Tanie bilety autobusowe na trasie Nowy SączKraków

Najtańsze połączenia autobusowe z miejscowości Nowy Sącz do miejscowości Kraków

Godziny i ceny wyświetlane dla 12 sie

Najtaniej

6

Średnio

15

Najlepszym sposobem na znalezienie taniego przejazdu jest zarezerwowanie biletu z jak największym wyprzedzeniem i unikanie podróży w godzinach szczytu.

14:10Nowy Sącz0godz.40 14:50Kraków
0 przesiadek
6 1W jedną stronę
20:50Nowy Sącz0godz.40 21:30Kraków
0 przesiadek
9 1W jedną stronę
15:30Nowy Sącz0godz.40 16:10Kraków
0 przesiadek
11 1W jedną stronę
15:00Nowy Sącz1godz.20 16:20Kraków
0 przesiadek
13 1W jedną stronę
09:50Nowy Sącz1godz.10 11:00Kraków
0 przesiadek
13 1W jedną stronę

Rozkład jazdy Nowy Sącz – Kraków

Pokazuje połączenia autobusowe jutro, piątek, 12 sierpnia
09:50Nowy Sącz1godz.10 11:00Kraków
0 przesiadek
14:10Nowy Sącz0godz.40 14:50Kraków
0 przesiadek
15:00Nowy Sącz1godz.20 16:20Kraków
0 przesiadek
15:30Nowy Sącz0godz.40 16:10Kraków
0 przesiadek
16:10Nowy Sącz, Dworzec autobusowy PKS2godz.10 18:20Krakow, Dworzec Autobusowy
0 przesiadek
20:50Nowy Sącz0godz.40 21:30Kraków
0 przesiadek

To ostatnie połączenie autobusowe w tym dniu.

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

pt.
12 sie
sob.
13 sie
niedz.
14 sie
pon.
15 sie
wt.
16 sie
śr.
17 sie
czw.
18 sie

Najszybsze połączenia autobusowe z miejscowości Nowy Sącz do miejscowości Kraków

Godziny i ceny wyświetlane dla 12 sie

Najszybsza podróż

40 min

Średnio

1 godz. 6 min

Liczba połączeń autobusowych na dzień

6

Odległość

76 km

Spośród 6 autobusów podróżujących codziennie z miasta Nowy Sącz do miasta Kraków, 6 to połączenia bezpośrednie, więc łatwo jest uniknąć podróży z przesiadkami.

14:10Nowy Sącz0godz.40 14:50Kraków
0 przesiadek
6 1W jedną stronę
15:30Nowy Sącz0godz.40 16:10Kraków
0 przesiadek
11 1W jedną stronę
20:50Nowy Sącz0godz.40 21:30Kraków
0 przesiadek
9 1W jedną stronę
09:50Nowy Sącz1godz.10 11:00Kraków
0 przesiadek
13 1W jedną stronę
15:00Nowy Sącz1godz.20 16:20Kraków
0 przesiadek
13 1W jedną stronę

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet

Miniprzewodnik: autobusy z Nowego Sącza do Krakowa

Średnia cena:12 zł 44 zł
Połączenia: co 15 minut
Bezpośrednio: wszystkie
Śr. czas przejazdu: 2:10
Najszybciej: 2:05
Najwolniej: 2:20

Jak dojechać z Nowego Sącza do Krakowa?

Kraków i Nowy Sącz dzieli nieco ponad 110 km. Autobusy z Nowego Sącza do Krakowa są najczęściej wybieranym środkiem transportu. Przejazdy autobusami na tej trasie są obsługiwane głównie przez Szwagropol i Voyager. Każdy z przewoźników na pokonanie trasy potrzebuje nieco ponad 2 godzin. Autobusy z Nowego Sącza do Krakowa odjeżdżają z dworca autobusowego nawet co 15 minut.


  • autobus Z Nowego Sącza do Krakowa najszybciej dojechać można właśnie autobusem.

  • autobus Na tej trasie kursują autobusy Szwagropol, Voyager oraz firm wywodzących się z PKS-u.

  • autobus Podróż autobusem z Nowego Sącza do Krakowa trwa około 2 godzin.

Wyjazd autobusem z Nowego Sącza do Krakowa


transport

Dworzec: Małopolski Dworzec Autobusowy w Nowym Sączu (MDA)

Adres: Plac Dąbrowskiego 2, 33-300 Nowy Sącz

Autobusy Nowy Sącz – Kraków odjeżdżają z dworca autobusowego przy Placu Dąbrowskiego, pasażerowie mogą dodatkowo korzystać z przystanków, zlokalizowanych przy ul. Rejtana i Tarnowskiej. Dworzec autobusowy w Nowym Sączu, podobnie jak dworzec autobusowy w Krakowie, są zarządzane przez spółkę Małopolskie Dworce Autobusowe. Z dworca w Nowym Sączu odjeżdżają autobusy przewoźników PKS, Szwagropol, Voyager czy Majer Bus.

W okolice dworca autobusowego można dojechać korzystając z komunikacji miejskiej. Dworzec autobusowy w Nowym Sączu zlokalizowany jest w centrum miasta.


Dojazd autobusem do Krakowa


rzokład

Dworzec: Małopolski Dworzec Autobusowy w Krakowie (MDA)

Adres: ul. Bosacka 18, 31-505 Kraków

Wszystkie połączenia autobusowe, realizowane jako kursy na trasie Nowy Sącz – Kraków, kończą swoją trasę na dworcu autobusowym, który sąsiaduje z krakowskim głównym dworcem kolejowym. Dworzec autobusowy w Krakowie zlokalizowany jest w centrum miasta przy ulicy Bosackiej, w jego sąsiedztwie znajdują się również pętle autobusowe komunikacji miejskiej.

