Tanie bilety autobusowe na trasie Venice Marco Polo AirportWenecja

Najtańsze połączenia autobusowe z miejscowości Venice Marco Polo Airport do miejscowości Wenecja

Godziny i ceny wyświetlane dla 28 cze

Najtaniej

40

Średnio

40

Najlepszym sposobem na znalezienie taniego przejazdu jest zarezerwowanie biletu z jak największym wyprzedzeniem i unikanie podróży w godzinach szczytu.

Najtaniej
14:50Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 15:10Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
40 1W jedną stronę
Najtaniej
16:50Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 17:10Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
40 1W jedną stronę
Najtaniej
22:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 22:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
40 1W jedną stronę
Najtaniej
07:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 07:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
40 1W jedną stronę
Najtaniej
09:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 09:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
40 1W jedną stronę

Rozkład jazdy Venice Marco Polo Airport – Wenecja

Pokazuje połączenia autobusowe jutro, wtorek, 28 czerwca
06:00Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 06:20Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
06:50Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 07:10Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
07:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 07:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
07:50Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 08:10Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
08:10Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.32 08:42Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
08:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 08:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
09:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 09:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
09:50Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 10:10Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
09:55Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.32 10:27Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
10:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 10:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
10:50Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 11:10Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
11:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 11:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
12:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 12:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
13:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 13:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
13:50Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 14:10Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
14:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 14:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
14:50Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 15:10Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
14:55Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.32 15:27Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
15:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 15:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
15:50Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 16:10Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
16:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 16:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
16:50Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 17:10Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
17:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 17:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
17:50Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 18:10Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
18:05Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.32 18:37Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
18:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 18:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
18:50Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 19:10Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
19:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 19:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
19:50Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 20:10Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
20:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 20:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
20:50Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 21:10Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
21:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 21:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
21:50Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 22:10Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
22:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 22:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
22:50Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 23:10Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
23:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 23:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
23:50Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 00:10Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek

To ostatnie połączenie autobusowe w tym dniu.

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

wt.
28 cze
śr.
29 cze
czw.
30 cze
pt.
01 lip
sob.
02 lip
niedz.
03 lip
pon.
04 lip
wt.
05 lip
śr.
06 lip
czw.
07 lip
pt.
08 lip
sob.
09 lip
niedz.
10 lip
pon.
11 lip
wt.
12 lip
śr.
13 lip
czw.
14 lip
pt.
15 lip
sob.
16 lip
niedz.
17 lip
pon.
18 lip

Najszybsze połączenia autobusowe z miejscowości Venice Marco Polo Airport do miejscowości Wenecja

Godziny i ceny wyświetlane dla 28 cze

Najszybsza podróż

20 min

Średnio

21 min

Liczba połączeń autobusowych na dzień

37

Odległość

7 km

Spośród 37 autobusów podróżujących codziennie z miasta Venice Marco Polo Airport do miasta Wenecja, 37 to połączenia bezpośrednie, więc łatwo jest uniknąć podróży z przesiadkami.

Najszybciej
14:50Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 15:10Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
40 1W jedną stronę
Najszybciej
16:50Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 17:10Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
40 1W jedną stronę
Najszybciej
22:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 22:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
40 1W jedną stronę
Najszybciej
07:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 07:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
40 1W jedną stronę
Najszybciej
09:20Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia0godz.20 09:40Venezia, Piazzale Roma
0 przesiadek
40 1W jedną stronę

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet

Porady w podróży: Autobusy z Venice Marco Polo Airport do Wenecja

Podróżuj do Wenecja w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Venice Marco Polo Airport do Wenecja.
FAQs
Najtańszy sposób na pokonanie trasy Wenecja - Venice Marco Polo Airport to podróż autobusem, która może kosztować jedynie 40 zł, szczególnie jeśli zarezerwujesz bilet odpowiednio wcześniej. Oszczędzaj i kupuj na Omio tanie bilety na podróż autobusem na trasie Venice Marco Polo Airport - Wenecja.
Rezerwując bilet na podróż autobusem, warto zapoznać się z orientacyjnymi cenami. Jeśli decydujesz się na autobus na trasie Venice Marco Polo Airport - Wenecja, przygotuj się na wydatek około 40 zł. Rekomendujemy rezerwację biletów na podróż autobusem z wyprzedzeniem, by zyskać jak najtańsze bilety.
Przed zaplanowaniem podróży na trasie Venice Marco Polo Airport - Wenecja warto wiedzieć, że odległość Wenecja - Venice Marco Polo Airport wynosi około 7 km, gdy przemieszczasz się autobusem.
Podróżując autobusem, warto sprawdzić czas potrzebny na pokonanie trasy. W związku z tym wyszukujemy dla Ciebie tanie bilety na trasie Venice Marco Polo Airport - Wenecja na autobus. Średni czas podróży na odcinku Venice Marco Polo Airport - Wenecja, jeśli wybierzesz autobus, to 20 min.
Jeśli szukasz tanich biletów na autobusy na trasie Venice Marco Polo Airport - Wenecja, zapoznaj się z ofertą połączeń, jaką dysponują ATVO, Nomago, Flixbus, Infobus, GoOpti, TripstAir lub Itabus i sprawnie dostań się na miejsce podróży, jakim jest Wenecja. Warto też sprawdzić opcje, jakie oferują inni na trasie Venice Marco Polo Airport - Wenecja i porównać różnice pomiędzy połączeniami.
Jeżeli szukasz bezpośrednich połączeń na trasie Venice Marco Polo Airport - Wenecja, rozważ zakup biletu na podróż autobusem i skorzystanie z usług BlaBlaCar lub ATVO, by sprawnie dotrzeć do celu. Możesz też sprawdzić inne możliwości i wybrać najodpowiedniejszą, by znaleźć najlepszy dla Ciebie autobus na odcinku Venice Marco Polo Airport - Wenecja.
Zaoszczędź i pozwól nam znaleźć dla Ciebie najlepsze tanie bilety na podróż autobusem w jedną stronę lub w obie strony. Nasza aplikacja zbiera wszystkie informacje związane z podróżą, dzięki czemu możesz cieszyć się sprawnym pokonaniem trasy Venice Marco Polo Airport - Wenecja.
Nasi użytkownicy podróżujący do miasta Wenecja autobusem, również często odwiedzają miejsca takie jak Rzym, Mediolan lub Florencja. Omio pomoże Ci znaleźć najlepsze połączenia z miasta Wenecja do najbardziej popularnych miejsc w okolicy i zaplanować podróż.
Nawet jeśli nie masz samochodu, możesz z łatwością podróżować na trasie Venice Marco Polo Airport - Wenecja. Na Omio znajdziesz najlepsze połączenia Venice Marco Polo Airport - Wenecja, jeśli jako środek transportu wybierzesz autobus. Porównasz różne opcje i wybierzesz idealną dla siebie. Dzięki aplikacji Omio będziesz mieć wszystkie bilety w jednym miejscu i cieszyć się płynną podróżą.

Autobusy Venice Marco Polo Airport – Wenecja: sprawdź dodatkowe informacje!

Poniżej kilka przydatnych informacji, które ułatwią Ci zaplanowanie podróży!

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Waluta
Język