Najszybsze połączenia autobusowe z miejscowości Madryt do miejscowości Barcelona

Godziny i ceny wyświetlane dla 29.07

Najszybsza podróż

7 godz. 20 min

Średnio

7 godz. 35 min

Liczba połączeń autobusowych na dzień

14

Odległość

504 km

Spośród 14 autobusów podróżujących codziennie z miasta Madryt do miasta Barcelona, 14 to połączenia bezpośrednie, więc łatwo jest uniknąć podróży z przesiadkami.

Te bezpośrednie autobusy pokonują dystans 504 km przeciętnie w ciągu 7 godz. 35 min , ale jeśli będziesz mieć szczęście, niektóre zabiorą Cię tam w 7 godz. 20 min .

Najwolniejsza podróż autobusem trwa 8 godz. i zwykle wymaga przesiadki, ale pozwala za to zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Najszybciej
23:00Madrid, Aeropuerto Barajas T47godz.20 06:20Barcelona, Estación de Autobuses de Barcelona/Sants
0 przesiadek
163 1W jedną stronę
Najszybciej
09:45Madrid, Aeropuerto Barajas T47godz.20 17:05Barcelona, Estación de Autobuses de Barcelona/Sants
0 przesiadek
163 1W jedną stronę
Najszybciej
23:45Madrid, Aeropuerto Barajas T47godz.20 07:05Barcelona, Estación de Autobuses de Barcelona/Sants
0 przesiadek
163 1W jedną stronę
2. Najszybciej
14:45Madrid, Aeropuerto Barajas T47godz.25 22:10Barcelona, Estación de Autobuses de Barcelona/Sants
0 przesiadek
163 1W jedną stronę
23:45Madrid, Aeropuerto Barajas T47godz.35 07:20Barcelona, Estació d'Autobusos Nord
0 przesiadek
163 1W jedną stronę

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

śr.
28.07
186 Renfe AVE
Sprawdź cenę.
375 Iberia
czw.
29.07
211 Renfe
163 Alsa
223 Air Europa
pt.
30.07
211 Renfe
163 Alsa
248 Vueling
sob.
31.07
186 Renfe AVE
163 Alsa
258 Air Europa
niedz.
1.08
212 Renfe AVE
163 Alsa
248 Vueling
pon.
2.08
211 Renfe
163 Alsa
194 Vueling
wt.
3.08
211 Renfe
163 Alsa
219 Vueling
śr.
4.08
186 Renfe AVE
163 Alsa
223 Air Europa
czw.
5.08
133 Renfe AVE
163 Alsa
194 Vueling
pt.
6.08
159 Renfe AVE
Sprawdź cenę.
258 Air Europa
sob.
7.08
133 Renfe AVE
163 Alsa
258 Air Europa
niedz.
8.08
212 Renfe AVE
163 Alsa
258 Air Europa
pon.
9.08
211 Renfe
Sprawdź cenę.
194 Vueling
wt.
10.08
106 Renfe AVE
163 Alsa
194 Vueling
śr.
11.08
133 Renfe AVE
163 Alsa
219 Vueling
czw.
12.08
106 Renfe AVE
163 Alsa
145 Air Europa
pt.
13.08
159 Renfe AVE
163 Alsa
219 Vueling
sob.
14.08
353 Renfe AVE
163 Alsa
258 Air Europa
niedz.
15.08
318 Renfe AVE
163 Alsa
194 Vueling
pon.
16.08
211 Renfe
163 Alsa
194 Vueling
wt.
17.08
186 Renfe AVE
Sprawdź cenę.
194 Air Europa

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet
Noclegi

Szukasz noclegu?

