Najszybsze połączenia autobusowe z miejscowości Paryż do miejscowości Rzym

Godziny i ceny wyświetlane dla 29.07

Najszybsza podróż

22 godz. 45 min

Średnio

1d 5 min

Liczba połączeń autobusowych na dzień

6

Odległość

1105 km

Trudno jest dostać się z miejscowości Paryż do miejscowości Rzym bez co najmniej 1 przesiadki.

Najszybciej
08:40Paris, Quai de Bercy22godz.45 07:25Roma, Autostazione Tiburtina
1 changes
855 1W jedną stronę
2. Najszybciej
00:30Paris, Quai de Bercy22godz.55 23:25Roma, Autostazione Tiburtina
1 changes
767 1W jedną stronę
22:55Paris, Quai de Bercy24godz.30 23:25Roma, Autostazione Tiburtina
1 changes
603 1W jedną stronę
23:15Paris, Quai de Bercy24godz.30 23:45Roma, Autostazione Tiburtina
1 changes
849 1W jedną stronę
11:15Paris, Quai de Bercy24godz.35 11:50Rzym
1 changes
740 1W jedną stronę

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

śr.
28.07
711 Flixbus
516 Air France
czw.
29.07
487 Flixbus
650 Vueling
pt.
30.07
Sprawdź cenę.
830 Vueling
sob.
31.07
628 Flixbus
701 Vueling
niedz.
1.08
487 Flixbus
743 Vueling
pon.
2.08
Sprawdź cenę.
672 Vueling
wt.
3.08
482 Flixbus
543 Alitalia
śr.
4.08
584 Flixbus
499 Vueling
czw.
5.08
468 Flixbus
543 Alitalia Cityliner
pt.
6.08
511 Flixbus
563 Vueling
sob.
7.08
497 Flixbus
592 Alitalia Cityliner
niedz.
8.08
468 Flixbus
643 Vueling
pon.
9.08
390 Flixbus
446 Vueling
wt.
10.08
511 Flixbus
255 Malta Air
śr.
11.08
438 Flixbus
171 Malta Air
czw.
12.08
438 Flixbus
128 Malta Air
pt.
13.08
511 Flixbus
466 easyJet
sob.
14.08
487 Flixbus
446 Vueling
niedz.
15.08
497 Flixbus
295 Malta Air
pon.
16.08
390 Flixbus
282 Vueling
wt.
17.08
545 Flixbus
80 Malta Air

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet
Noclegi

Szukasz noclegu?

zobacz na mapie
Polecane hotele
Całe domy i mieszkania

Znajdź idealny nocleg z naszym partnerem, Booking.com

Wyświetl wszystkie

Porady w podróży

Autobusy z Paryż do Rzym
Podróżuj do Rzym w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Paryż do Rzym.
FAQs
Jakie są najtańsze bilety na autobus na trasie Paryż - Rzym?
Bilety na podróż autobusem na trasie Paryż - Rzym mogą kosztować jedynie 482 zł. Wszystko zależy jednak od tego, z jak dużym wyprzedzeniem rezerwujesz bilet na podróż autobusem. Polecamy Ci skorzystanie z wyszukiwarki Omio, dzięki której znajdziesz najtańsze bilety na Twoją nadchodzącą podróż oraz zarezerwujesz je tak wcześnie, jak to możliwe.
Ile przeciętnie muszę wydać bilet na podróż autobusem na trasie Paryż - Rzym?
Rezerwując bilet na podróż autobusem, warto zapoznać się z orientacyjnymi cenami. Jeśli decydujesz się na autobus na trasie Paryż - Rzym, przygotuj się na wydatek około 564 zł. Rekomendujemy rezerwację biletów na podróż autobusem z wyprzedzeniem, by zyskać jak najtańsze bilety.
Ile kilometrów pokonam na trasie Paryż - Rzym, jeśli zdecyduję się na autobus?
Zamierzasz zarezerwować bilet na podróż autobusem na trasie Paryż - Rzym? Odległość Paryż - Rzym do pokonania autobusem wynosi około 1105 km.
Jak długo będę podróżować na trasie Paryż - Rzym autobusem?
Średni czas podróży autobusem na trasie Paryż - Rzym to 23 h 40 min. Może on jednak różnić się w zależności od konkretnych terminów, weekendów i świąt. Weź to pod uwagę, kupując bilet na podróż autobusem na trasie Paryż - Rzym.
Jeśli zdecyduję się na autobus, które w mieście Paryż i Rzym powinienem rozważyć?

