Najszybsze połączenia autobusowe z miejscowości Przemyśl do miejscowości Lwów

Godziny i ceny wyświetlane dla 25.07

Najszybsza podróż

2 godz. 40 min

Średnio

4 godz. 3 min

Liczba połączeń autobusowych na dzień

8

Odległość

90 km

Spośród 8 autobusów podróżujących codziennie z miasta Przemyśl do miasta Lwów, 8 to połączenia bezpośrednie, więc łatwo jest uniknąć podróży z przesiadkami.

Te bezpośrednie autobusy pokonują dystans 90 km przeciętnie w ciągu 4 godz. 3 min , ale jeśli będziesz mieć szczęście, niektóre zabiorą Cię tam w 2 godz. 40 min .

Najwolniejsza podróż autobusem trwa 6 godz. 50 min i zwykle wymaga przesiadki, ale pozwala za to zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Najszybciej
21:40Przemyśl2godz.40 01:20Lwów
0 przesiadek
126 1W jedną stronę
2. Najszybciej
20:20Przemyśl2godz.45 00:05Lwów
0 przesiadek
140 1W jedną stronę
20:20Przemyśl2godz.50 00:10Lwów
0 przesiadek
140 1W jedną stronę
21:40Przemyśl2godz.50 01:30Lwów
0 przesiadek
140 1W jedną stronę
23:10Przemyśl4godz.45 04:55Lwów
0 przesiadek
95 1W jedną stronę

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

sob.
24.07
85 Infobus
niedz.
25.07
85 Infobus
pon.
26.07
123 Infobus
wt.
27.07
84 Infobus
śr.
28.07
84 Infobus
czw.
29.07
85 Infobus
pt.
30.07
84 Infobus
sob.
31.07
85 Infobus
niedz.
1.08
84 Infobus
pon.
2.08
112 Infobus
wt.
3.08
84 Infobus
śr.
4.08
85 Infobus
czw.
5.08
84 Infobus
pt.
6.08
84 Infobus
sob.
7.08
84 Infobus
niedz.
8.08
85 Infobus
pon.
9.08
124 Infobus
wt.
10.08
85 Infobus
śr.
11.08
84 Infobus
czw.
12.08
85 Infobus
pt.
13.08
85 Infobus

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet
Noclegi

Szukasz noclegu?

zobacz na mapie
Polecane hotele
Całe domy i mieszkania

Znajdź idealny nocleg z naszym partnerem, Booking.com

Wyświetl wszystkie

Autobusy Przemyśl – Lwów

Autobus to z pewnością dobry pomysł na podróż pomiędzy Przemyślem a Lwowem. Bilety są dostępne w atrakcyjnych cenach, a kursy organizują renomowani przewoźnicy z doświadczonymi kierowcami. Wybór, jeśli chodzi o godziny odjazdu, też jest spory – dziennie masz do dyspozycji nawet kilkadziesiąt połączeń.

Które firmy oferują połączenia autobusowe na trasie Przemyśl – Lwów?

Przejazdy na trasie Przemyśl – Lwów oferują takie firmy jak Ecolines, Busfor, Infobus, EuroTicket, Dworzec Online oraz Agat.

Ile trwa podróż autobusem na trasie Przemyśl – Lwów?

Najczęściej podróż autobusami Przemyśl – Lwów trwa około 3-4 godziny. Najszybsze połączenia organizuje Dworzec Online – taka podróż zajmie Ci mniej więcej 2 godziny i 50 minut. Możesz zdecydować się także na nieco wydłużone kursy nocne, które pozwalają dojechać do Lwowa w godzinach porannych. Najdłuższe połączenia trwają jednak nie więcej niż 6 godzin. Zdecydowana większość kursów na trasie Przemyśl – Lwów to połączenia bezpośrednie, więc można się przygotować na komfortową podróż.

Ile kursów oferowanych jest z Przemyśla do Lwowa?

Dziennie połączeń na trasie z Przemyśla do Lwowa jest nawet kilkadziesiąt, zatem odjechać w kierunku Lwowa można właściwie o każdej porze. Sporą popularnością cieszą się nocne połączenia.

Z którego dworca autobusowego w Przemyślu odjeżdżają autobusy do Lwowa? Na którym dworcu autobusowym we Lwowie kończą bieg autobusy z Przemyśla?

Dworzec początkowy: Dworzec PKS w Przemyślu. Miejsce, z którego najczęściej odjeżdżają autobusy w kierunku Lwowa, jest zlokalizowane przy ulicy Czarnieckiego 4, a to ścisłe centrum Przemyśla. W pobliżu mieści się duża stacja kolejowa oraz przystanki komunikacji miejskiej. Są i hotele, restauracje, poczekalnie oraz kantory i sklepy. W okolicach powinieneś znaleźć zatem wszystko, co potrzebne ci będzie podczas wyjazdu. Niedaleko przystanku autobusowego leży także historyczne centrum tego miasta. Sporadycznie autobusy z Przemyśla odjeżdżają spod hipermarketu przy ul. Lwowskiej 36 oraz z przystanku przy ul. 3 Maja. Oba miejsca znajdują się poza centrum, ale można tam się dostać komunikacją miejską.

