Najszybsze połączenia autobusowe z miejscowości Kraków do miejscowości Wenecja

Godziny i ceny wyświetlane dla 29.07

Najszybsza podróż

15 godz. 20 min

Średnio

18 godz. 36 min

Liczba połączeń autobusowych na dzień

8

Odległość

767 km

Spośród 8 autobusów podróżujących codziennie z miasta Kraków do miasta Wenecja, 1 to połączenia bezpośrednie, więc łatwo jest uniknąć podróży z przesiadkami.

Te bezpośrednie autobusy pokonują dystans 767 km przeciętnie w ciągu 18 godz. 36 min , ale jeśli będziesz mieć szczęście, niektóre zabiorą Cię tam w 15 godz. 20 min .

Najwolniejsza podróż autobusem trwa 20 godz. 15 min i zwykle wymaga przesiadki, ale pozwala za to zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Najszybciej
17:40Kraków, Dworzec Autobusowy15godz.20 09:00Mestre, Stazione
0 przesiadek
70 1W jedną stronę
2. Najszybciej
17:40Kraków, Dworzec Autobusowy17godz.40 11:20Venezia, Tronchetto
1 changes
58 1W jedną stronę
23:59Kraków, Dworzec Autobusowy18godz.01 18:00Mestre, Stazione
1 changes
88 1W jedną stronę
23:59Kraków, Dworzec Autobusowy18godz.21 18:20Venezia, Tronchetto
1 changes
88 1W jedną stronę
13:40Kraków, Dworzec Autobusowy19godz.30 09:10Mestre, Stazione
1 changes
80 1W jedną stronę

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

śr.
28.07
110 Flixbus
Sprawdź cenę.
czw.
29.07
58 Flixbus
112 Lot Polish Airlines
pt.
30.07
92 Mis
183 Lufthansa
sob.
31.07
Sprawdź cenę.
16 ryanair sun
niedz.
1.08
31 Flixbus
89 Lot Polish Airlines
pon.
2.08
49 Flixbus
97 Lot Polish Airlines
wt.
3.08
Sprawdź cenę.
92 Lot Polish Airlines
śr.
4.08
99 Flixbus
38 ryanair sun
czw.
5.08
62 Flixbus
97 Lot Polish Airlines
pt.
6.08
30 Flixbus
80 Swiss
sob.
7.08
58 Flixbus
24 ryanair sun
niedz.
8.08
Sprawdź cenę.
93 Lot Polish Airlines
pon.
9.08
58 Flixbus
97 Lot Polish Airlines
wt.
10.08
Sprawdź cenę.
84 Lot Polish Airlines
śr.
11.08
74 Flixbus
34 ryanair sun
czw.
12.08
110 Infobus
97 Lot Polish Airlines
pt.
13.08
52 Flixbus
60 Swiss
sob.
14.08
51 Flixbus
34 ryanair sun
niedz.
15.08
Sprawdź cenę.
98 Lot Polish Airlines
pon.
16.08
74 Flixbus
75 Lufthansa
wt.
17.08
Sprawdź cenę.
278 Lufthansa Cityline

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet
Noclegi

Szukasz noclegu?

zobacz na mapie
Polecane hotele
Całe domy i mieszkania

Znajdź idealny nocleg z naszym partnerem, Booking.com

Wyświetl wszystkie

Porady w podróży

Autobusy z Kraków do Wenecja
Podróżuj do Wenecja w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Kraków do Wenecja.
FAQs
Jakie są najtańsze bilety na autobus na trasie Kraków - Wenecja?
Bilety na podróż autobusem na trasie Kraków - Wenecja mogą kosztować jedynie 149 zł. Wszystko zależy jednak od tego, z jak dużym wyprzedzeniem rezerwujesz bilet na podróż autobusem. Polecamy Ci skorzystanie z wyszukiwarki Omio, dzięki której znajdziesz najtańsze bilety na Twoją nadchodzącą podróż oraz zarezerwujesz je tak wcześnie, jak to możliwe.
Ile mniej więcej muszę zapłacić za bilet na autobus Kraków - Wenecja?
Bilet na podróż autobusem na trasie Kraków - Wenecja zwykle kosztuje około 332 zł. Ceny mogą jednak różnić się w zależności od daty planowanej podróży oraz od tego, z jakim wyprzedzeniem ją rezerwujesz bilet. Aby zyskać najtańsze bilety, rekomendujemy rezerwację możliwie jak najwcześniej.
Ile kilometrów pokonam na trasie Kraków - Wenecja, jeśli zdecyduję się na autobus?
Jeśli będziesz przemieszczać się autobusem na trasie Kraków - Wenecja, odległość wyniesie około 766 km.
Jak długo będę podróżować na trasie Kraków - Wenecja autobusem?
Podróż autobusem na trasie Kraków - Wenecja zajmuje średnio 16 h 35 min. Czas ten może się jednak różnić w zależności od konkretnych terminów, weekendów i świąt. Omio pomoże Ci znaleźć najtańsze bilety na trasie Kraków - Wenecja i wskaże dostępne autobusy.
Którzy oferują połączenia na trasie Kraków - Wenecja?
Omio współpracuje z wieloma partnerami, aby zapewnić Ci najlepsze połączenia. Na trasie Kraków - Wenecja możesz zdecydować się na autobus oferowany przez Flixbus. Sprawdź opcje, jakie oferują inni na trasie Kraków - Wenecja i porównaj różnice pomiędzy połączeniami.
Gdzie kupię tani bilety na podróż autobusem, jeśli zamierzam pokonać odcinek Kraków - Wenecja?
Skorzystaj z Omio i wyszukuj połączenia, które oferują różni. Kup tanie bilety na trasie Kraków - Wenecja bez względu na to, czy interesuje Cię autobus i podróż w jedną stronę, czy też w obie strony. Możesz uzyskać wszystkie informacje związane z podróżą bezpośrednio w aplikacji Omio i cieszyć się sprawną podróżą.
Kiedy wsiądę w autobus i pokonam odcinek Kraków - Wenecja, na jakie miejsca warte odwiedzenia w pobliżu miasta Wenecja powinienem zwrócić uwagę?
Nasi użytkownicy podróżujący do miasta Wenecja autobusem, również często odwiedzają miejsca takie jak Rzym, Mediolan lub Florencja. Omio pomoże Ci znaleźć najlepsze połączenia z miasta Wenecja do najbardziej popularnych miejsc w okolicy i zaplanować podróż.
Co mogę zrobić, jeśli nie mam samochodu, a chcę pokonać trasę Kraków - Wenecja? Czy mam do wyboru podróż autobusem?
Odwiedź Omio i sprawdź najlepsze autobusy. Pokonaj trasę Kraków - Wenecja bez samochodu. Możesz także użyć aplikacji Omio, aby mieć wszystkie bilety w jednym miejscu i cieszyć się płynną podróżą.
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Wenecja
Venezia
Udogodnienia