Zanim zdecydujesz się na pokonanie trasy Paryż - Rzym, pamiętaj, że większość podróżujących, którzy jako środek transportu preferują autobus, w mieście Paryż jako punkt startowy wybiera Paris Gare de Lyon, a w mieście Rzym jako koniec podróży Rome, Tiburtina Station.

Gdzie znajdują się w mieście Paryż i Rzym?

Jeśli planujesz wsiąść w autobus w mieście Paryż, podróż rozpoczniesz 0 km od centrum. Najprawdopodobniej wybierzesz cieszący się największą popularnością wśród podróżnych Paris Gare de Lyon. Gdy dotrzesz do miasta Rzym wsiadając w autobus, Twoja podóż zakończy się w miejscu, jakim jest Rome, Tiburtina Station. Będziesz musiał dojechać stamtąd około 0 km do centrum.

Jaki przewoźnik oferuje bilety na autobus na trasie Paryż - Rzym?
Jeśli szukasz tanich biletów na autobusy na trasie Paryż - Rzym, zapoznaj się z ofertą połączeń, jaką dysponują Flixbus, Eurolines France, BlaBlaCar, Baltour lub Isilines i sprawnie dostań się na miejsce podróży, jakim jest Rzym. Warto też sprawdzić opcje, jakie oferują inni na trasie Paryż - Rzym i porównać różnice pomiędzy połączeniami.
Gdzie kupię tani bilety na podróż autobusem, jeśli zamierzam pokonać odcinek Paryż - Rzym?
Dzięki Omio podróżowanie autobusem na trasie Paryż - Rzym jest jeszcze łatwiejsze. Na naszej stronie znajdziesz tanie bilety w jedną stronę lub w obie strony. Po prostu podaj daty podróży i kup najodpowiedniejszy bilet na podróż w jedną stronę lub w obie strony. Aplikacja Omio gromadzi również wszystkie informacje związane z podróżą - teraz możesz mieć je w jednym miejscu w zasięgu ręki.
Podczas kolejnego wyjazdu planuję wybrać autobus jako środek transportu, aby pokonać odległość Paryż - Rzym. Jakie są najbardziej popularne miejsca w pobliżu miasta Rzym, które również warto odwiedzić?
Dla wielu naszych użytkowników wybierających podróż autobusem i pokonujących odległość Paryż - Rzym, Rzym nie jest miejscem docelowym. Miejsca w pobliżu miasta Rzym, które są warte odwiedzenia to Mediolan, Florencja lub Wenecja. Sprawdź na Omio tanie bilety na podróż autobusem do każdego z najbardziej popularnych miejsc!
Jak mogę pokonać odległość Paryż - Rzym, jeśli nie mam samochodu? Czy w zamian mogę wybrać autobus?
Podróżowanie na trasie Paryż - Rzym bez samochodu to nie problem! Odwiedź Omio i porównaj najlepsze połączenia, jeśli jako środek transportu wybierzesz autobus. Możesz także użyć aplikacji Omio, aby mieć wszystkie bilety w jednym miejscu, a podróż na trasie Paryż - Rzym była płynna i łatwa.
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Paryż
Gare Paris Bercy
Udogodnienia
WC
Paris Gallieni Porte Bagnolet
Udogodnienia
Napoje
WC

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Gdzie znajduje się dworzec kolejowy i jak najłatwiej tam dotrzeć?
Dworzec znajduje się poza centrum miasta, ale jest z nim dobrze skomunikowany.<br>Linie metra 3