Dworzec końcowy: Dworzec autobusowy we Lwowie przy ulicy Dworcowej 1. Najwięcej autobusów Przemyśl – Lwów kończy bieg w centrum Lwowa, w okolicach największego w mieście dworca kolejowego. Stamtąd możesz też łatwo ruszyć w dalszą podróż po Ukrainie. Na miejscu znajdziesz liczne sklepy, restauracje, bary czy kantory. W różne części Lwowa dostaniesz się dzięki komunikacji miejskiej. W pobliżu jest oczywiście i postój taksówek, które na Ukrainie wciąż są stosunkowo niedrogie.

Porady w podróży

Autobusy z Przemyśl do Lwów
Podróżuj do Lwów w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Przemyśl do Lwów.
FAQs
Ile kosztują tanie bilety na podróż autobusem na odcinku Przemyśl - Lwów?
Bilety Przemyśl - Lwów na podróż autobusem mogą kosztować tylko 84 zł, szczególnie jeżeli zarezerwujesz je z wyprzedzeniem. Omio pomoże Ci zaoszczędzić i znaleźć tanie bilety na podróż autobusem na trasie Przemyśl - Lwów, abyś mógł lepiej zaplanować wyjazd.
Jaka jest cena biletu na autobusem na trasie Przemyśl - Lwów?
Jeśli wybierasz autobus na trasie Przemyśl - Lwów, przygotuj się na wydatek około 90 zł. Ceny mogą jednak różnić się w zależności od daty podróży oraz od tego, z jakim wyprzedzeniem ją planujesz. Im wcześniej zarezerwujesz podróż, tym tańsze będą bilety.
Jaki dystans dzieli Przemyśl i Lwów, jeśli zdecyduję się na podróż autobusem?
Miasta Lwów oraz Przemyśl dzieli około 90 km, jeśli zdecydujesz się pokonać ten odcinek autobusem.
Ile czasu potrzebuje autobus, by pokonać trasę Przemyśl - Lwów?
Średni czas podróży autobusem na trasie Przemyśl - Lwów to 4 h 45 min. Może on jednak różnić się w zależności od konkretnych terminów, weekendów i świąt. Weź to pod uwagę, kupując bilet na podróż autobusem na trasie Przemyśl - Lwów.
Jacy oferują tanie bilety na trasie Przemyśl - Lwów?
Jeśli szukasz tanich biletów na autobusy na trasie Przemyśl - Lwów, zapoznaj się z ofertą połączeń, jaką dysponują BlaBlaCar, Euroticket, Infobus, Busfor, Agat, Ecolines lub Sindbad i sprawnie dostań się na miejsce podróży, jakim jest Lwów. Warto też sprawdzić opcje, jakie oferują inni na trasie Przemyśl - Lwów i porównać różnice pomiędzy połączeniami.
Czy jest bezpośredni autobus na trasie Przemyśl - Lwów?
Interesuje Cię bezpośredni autobus Przemyśl - Lwów? Rozważ bilety na podróż autobusem na trasie Przemyśl - Lwów oferowane przez Infobus lub Sindbad. Jeśli nie możesz znaleźć idealnej opcji, jaką jest autobus Przemyśl - Lwów, sprawdź inne możliwości i wybierz najodpowiedniejszą, by sprawnie dotrzeć do miasta Lwów.
Gdzie kupić bielty na podróż autobusem na trasie Przemyśl - Lwów?
Skorzystaj z Omio i wyszukuj połączenia, które oferują różni. Kup tanie bilety na trasie Przemyśl - Lwów bez względu na to, czy interesuje Cię autobus i podróż w jedną stronę, czy też w obie strony. Możesz uzyskać wszystkie informacje związane z podróżą bezpośrednio w aplikacji Omio i cieszyć się sprawną podróżą.
Podczas kolejnego wyjazdu planuję wybrać autobus jako środek transportu, aby pokonać odległość Przemyśl - Lwów. Jakie są najbardziej popularne miejsca w pobliżu miasta Lwów, które również warto odwiedzić?
Twoja podróż na trasie Przemyśl - Lwów autobusem wcale nie musi zakończyć się w mieście Lwów. Inne popularne miejsca, które warto odwiedzić w pobliżu miasta Lwów, to między innymi Kraków, Warszawa lub Kijów. Jeśli chcesz urozmaicić swoją podróż, skorzystaj z Omio i poznaj najtańsze sposoby na dotarcie do miejsc takich jak Kraków, Warszawa lub Kijów!
Jak mogę pokonać odległość Przemyśl - Lwów, jeśli nie mam samochodu? Czy w zamian mogę wybrać autobus?
Podróżowanie na trasie Przemyśl - Lwów bez samochodu to nie problem! Odwiedź Omio i porównaj najlepsze połączenia, jeśli jako środek transportu wybierzesz autobus. Możesz także użyć aplikacji Omio, aby mieć wszystkie bilety w jednym miejscu, a podróż na trasie Przemyśl - Lwów była płynna i łatwa.
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Przemyśl
Lwów
Przemysl
Udogodnienia
Przemysl, Busbhf., Ul. Czarnieckiego
Udogodnienia