Najszybsze połączenia autobusowe z miejscowości Praga do miejscowości Paryż

Godziny i ceny wyświetlane dla 19.06

Najszybsza podróż

13 godz. 55 min

Średnio

17 godz. 8 min

Liczba połączeń autobusowych na dzień

4

Odległość

882 km

Spośród 4 autobusów podróżujących codziennie z miasta Praga do miasta Paryż, 2 to połączenia bezpośrednie, więc łatwo jest uniknąć podróży z przesiadkami.

Te bezpośrednie autobusy pokonują dystans 882 km przeciętnie w ciągu 17 godz. 8 min , ale jeśli będziesz mieć szczęście, niektóre zabiorą Cię tam w 13 godz. 55 min .

Najwolniejsza podróż autobusem trwa 20 godz. 20 min i zwykle wymaga przesiadki, ale pozwala za to zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Najszybciej
08:35Praha, Na Knížecí13godz.55 22:30Paris, Quai de Bercy
0 przesiadek
338 1W jedną stronę
2. Najszybciej
08:10Praha, ÚAN Florenc14godz.20 22:30Paris, Quai de Bercy
0 przesiadek
338 1W jedną stronę
17:10Praha, ÚAN Florenc20godz.00 13:10Paris, Quai de Bercy
1 changes
323 1W jedną stronę
16:50Praha, Hlavní Nádraží20godz.20 13:10Paris, Quai de Bercy
1 changes
323 1W jedną stronę

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

pt.
18.06
Sprawdź cenę.
314 STUDENT AGENCY k.s.
Sprawdź cenę.
sob.
19.06
1088 Deutsche Bahn with connection
323 Flixbus
577 Air Malta
niedz.
20.06
1047 Deutsche Bahn
338 Flixbus
424 csa
pon.
21.06
1047 Deutsche Bahn with connection
241 Flixbus
424 csa
wt.
22.06
1047 Deutsche Bahn with connection
241 Flixbus
1161 KLM
śr.
23.06
1047 Deutsche Bahn with connection
241 Flixbus
424 csa
czw.
24.06
1047 Deutsche Bahn with connection
Sprawdź cenę.
Sprawdź cenę.
pt.
25.06
1047 Deutsche Bahn with connection
251 Flixbus
651 csa
sob.
26.06
1047 Deutsche Bahn with connection
241 Flixbus
767 KLM
niedz.
27.06
1047 Deutsche Bahn with connection
256 Flixbus
424 csa
pon.
28.06
1047 Deutsche Bahn with connection
241 Flixbus
424 csa
wt.
29.06
1082 Deutsche Bahn with connection
241 Flixbus
598 HOP!
śr.
30.06
1082 Deutsche Bahn with connection
314 STUDENT AGENCY k.s.
Sprawdź cenę.
czw.
1.07
1047 Deutsche Bahn with connection
Sprawdź cenę.
Sprawdź cenę.
pt.
2.07
1047 Deutsche Bahn with connection
275 Flixbus
574 csa
sob.
3.07
1047 Deutsche Bahn with connection
260 Flixbus
726 KLM
niedz.
4.07
1047 Deutsche Bahn with connection
241 Flixbus
241 Vueling
pon.
5.07
1047 Deutsche Bahn
289 STUDENT AGENCY k.s.
478 HOP!
wt.
6.07
1047 Deutsche Bahn with connection
222 Flixbus
424 csa
śr.
7.07
1047 Deutsche Bahn with connection
241 Flixbus
424 csa
czw.
8.07
1047 Deutsche Bahn with connection
222 Flixbus
193 Vueling

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet
Noclegi

Szukasz noclegu?

Sat, Jun 19
Cena za 1 nights, 1 adults
zobacz na mapie
Polecane hotele
Całe domy i mieszkania

Znajdź idealny nocleg z naszym partnerem, Booking.com

Wyświetl wszystkie
bus

Szczegóły podróży

Podróż autobusem Praga – Paryż

Śr. czas przejazdu
16 godziny 48 minuty
Cena biletu:251
Odjazd autobusu::Praga
Przyjazd autobusem::Paryż
Odległość:882 km
Przewoźnicy autobusowi::Flixbus, STUDENT AGENCY k.s.

