Autobusy KrakówWarszawa: rozkłady jazdy, tanie bilety

pt., 24.05
Proste jak A, B, C
Znajdź najtańsze i najszybsze połączenia spośród ofert ponad 800 oficjalnych partnerów
Podróżuj po swojemu
Podróżuj po Europie pociągiem, autobusem i samolotem
Zawsze i wszędzie
Ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu, towarzyszymy Ci przez cały czas

Sortuj według

najtaniej
carrier-logo
05:05Kraków, Dworzec Autobusowy4h 25m 09:30Warszawa, Dw. Zachodni
31
1W jedną stronę
31 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
11:50Kraków, Dworzec Autobusowy4h 25m 16:15Warszawa, Dw. Zachodni
37
1W jedną stronę
37 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
16:00Kraków, Dworzec Autobusowy4h 55m 20:55Warszawa
37
1W jedną stronę
37 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
13:45Kraków, Dworzec Autobusowy4h 15m 18:00Warszawa, Dw. Zachodni
37
1W jedną stronę
37 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
07:00Kraków, Dworzec Autobusowy4h 55m 11:55Warszawa
37
1W jedną stronę
37 1W jedną stronę
icn_success

Tę trasę obsługują:

Flixbus

icn_success

Wszystkie podróże w jednym miejscu

Kupuj i przechowuj wszystkie bilety w Niemczech i Austrii w szybki oraz łatwy sposób na Omio

icn_success

Wsparcie, na które możesz liczyć

Towarzyszymy Ci przez cały czas, ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu

PORÓWNAJ

Ceny różnych środków transportu

Bus
Flight
pt.
24.05
31 Flixbus
211 Lot Polish Airlines
sob.
25.05
30 Flixbus
211 Lot Polish Airlines
niedz.
26.05
27 Flixbus
211 Lot Polish Airlines
pon.
27.05
21 Flixbus
285 Lot Polish Airlines
wt.
28.05
19 Flixbus
244 Lot Polish Airlines
śr.
29.05
21 Flixbus
244 Lot Polish Airlines
czw.
30.05
19 Flixbus
211 Lot Polish Airlines
pt.
31.05
31 Flixbus
155 Lot Polish Airlines
sob.
1.06
21 Flixbus
155 Lot Polish Airlines
niedz.
2.06
21 Flixbus
244 Lot Polish Airlines
pon.
3.06
19 Flixbus
244 Lot Polish Airlines
wt.
4.06
21 Flixbus
211 Lot Polish Airlines
śr.
5.06
19 Flixbus
211 Lot Polish Airlines
czw.
6.06
19 Flixbus
211 Lot Polish Airlines
pt.
7.06
19 Flixbus
193 Lot Polish Airlines
sob.
8.06
19 Flixbus
155 Lot Polish Airlines
niedz.
9.06
19 Flixbus
155 Lot Polish Airlines
pon.
10.06
21 Flixbus
192 Lot Polish Airlines
wt.
11.06
19 Flixbus
192 Lot Polish Airlines
śr.
12.06
19 Flixbus
192 Lot Polish Airlines

Zaufały nam te firmy.
Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet
bus

Szczegóły podróży

Podróż autobusem Kraków – Warszawa

Śr. czas przejazdu:
5 godziny 30 minuty
Cena biletu:22
Odjazd autobusu::Kraków
Przyjazd autobusem::Warszawa
Odległość:251 km
BusPrzewoźnicy autobusowi::Flixbus

Miniprzewodnik: autobusy KrakówWarszawa

Średnia cena: 16 zł
Połączenia: 10-14
Bezpośrednio: wszystkie
Śr. czas przejazdu: 5:25
Najszybciej: 4:55
Najwolniej: 5:55

Jak dojechać autobusem z Krakowa do Warszawy? Sprawdź podpowiedzi Omio!

Stolicę Małopolski i Warszawę dzieli 295 km. Tanie połączenia na trasie Kraków – Warszawa oferują przewoźnicy autobusowi. Można zdecydować się na przejazd autokarami firm FlixBus, Lux Express, PKS „Polonus” w Warszawie czy PKS w Ciechanowie. Z Krakowa do Warszawy można dojechać w 5 godzin, choć w przypadku niektórych połączeń podróż może potrwać nieco dłużej.

 


Autobusem z Krakowa do Warszawy: przewoźnicy i dworce autobusowe

popular

Jakimi autobusami można dojechać z Krakowa do Warszawy? Z Krakowa do Warszawy docierają autobusy takich przewoźników jak choćby FlixBus, Lux Express, PKS „Polonus” w Warszawie czy PKS w Ciechanowie.

Adres dworca autobusowego w Krakowie: Małopolski Dworzec Autobusowy w Krakowie (MDA), ul. Bosacka 18.

Adres dworca autobusowego w Warszawie: dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, Al. Jerozolimskie 144.


Jak kupować tanie bilety autobusowe z Krakowa do Warszawy?

cheap

Ile dni przed podróżą kupować bilety autobusowe? Bilety autobusowe z Krakowa do Warszawy wystarczy kupić kilka dni przed podróżą.

Jakie zniżki obowiązują na przejazdy autobusowe? Jest wiele rodzajów zniżek, z których mogą korzystać podróżni. Najlepiej, kupując bilety na autobusy z Krakowa do Warszawy, zapoznać się z różnymi rodzajami biletów.