zobacz na mapie
Polecane hotele
Całe domy i mieszkania

Znajdź idealny nocleg z naszym partnerem, Booking.com

Wyświetl wszystkie

Porady w podróży

Autobusy z Madryt do Barcelona
Podróżuj do Barcelona w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Madryt do Barcelona.
FAQs
Ile kosztuje tani bilet na podróż autobusem na trasie Madryt - Barcelona?
Najtańszy sposób na pokonanie trasy Barcelona - Madryt to podróż autobusem, która może kosztować jedynie 162 zł, szczególnie jeśli zarezerwujesz bilet odpowiednio wcześniej. Oszczędzaj i kupuj na Omio tanie bilety na podróż autobusem na trasie Madryt - Barcelona.
Jaka jest cena biletu na autobusem na trasie Madryt - Barcelona?
Rezerwując bilet na podróż autobusem, warto zapoznać się z orientacyjnymi cenami. Jeśli decydujesz się na autobus na trasie Madryt - Barcelona, przygotuj się na wydatek około 162 zł. Rekomendujemy rezerwację biletów na podróż autobusem z wyprzedzeniem, by zyskać jak najtańsze bilety.
Jaki dystans dzieli Madryt i Barcelona, jeśli zdecyduję się na podróż autobusem?
Miasta Barcelona oraz Madryt dzieli około 504 km, jeśli zdecydujesz się pokonać ten odcinek autobusem.
Ile mniej więcej poświęcę na podróż autobusem na trasie Madryt - Barcelona?
Podróżując autobusem, warto sprawdzić czas potrzebny na pokonanie trasy. W związku z tym wyszukujemy dla Ciebie tanie bilety na trasie Madryt - Barcelona na autobus. Średni czas podróży na odcinku Madryt - Barcelona, jeśli wybierzesz autobus, to 7 h 20 min.
Jakie najczęściej wybierają podróżni w mieście Madryt i Barcelona?

Zanim zdecydujesz się na pokonanie trasy Madryt - Barcelona, pamiętaj, że większość podróżujących, którzy jako środek transportu preferują autobus, w mieście Madryt jako punkt startowy wybiera Madrid-Puerta de Atocha, a w mieście Barcelona jako koniec podróży Barcelona, Estació d'Autobusos Nord.

W jakiej odległości od centrum w mieście Madryt i Barcelona znajdują się główne?

Jeśli planujesz wsiąść w autobus w mieście Madryt, podróż rozpoczniesz 0 km od centrum. Najprawdopodobniej wybierzesz cieszący się największą popularnością wśród podróżnych Madrid-Puerta de Atocha. Gdy dotrzesz do miasta Barcelona wsiadając w autobus, Twoja podóż zakończy się w miejscu, jakim jest Barcelona, Estació d'Autobusos Nord. Będziesz musiał dojechać stamtąd około 0 km do centrum.

Którzy oferują połączenia na trasie Madryt - Barcelona?
Jeśli szukasz tanich biletów na autobusy na trasie Madryt - Barcelona, zapoznaj się z ofertą połączeń, jaką dysponują Alsa, Alsa Supra, BlaBlaCar, Eurolines Switzerland, Infobus lub Flixbus i sprawnie dostań się na miejsce podróży, jakim jest Barcelona. Warto też sprawdzić opcje, jakie oferują inni na trasie Madryt - Barcelona i porównać różnice pomiędzy połączeniami.
Gdzie kupić bielty na podróż autobusem na trasie Madryt - Barcelona?
Dzięki Omio podróżowanie autobusem na trasie Madryt - Barcelona jest jeszcze łatwiejsze. Na naszej stronie znajdziesz tanie bilety w jedną stronę lub w obie strony. Po prostu podaj daty podróży i kup najodpowiedniejszy bilet na podróż w jedną stronę lub w obie strony. Aplikacja Omio gromadzi również wszystkie informacje związane z podróżą - teraz możesz mieć je w jednym miejscu w zasięgu ręki.
Podczas kolejnego wyjazdu planuję wybrać autobus jako środek transportu, aby pokonać odległość Madryt - Barcelona. Jakie są najbardziej popularne miejsca w pobliżu miasta Barcelona, które również warto odwiedzić?
Nasi użytkownicy podróżujący do miasta Barcelona autobusem, również często odwiedzają miejsca takie jak Paryż, Walencja lub Sewilla. Omio pomoże Ci znaleźć najlepsze połączenia z miasta Barcelona do najbardziej popularnych miejsc w okolicy i zaplanować podróż.
Co mogę zrobić, jeśli nie mam samochodu, a chcę pokonać trasę Madryt - Barcelona? Czy mam do wyboru podróż autobusem?
Pozwól Omio znaleźć odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie na nadchodzącą podróż. Nie potrzebujesz samochodu, żeby pokonać trasę Madryt - Barcelona. Odwiedź Omio i porównaj najlepsze połączenia Madryt - Barcelona, jeśli jako środek transportu wybierzesz autobus. Zaplanuj podróż autobusem i kup tanie bilety już dziś!
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Madryt
Barcelona
Madrid America
Udogodnienia
Madrid Est. Sur
Udogodnienia
Napoje
WC

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Gdzie znajduje się dworzec autobusowy i jak najłatwiej tam dotrzeć?
Dworzec znajduje się poza centrum miasta, ale jest z nim dobrze skomunikowany.<br>Linie metra 6<br>Linie autobusowe 8, 102, 113, 148, 152, 156, N11<br>Pociąg podmiejski C1, C5, C7, C10