Porady w podróży

Autobusy z Praga do Paryż
Podróżuj do Paryż w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Praga do Paryż.
FAQs
Jakie są najtańsze bilety na autobus na trasie Praga - Paryż?
Bilety na podróż autobusem na trasie Praga - Paryż mogą kosztować jedynie 241 zł. Wszystko zależy jednak od tego, z jak dużym wyprzedzeniem rezerwujesz bilet na podróż autobusem. Polecamy Ci skorzystanie z wyszukiwarki Omio, dzięki której znajdziesz najtańsze bilety na Twoją nadchodzącą podróż oraz zarezerwujesz je tak wcześnie, jak to możliwe.
Ile kosztuje średnio bilet na autobus na trasie Praga - Paryż?
Podróżni zazwyczaj muszą liczyć się z wydatkiem 277 zł, by pokonać trasę Praga - Paryż. Im wcześniej zaplanujesz podróż, tym tańsze będą bilety Paryż - Praga.
Jaki dystans dzieli Praga i Paryż, jeśli zdecyduję się na podróż autobusem?
Jeśli będziesz przemieszczać się autobusem na trasie Praga - Paryż, odległość wyniesie około 882 km.
Ile zajmie mi pokonanie trasy Praga - Paryż, jeśli będę podróżować autobusem?
Czas podróży autobusem na odcinku Praga - Paryż może się różnić w zależności od konkretnych dni, weekendów i świąt. Średnio trwa ona jednak 13 h 20 min.
Jeśli zdecyduję się na autobus, które w mieście Praga i Paryż powinienem rozważyć?

Wśród podróżujących z miasta Praga największą popularnością cieszy się, jakim jest Prague, Praha, Zličín. W mieście Paryż najwięcej podróżnych wybiera Paris, Quai de Bercy (Parking Saemes Bercy Autocars).

Skąd w mieście Praga złapię autobus, jeśli chcę dojechać do miasta Paryż?

Jeśli zaczynasz podróż w mieście Praga, zwróć uwagę na to, że większość użytkowników Omio wybierających startuje z miejsca, jakim jest Prague, Praha, Zličín znajdujący się w odległości 0 km od centrum. Jeśli planujesz nocleg w mieście Paryż, pamiętaj, że najpopularniejszy to Paris, Quai de Bercy (Parking Saemes Bercy Autocars). Znajduje się 0 km od centrum.

Którzy oferujący połączenia na Omio umożliwią mi pokonanie trasy Praga - Paryż?
Jeśli szukasz tanich biletów na autobusy na trasie Praga - Paryż, zapoznaj się z ofertą połączeń, jaką dysponują Eurolines France, Flixbus, RegioJet, Eurolines Germany lub Deinbus i sprawnie dostań się na miejsce podróży, jakim jest Paryż. Warto też sprawdzić opcje, jakie oferują inni na trasie Praga - Paryż i porównać różnice pomiędzy połączeniami.
Czy znajdę bezpośredni bilet na podróż autobusem na trasie Praga - Paryż bez przesiadek?
Jeśli chcesz zdecydować się na bezpośredni bilet na podróż autobusem, rozważ skorzystanie z usług Flixbus lub STUDENT AGENCY k. S. Na Omio znajdziesz też inne sposoby na pokonanie odległości z jednego miasta do drugiego i wybierzesz ten, dzięki któremu sprawnie dotrzesz do celu, jakim jest Paryż.
Gdzie kupię tani bilety na podróż autobusem, jeśli zamierzam pokonać odcinek Praga - Paryż?
Skorzystaj z Omio i wyszukuj połączenia, które oferują różni. Kup tanie bilety na trasie Praga - Paryż bez względu na to, czy interesuje Cię autobus i podróż w jedną stronę, czy też w obie strony. Możesz uzyskać wszystkie informacje związane z podróżą bezpośrednio w aplikacji Omio i cieszyć się sprawną podróżą.
Chcę podróżować autobusem z miasta Praga do miasta Paryż. Jakie są najpopularniejsze miejsca w pobliżu miasta Paryż, które także warto odwiedzić?
Nasi użytkownicy podróżujący do miasta Paryż autobusem, również często odwiedzają miejsca takie jak Londyn, Barcelona lub Amsterdam. Omio pomoże Ci znaleźć najlepsze połączenia z miasta Paryż do najbardziej popularnych miejsc w okolicy i zaplanować podróż.
Co mogę zrobić, jeśli nie mam samochodu, a chcę pokonać trasę Praga - Paryż? Czy mam do wyboru podróż autobusem?
Trasę Praga - Paryż z łatwością pokonasz bez samochodu. Odwiedź Omio i porównaj najtańsze połączenia na odcinku Praga - Paryż, jeśli jako środek transportu wybierzesz autobus. Podróżuj tanio autobusem i kup bilety w Omio. Możesz również użyć aplikacji Omio, aby mieć wszystkie bilety w jednym miejscu i cieszyć się płynną podróżą.
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Praga
Paryż
Prag, Busbhf. Florenc
Udogodnienia