Gdzie kupić bilety autobusowe z Krakowa do Warszawy? Bilety autobusowe z Krakowa do Warszawy najłatwiej kupić przez internet, w wyszukiwarkach takich jak choćby Omio.


Autobusy z Krakowa do Warszawy: szczegóły podróży

fast

Czy bilety na autobusy z Krakowa do Warszawy można kupić w dzień odjazdu? Bilety na podróż autobusem z Krakowa do Warszawy można kupić nawet na chwilę przed odjazdem. Taki zakup jest możliwy przez internet, w kasie dworca, a u niektórych przewoźników również bezpośrednio u kierowcy.

O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus z Krakowa do Warszawy? Pierwszy autobus z Krakowa do Warszawy odjeżdża już kilka minut po północy.

O której godzinie odjeżdża ostatni autobus z Krakowa do Warszawy? Ostatni autobus z Krakowa do Warszawy odjeżdża kilkanaście minut przed północą.

Wyjazd autobusem z Krakowa do Warszawy


fast

Dworzec: Małopolski Dworzec Autobusowy w Krakowie (MDA)

Adres: ul. Bosacka 18, 31-505 Kraków

Autobusy na trasie Kraków – Warszawa wyjeżdżają z Dworca Autobusowego MDA w Krakowie, który sąsiaduje z dworcem kolejowym Kraków Główny. Obok znajduje się centrum handlowe Galeria Krakowska. Dworzec położony jest w samym centrum Krakowa. Można do niego bardzo łatwo dojechać bezpośrednio z lotniska Kraków Balice, dokąd dojeżdżają zarówno pociągi, jak i autobusy nr 208 i 292 w ramach linii dziennej oraz 902 w ramach linii nocnej. Wspomniane autobusy kończą swoją trasę przy Dworcu MDA w Krakowie.

Decydując się na dojazd komunikacją miejską do Dworca MDA, należy pamiętać, że można wysiąść – w zależności od linii – na przystanku Dworzec Główny Tunel, Dworzec Główny Wschód lub Dworzec Główny Zachód. Wybierając się na dworzec z krakowskiego Rynku, nie trzeba jednak korzystać z komunikacji miejskiej, gdyż dworzec położony jest w odległości kilkuminutowego spaceru od krakowskich Sukiennic.

Przewoźnikami, którzy obsługują trasę autokarową z Krakowa do Warszawy są między innymi FlixBus, Lux Express, czy PKS „Polonus” w Warszawie. Wszyscy, łącznie z charakterystycznymi czerwonymi autobusami przewoźnika FlixBus, zatrzymują się na dworcu autobusowych w Krakowie. Warto jednak sprawdzić, czy dany przewoźnik odjeżdża z górnej czy z dolnej płyty dworca.

Przyjazd autobusem z Krakowa do Warszawy


fast

Dworzec: Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia

Adres: Al. Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa

Tanie połączenia Kraków – Warszawa realizowane są przez przewoźników, którzy dowożą pasażerów do stacji Metra Wilanowska (FlixBus) lub stacji Metro Marymont (Lux Express). Autobusy jeżdżące na trasie Kraków – Warszawa, obsługiwane przez przewoźników wywodzących się z dawnego PKS-u, jak choćby PKS Polonus czy PKS w Ciechanowie, trasę kończą na głównym autokarowym dworcu stolicy, którym jest Warszawa Zachodnia.

Z autobusowego dworca Warszawa Zachodnia można dojechać na lotnisko, korzystając z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej lub Kolei Mazowieckich. Dojazd komunikacją miejską do centrum trwa nie dłużej niż 20 minut. W dni powszednie z Metra Wilanowska na lotnisko można dojechać autobusem nr 311. Najwygodniejszy dojazd do centrum miasta zapewnia metro. Natomiast będąc w centrum Warszawy i wybierając się na lotnisko, warto zdecydować się na przejazd autobusem 175 lub pociągiem (SKM lub Kolei Mazowieckich).


 


Odwiedź Warszawę

Więcej informacji o Warszawie?

Jeśli szukacie dodatkowych informacji dotyczących dojazdu do Lublina, koniecznie sprawdźcie nasz przewodnik po Warszawie. Zamieściliśmy w nim nie tylko szczegóły dotyczące różnych form dojazdu do miasta, ale także przydatne informacje o atrakcjach.


 

Szukasz inspiracji dla swoich kolejnych podróży?

Porównaj ceny

Autobusy Kraków – Warszawa: najlepsze ceny

Najbliższy weekend
Ten miesiąc:
Przyszły miesiąc:
sob., 25.05
Bus
Flixbus
14:404h 25m19:05
KrakówWarszawa
niedz., 26.05
Bus
Flixbus
03:054h 25m07:30
KrakówWarszawa
Najszybsze połączenia autokarowe na trasie Kraków – Warszawa
śr., 26.06
Bus
Flixbus
11:454h 15m16:00
KrakówWarszawa
śr., 5.06
Bus
Flixbus
05:354h 20m09:55
KrakówWarszawa
śr., 12.06
Bus
Flixbus
05:354h 20m09:55
KrakówWarszawa
Podróż autokarowa w obie strony na trasie Warszawa – Kraków
sob., 25.05
Bus
Flixbus
15:454h 25m20:10
WarszawaKraków
niedz., 26.05
Bus
Flixbus
07:004h 25m11:25
WarszawaKraków
pon., 27.05
Bus
Flixbus
17:304h 25m21:55
WarszawaKraków

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone