?
Najtańsze bilety na podróż autobusem na trasie Kopenhaga - Berlin kosztują 145 zł. Cena może jednak wahać się w zależności od tego, z jakim wyprzedzeniem zarezerwujesz bilety Kopenhaga - Berlin. Jeśli chcesz zaoszczędzić, radzimy wcześniej zaplanować podróż autobusem i cieszyć się możliwością zakupu biletów w najlepszych cenach. Omio chętnie Ci w tym pomoże!
Ile przeciętnie muszę wydać bilet na podróż autobusem na trasie Kopenhaga - Berlin?
Jeśli wybierasz autobus na trasie Kopenhaga - Berlin, przygotuj się na wydatek około 190 zł. Ceny mogą jednak różnić się w zależności od daty podróży oraz od tego, z jakim wyprzedzeniem ją planujesz. Im wcześniej zarezerwujesz podróż, tym tańsze będą bilety.
Ile km trzeba pokonać na trasie Berlin - Kopenhaga, wybierając podróż autobusem?
Jeśli będziesz przemieszczać się autobusem na trasie Kopenhaga - Berlin, odległość wyniesie około 354 km.
Ile zajmie mi pokonanie trasy Kopenhaga - Berlin, jeśli będę podróżować autobusem?
Podróż autobusem na trasie Kopenhaga - Berlin zajmuje średnio 8 h 10 min. Czas ten może się jednak różnić w zależności od konkretnych terminów, weekendów i świąt. Omio pomoże Ci znaleźć najtańsze bilety na trasie Kopenhaga - Berlin i wskaże dostępne autobusy.
Jakie najczęściej wybierają podróżni w mieście Kopenhaga i Berlin?

Jeśli decydujesz się na autobus na trasie Kopenhaga - Berlin, zwróć uwagę na to, że większość osób podróżujących na tym odcinku wybiera w mieście Kopenhaga Copenhagen, Amagerbro St. Holm (Dalslandsgade), a w mieście Berlin Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof.

Skąd w mieście Kopenhaga złapię autobus, jeśli chcę dojechać do miasta Berlin?

Jeśli planujesz wsiąść w autobus w mieście Kopenhaga, podróż rozpoczniesz 0 km od centrum. Najprawdopodobniej wybierzesz cieszący się największą popularnością wśród podróżnych Copenhagen, Amagerbro St. Holm (Dalslandsgade). Gdy dotrzesz do miasta Berlin wsiadając w autobus, Twoja podóż zakończy się w miejscu, jakim jest Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof. Będziesz musiał dojechać stamtąd około 0 km do centrum.

Którzy oferujący połączenia na Omio umożliwią mi pokonanie trasy Kopenhaga - Berlin?
Możesz skorzystać z usług wielu naszych sprawdzonych partnerów, by przemieszczać się na trasie Kopenhaga - Berlin, decydując się na autobus. Na odcinku Kopenhaga - Berlin możesz podróżować dzięki przewoźnikowi Flixbus, Deutsche Bahn, Eurolines Germany, Bohemian Lines, BlaBlaCar, RegioJet lub Infobus. Zawsze warto jednak sprawdzić, jacy inni oferują przejazdy na trasie Kopenhaga - Berlin. Porównaj różnice pomiędzy połączeniami i kup bilet na przejazd, który najbardziej Ci odpowiada.
Czy na Omio znajdę bilety Kopenhaga - Berlin na podróż autobusem?
Na Omio szybko znajdziesz bilety nawet w ostatniej chwili. Porównasz połączenia na trasie Kopenhaga - Berlin i zdecydujesz się na autobus w jedną stronę lub w obie strony. Możesz uzyskać wszystkie informacje związane z podróżą bezpośrednio w aplikacji Omio i cieszyć się płynną podróżą na trasie Kopenhaga - Berlin.
Czy planujesz podróżować autobusem, aby dotrzeć z miasta Kopenhaga do miasta Berlin? Sprawdź, jakie są najbardziej popularne miejsca w pobliżu miasta Berlin, które również możesz odwiedzić.
Wielu naszych użytkowników decydujących się na podróż autobusem i kierujących się do miasta Kopenhaga również często podróżuje do miejsc takich jak Amsterdam, Praga lub Paryż. Sprawdź na Omio, jakie są najlepsze połączenia pomiędzy miastem Berlin a tymi wartymi odwiedzenia miejscami.
Czy zamiast jechać samochodem mogę zdecydować się na podróż autobusem na trasie Kopenhaga - Berlin?
Nawet jeśli nie masz samochodu, możesz z łatwością podróżować na trasie Kopenhaga - Berlin. Na Omio znajdziesz najlepsze połączenia Kopenhaga - Berlin, jeśli jako środek transportu wybierzesz autobus. Porównasz różne opcje i wybierzesz idealną dla siebie. Dzięki aplikacji Omio będziesz mieć wszystkie bilety w jednym miejscu i cieszyć się płynną podróżą.
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Berlin
Berlin, ZOB am Funkturm
Udogodnienia