Tanie bilety autobusowe na trasie Palermo AirportPalermo

Najtańsze połączenia autobusowe z miejscowości Palermo Airport do miejscowości Palermo

Godziny i ceny wyświetlane dla 26 cze

Najtaniej

30

Średnio

30

Najlepszym sposobem na znalezienie taniego przejazdu jest zarezerwowanie biletu z jak największym wyprzedzeniem i unikanie podróży w godzinach szczytu.

Najtaniej
05:00Palermo Airport0godz.50 05:50Palermo
0 przesiadek
30 1W jedną stronę
Najtaniej
00:05Palermo Airport0godz.55 01:00Palermo
0 przesiadek
30 1W jedną stronę
Najtaniej
13:00Palermo Airport0godz.50 13:50Palermo
0 przesiadek
30 1W jedną stronę
Najtaniej
16:00Palermo Airport0godz.50 16:50Palermo
0 przesiadek
30 1W jedną stronę
Najtaniej
18:00Palermo Airport0godz.50 18:50Palermo
0 przesiadek
30 1W jedną stronę

Rozkład jazdy Palermo Airport – Palermo

Pokazuje połączenia autobusowe jutro, niedziela, 26 czerwca
00:05Palermo Airport0godz.55 01:00Palermo
0 przesiadek
00:30Palermo Airport0godz.50 01:20Palermo
0 przesiadek
05:00Palermo Airport0godz.50 05:50Palermo
0 przesiadek
05:30Palermo Airport0godz.50 06:20Palermo
0 przesiadek
06:00Palermo Airport0godz.50 06:50Palermo
0 przesiadek
06:30Palermo Airport0godz.50 07:20Palermo
0 przesiadek
07:00Palermo Airport0godz.50 07:50Palermo
0 przesiadek
07:30Palermo Airport0godz.50 08:20Palermo
0 przesiadek
08:00Palermo Airport0godz.50 08:50Palermo
0 przesiadek
08:30Palermo Airport0godz.50 09:20Palermo
0 przesiadek
09:00Palermo Airport0godz.50 09:50Palermo
0 przesiadek
09:30Palermo Airport0godz.50 10:20Palermo
0 przesiadek
10:00Palermo Airport0godz.50 10:50Palermo
0 przesiadek
10:30Palermo Airport0godz.50 11:20Palermo
0 przesiadek
11:00Palermo Airport0godz.50 11:50Palermo
0 przesiadek
11:30Palermo Airport0godz.50 12:20Palermo
0 przesiadek
12:00Palermo Airport0godz.50 12:50Palermo
0 przesiadek
12:30Palermo Airport0godz.50 13:20Palermo
0 przesiadek
13:00Palermo Airport0godz.50 13:50Palermo
0 przesiadek
13:30Palermo Airport0godz.50 14:20Palermo
0 przesiadek
14:00Palermo Airport0godz.50 14:50Palermo
0 przesiadek
14:30Palermo Airport0godz.50 15:20Palermo
0 przesiadek
15:00Palermo Airport0godz.50 15:50Palermo
0 przesiadek
15:30Palermo Airport0godz.50 16:20Palermo
0 przesiadek
16:00Palermo Airport0godz.50 16:50Palermo
0 przesiadek
16:30Palermo Airport0godz.50 17:20Palermo
0 przesiadek
17:00Palermo Airport0godz.50 17:50Palermo
0 przesiadek
17:30Palermo Airport0godz.50 18:20Palermo
0 przesiadek
18:00Palermo Airport0godz.50 18:50Palermo
0 przesiadek
18:30Palermo Airport0godz.50 19:20Palermo
0 przesiadek
19:00Palermo Airport0godz.50 19:50Palermo
0 przesiadek
19:30Palermo Airport0godz.50 20:20Palermo
0 przesiadek
20:00Palermo Airport0godz.50 20:50Palermo
0 przesiadek
20:30Palermo Airport0godz.50 21:20Palermo
0 przesiadek
21:00Palermo Airport0godz.50 21:50Palermo
0 przesiadek
21:30Palermo Airport0godz.50 22:20Palermo
0 przesiadek
22:00Palermo Airport0godz.50 22:50Palermo
0 przesiadek
22:30Palermo Airport0godz.50 23:20Palermo
0 przesiadek
23:00Palermo Airport0godz.50 23:50Palermo
0 przesiadek
23:30Palermo Airport0godz.50 00:20Palermo
0 przesiadek

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

niedz.
26 cze
pon.
27 cze
wt.
28 cze
śr.
29 cze
czw.
30 cze
pt.
01 lip
sob.
02 lip
niedz.
03 lip
pon.
04 lip
wt.
05 lip
śr.
06 lip
czw.
07 lip
pt.
08 lip
sob.
09 lip
niedz.
10 lip
pon.
11 lip
wt.
12 lip
śr.
13 lip
czw.
14 lip
pt.
15 lip
sob.
16 lip

Najszybsze połączenia autobusowe z miejscowości Palermo Airport do miejscowości Palermo

Godziny i ceny wyświetlane dla 26 cze

Najszybsza podróż

50 min

Średnio

50 min

Liczba połączeń autobusowych na dzień

40

Odległość

24 km

Spośród 40 autobusów podróżujących codziennie z miasta Palermo Airport do miasta Palermo, 40 to połączenia bezpośrednie, więc łatwo jest uniknąć podróży z przesiadkami.

Najszybciej
05:00Palermo Airport0godz.50 05:50Palermo
0 przesiadek
30 1W jedną stronę
Najszybciej
13:00Palermo Airport0godz.50 13:50Palermo
0 przesiadek
30 1W jedną stronę
Najszybciej
16:00Palermo Airport0godz.50 16:50Palermo
0 przesiadek
30 1W jedną stronę
Najszybciej
18:00Palermo Airport0godz.50 18:50Palermo
0 przesiadek
30 1W jedną stronę
Najszybciej
22:30Palermo Airport0godz.50 23:20Palermo
0 przesiadek
30 1W jedną stronę

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet

Porady w podróży: Autobusy z Palermo Airport do Palermo

Podróżuj do Palermo w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Palermo Airport do Palermo.
FAQs
Tanie bilety na podróż autobusem na trasie Palermo Airport - Palermo mogą kosztować nawet 30 zł, jednak ceny zależą tego, z jakim wyprzedzeniem uda Ci się dokonać rezerwacji. Im wcześniej, tym większa szansa nia niższą cenę. Skorzystaj z Omio i wyszukuj tanie bilety na podróż autobusem i zarezerwuj je z możliwie największym wyprzedzeniem.
Rezerwując bilet na podróż autobusem, warto zapoznać się z orientacyjnymi cenami. Jeśli decydujesz się na autobus na trasie Palermo Airport - Palermo, przygotuj się na wydatek około 30 zł. Rekomendujemy rezerwację biletów na podróż autobusem z wyprzedzeniem, by zyskać jak najtańsze bilety.
Zamierzasz zarezerwować bilet na podróż autobusem na trasie Palermo Airport - Palermo? Odległość Palermo Airport - Palermo do pokonania autobusem wynosi około 23 km.
Warto wiedzieć, ile czasu trzeba poświęcić na podróż. Średnio na pokonanie trasy Palermo Airport - Palermo, wybierając autobus, przeznaczysz 50 min, jednak pokonanie tego odcinka może trwać dłużej w weekendy lub święta. Na Omio znajdziesz tanie bilety na autobus na trasie Palermo Airport - Palermo.
Możesz skorzystać z usług wielu naszych sprawdzonych partnerów, by przemieszczać się na trasie Palermo Airport - Palermo, decydując się na autobus. Na odcinku Palermo Airport - Palermo możesz podróżować dzięki przewoźnikowi Infobus, BlaBlaCar lub Regionale. Zawsze warto jednak sprawdzić, jacy inni oferują przejazdy na trasie Palermo Airport - Palermo. Porównaj różnice pomiędzy połączeniami i kup bilet na przejazd, który najbardziej Ci odpowiada.
Interesuje Cię bezpośredni autobus Palermo Airport - Palermo? Rozważ bilety na podróż autobusem na trasie Palermo Airport - Palermo oferowane przez Prestia e Comande. Jeśli nie możesz znaleźć idealnej opcji, jaką jest autobus Palermo Airport - Palermo, sprawdź inne możliwości i wybierz najodpowiedniejszą, by sprawnie dotrzeć do miasta Palermo.
Jeśli zamierzasz podróżować autobusem na trasie Palermo Airport - Palermo, znajdź odpowiedni bilet w jedną stronę lub w obie strony i zarezerwuj go na Omio. Możesz też użyć naszej aplikacji, aby uzyskać wszystkie informacje związane z planowaną podróżą. Dzięki temu zbliżający się wyjazd będzie tak płynny i bezproblemowa, jak to tylko możliwe.
Dla wielu naszych użytkowników wybierających podróż autobusem i pokonujących odległość Palermo Airport - Palermo, Palermo nie jest miejscem docelowym. Miejsca w pobliżu miasta Palermo, które są warte odwiedzenia to Katania, Rzym lub Mediolan. Sprawdź na Omio tanie bilety na podróż autobusem do każdego z najbardziej popularnych miejsc!
Odwiedź Omio i sprawdź najlepsze autobusy. Pokonaj trasę Palermo Airport - Palermo bez samochodu. Możesz także użyć aplikacji Omio, aby mieć wszystkie bilety w jednym miejscu i cieszyć się płynną podróżą.

Autobusy Palermo Airport – Palermo: sprawdź dodatkowe informacje!

Poniżej kilka przydatnych informacji, które ułatwią Ci zaplanowanie podróży!

Popularne kierunki podróży

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Waluta
Język