Przewoźnicy autobusowi jak Voyager czy Szwagropol, mimo że realizują połączenia przyspieszone, zatrzymują się również na dodatkowych przystankach przy AGH, Placu Inwalidów czy ulicy Bieżanowskiej. Na krakowskie lotnisko im. Jana Pawła II można dojechać z okolic dworca autobusowego korzystając z autobusów komunikacji aglomeracyjnej (linia dzienna 208 oraz linia nocna 902) lub decydując się na połączenia kolejowe, obsługiwane przez Koleje Małopolskie. Podróż pociągiem z Dworca Głównego na lotnisko trwa około 17 minut.


Odwiedź Kraków


atrakcje

Kraków to stolica Małopolski oraz historyczna stolica kraju. Turyści przyjeżdżają do miasta ze względu na Zamek Królewski na Wawelu z zamkową kaplicą i kryptą, gdzie pochowani są najwięksi politycy i twórcy. Zwiedzanie miasta rozpoczyna się zazwyczaj na Rynku Głównym, gdzie należy wysłuchać hejnału z wieży Kościoła Mariackiego oraz obejrzeć drewniany ołtarz dłuta Wita Stwosza.

Pamiątki są dostępne w Sukiennicach, które były pierwszym centrum handlowym w mieście. Na uwagę zasługuje także dawna dzielnica żydowska - krakowski Kazimierz, natomiast na spacer warto się udać na krakowskie Planty. Zainteresowanych wizytą w Krakowie zachęcamy również do zapoznania się z naszym przewodnikiem, w którym podpowiadamy, o czy nie należy zapominać podczas weekendowego pobytu w Krakowie!

 

Szukasz inspiracji dla swoich kolejnych podróży?

Porady w podróży: Autobusy z Nowy Sącz do Kraków

Podróżuj do Kraków w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Nowy Sącz do Kraków.
FAQs
Tanie bilety na podróż autobusem na trasie Nowy Sącz - Kraków mogą kosztować nawet 25 zł, jednak ceny zależą tego, z jakim wyprzedzeniem uda Ci się dokonać rezerwacji. Im wcześniej, tym większa szansa nia niższą cenę. Skorzystaj z Omio i wyszukuj tanie bilety na podróż autobusem i zarezerwuj je z możliwie największym wyprzedzeniem.
Podróżni zazwyczaj muszą liczyć się z wydatkiem 36 zł, by pokonać trasę Nowy Sącz - Kraków. Im wcześniej zaplanujesz podróż, tym tańsze będą bilety Kraków - Nowy Sącz.
Zamierzasz zarezerwować bilet na podróż autobusem na trasie Nowy Sącz - Kraków? Odległość Nowy Sącz - Kraków do pokonania autobusem wynosi około 75 km.
Warto wiedzieć, ile czasu trzeba poświęcić na podróż. Średnio na pokonanie trasy Nowy Sącz - Kraków, wybierając autobus, przeznaczysz 2 h 10 min, jednak pokonanie tego odcinka może trwać dłużej w weekendy lub święta. Na Omio znajdziesz tanie bilety na autobus na trasie Nowy Sącz - Kraków.
Możesz skorzystać z usług wielu naszych sprawdzonych partnerów, by przemieszczać się na trasie Nowy Sącz - Kraków, decydując się na autobus. Na odcinku Nowy Sącz - Kraków możesz podróżować dzięki przewoźnikowi Flixbus, Euroticket, Eurobus, BlaBlaCar lub Busfor. Zawsze warto jednak sprawdzić, jacy inni oferują przejazdy na trasie Nowy Sącz - Kraków. Porównaj różnice pomiędzy połączeniami i kup bilet na przejazd, który najbardziej Ci odpowiada.
Jeśli chcesz zdecydować się na bezpośredni bilet na podróż autobusem, rozważ skorzystanie z usług Flixbus. Na Omio znajdziesz też inne sposoby na pokonanie odległości z jednego miasta do drugiego i wybierzesz ten, dzięki któremu sprawnie dotrzesz do celu, jakim jest Kraków.
Skorzystaj z Omio i wyszukuj połączenia, które oferują różni. Kup tanie bilety na trasie Nowy Sącz - Kraków bez względu na to, czy interesuje Cię autobus i podróż w jedną stronę, czy też w obie strony. Możesz uzyskać wszystkie informacje związane z podróżą bezpośrednio w aplikacji Omio i cieszyć się sprawną podróżą.
Wielu podróżujących, którzy docierają do miasta Kraków autobusem, często odwiedza również znajdujące się w pobliżu popularne miejsca takie jak Warszawa, Praga lub Berlin. Jeśli podróżujesz z miasta Kraków i chcesz odwiedzić miejsca takie jak Warszawa, Praga lub Berlin, pozwól Omio znaleźć dla Ciebie najlepsze dostępne połączenia w przystępnej cenie.
Odwiedź Omio i sprawdź najlepsze autobusy. Pokonaj trasę Nowy Sącz - Kraków bez samochodu. Możesz także użyć aplikacji Omio, aby mieć wszystkie bilety w jednym miejscu i cieszyć się płynną podróżą.
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Nowy Sącz

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Waluta
Język