Tanie bilety autobusowe na trasie KrakówRimini

Najtańsze połączenia autobusowe z miejscowości Kraków do miejscowości Rimini

Godziny i ceny wyświetlane dla 03 gru

Najtaniej

443

Średnio

443

Najlepszym sposobem na znalezienie taniego przejazdu jest zarezerwowanie biletu z jak największym wyprzedzeniem i unikanie podróży w godzinach szczytu.

Sindbad
14:15Kraków24godz.30 14:45Rimini
0 przesiadek
443 1W jedną stronę
Sindbad
15:15Kraków24godz.30 15:45Rimini
0 przesiadek
443 1W jedną stronę

Rozkład jazdy Kraków – Rimini

Pokazuje połączenia autobusowe jutro, sobota, 3 grudnia
Sindbad
14:15Kraków24godz.30 14:45Rimini
0 przesiadek
Sindbad
15:15Kraków24godz.30 15:45Rimini
0 przesiadek

To ostatnie połączenie autobusowe w tym dniu.

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

sob.
03 gru
niedz.
04 gru
pon.
05 gru
wt.
06 gru
śr.
07 gru
czw.
08 gru
pt.
09 gru

Najszybsze połączenia autobusowe z miejscowości Kraków do miejscowości Rimini

Godziny i ceny wyświetlane dla 03 gru

Najszybsza podróż

1d 30 min

Średnio

1d 30 min

Liczba połączeń autobusowych na dzień

2

Odległość

869 km

Spośród 2 autobusów podróżujących codziennie z miasta Kraków do miasta Rimini, 2 to połączenia bezpośrednie, więc łatwo jest uniknąć podróży z przesiadkami.

Sindbad
14:15Kraków24godz.30 14:45Rimini
0 przesiadek
443 1W jedną stronę
Sindbad
15:15Kraków24godz.30 15:45Rimini
0 przesiadek
443 1W jedną stronę

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet

Porady w podróży: Autobusy z Kraków do Rimini

Porady w podróży: Podróżuj do Rimini w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Kraków do Rimini.
FAQs
Bilety na podróż autobusem na trasie Kraków - Rimini mogą kosztować jedynie 442 zł. Wszystko zależy jednak od tego, z jak dużym wyprzedzeniem rezerwujesz bilet na podróż autobusem. Polecamy Ci skorzystanie z wyszukiwarki Omio, dzięki której znajdziesz najtańsze bilety na Twoją nadchodzącą podróż oraz zarezerwujesz je tak wcześnie, jak to możliwe.
Bilet na podróż autobusem na trasie Kraków - Rimini zwykle kosztuje około 442 zł. Ceny mogą jednak różnić się w zależności od daty planowanej podróży oraz od tego, z jakim wyprzedzeniem ją rezerwujesz bilet. Aby zyskać najtańsze bilety, rekomendujemy rezerwację możliwie jak najwcześniej.
Jeśli będziesz przemieszczać się autobusem na trasie Kraków - Rimini, odległość wyniesie około 869 km.
Czas podróży autobusem na odcinku Kraków - Rimini może się różnić w zależności od konkretnych dni, weekendów i świąt. Średnio trwa ona jednak 26 h 45 min.
Decydując się na autobus na trasie Kraków - Rimini, możesz skorzystać z usług Eurores, Sindbad, Flixbus lub Eurolines Switzerland i sprawnie dostać się do celu, jakim jest Rimini. Sprawdź też, którzy inni oferują przejazdy na trasie Kraków - Rimini, porównaj różnice pomiędzy połączeniami i kup bilet na to, które najbardziej Ci odpowiada.
Skorzystaj z Omio i wyszukuj połączenia, które oferują różni. Kup tanie bilety na trasie Kraków - Rimini bez względu na to, czy interesuje Cię autobus i podróż w jedną stronę, czy też w obie strony. Możesz uzyskać wszystkie informacje związane z podróżą bezpośrednio w aplikacji Omio i cieszyć się sprawną podróżą.
Wielu naszych użytkowników decydujących się na podróż autobusem i kierujących się do miasta Kraków również często podróżuje do miejsc takich jak Mediolan, Bolonia lub Rzym. Sprawdź na Omio, jakie są najlepsze połączenia pomiędzy miastem Rimini a tymi wartymi odwiedzenia miejscami.
Trasę Kraków - Rimini z łatwością pokonasz bez samochodu. Odwiedź Omio i porównaj najtańsze połączenia na odcinku Kraków - Rimini, jeśli jako środek transportu wybierzesz autobus. Podróżuj tanio autobusem i kup bilety w Omio. Możesz również użyć aplikacji Omio, aby mieć wszystkie bilety w jednym miejscu i cieszyć się płynną podróżą.

Autobusy Kraków – Rimini: sprawdź dodatkowe informacje!

Poniżej kilka przydatnych informacji, które ułatwią Ci zaplanowanie podróży!

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Waluta
Język