Najszybsze połączenia autobusowe z miejscowości Warszawa do miejscowości Rzeszów

Godziny i ceny wyświetlane dla 25.07

Najszybsza podróż

5 godz. 4 min

Średnio

5 godz. 5 min

Liczba połączeń autobusowych na dzień

2

Odległość

253 km

Spośród 2 autobusów podróżujących codziennie z miasta Warszawa do miasta Rzeszów, 2 to połączenia bezpośrednie, więc łatwo jest uniknąć podróży z przesiadkami.

Te bezpośrednie autobusy pokonują dystans 253 km przeciętnie w ciągu 5 godz. 5 min , ale jeśli będziesz mieć szczęście, niektóre zabiorą Cię tam w 5 godz. 4 min .

Najwolniejsza podróż autobusem trwa 5 godz. 7 min i zwykle wymaga przesiadki, ale pozwala za to zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Najszybciej
21:00Warszawa5godz.04 02:04Rzeszów
0 przesiadek
56 1W jedną stronę
2. Najszybciej
16:30Warszawa5godz.07 21:37Rzeszów
0 przesiadek
56 1W jedną stronę

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

sob.
24.07
56 Luna Trans
Sprawdź cenę.
niedz.
25.07
56 Flixbus
490 Lot Polish Airlines
pon.
26.07
56 Luna Trans
396 Lot Polish Airlines
wt.
27.07
45 Flixbus
338 Lot Polish Airlines
śr.
28.07
56 Luna Trans
390 Lot Polish Airlines
czw.
29.07
56 Luna Trans
265 Lot Polish Airlines
pt.
30.07
56 Luna Trans
265 Lot Polish Airlines
sob.
31.07
45 Flixbus
Sprawdź cenę.
niedz.
1.08
56 Luna Trans
584 Lot Polish Airlines
pon.
2.08
56 Luna Trans
233 Lot Polish Airlines
wt.
3.08
45 Flixbus
181 Lot Polish Airlines
śr.
4.08
56 Luna Trans
181 Lot Polish Airlines
czw.
5.08
56 Luna Trans
181 Lot Polish Airlines
pt.
6.08
56 Luna Trans
160 Lot Polish Airlines
sob.
7.08
56 Luna Trans
584 Lot Polish Airlines
niedz.
8.08
56 Luna Trans
265 Lot Polish Airlines
pon.
9.08
48 Flixbus
160 Lot Polish Airlines
wt.
10.08
68 Neobus Polska
160 Lot Polish Airlines
śr.
11.08
67 Neobus Polska
160 Lot Polish Airlines
czw.
12.08
67 Neobus Polska
160 Lot Polish Airlines
pt.
13.08
68 Neobus Polska
160 Lot Polish Airlines

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet
Noclegi

Szukasz noclegu?

zobacz na mapie
Polecane hotele
Całe domy i mieszkania

Znajdź idealny nocleg z naszym partnerem, Booking.com

Wyświetl wszystkie

Jak dojechać autobusem z Warszawy do Rzeszowa? Sprawdź podpowiedzi Omio!

Warszawę i Rzeszów dzieli niemal 295 km i odległość tą można pokonać autobusem. Autokary na trasie Warszawa – Rzeszów pokonują trasę często w czasie krótszym od podróży koleją, dlatego też planując podróż na tej trasie, warto rozważyć ten środek transportu. Trasę autobusową obsługują między innymi przewoźnicy Luna Trans, FlixBus, Lux Express czy Neobus. Warto również mieć na uwadze, że autokary są jednocześnie najtańszą formą przejazdu z Warszawy do Rzeszowa, a w czasie promocji bilety na trasę do Rzeszowa mogą kosztować nawet kilka złotych.

 


Autobusem z Warszawy do Rzeszowa: przewoźnicy i dworce autobusowe

popular

Jakimi autobusami można dojechać z Warszawy do Rzeszowa? Z Warszawy do Rzeszowa docierają autobusy takich przewoźników jak choćby FlixBus czy autokary spółek PKS.

Adres dworca autobusowego w Warszawie: dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia leży przy Al. Jerozolimskich 144.

Adres dworca autobusowego w Rzeszowie: dworzec autobusowy w Rzeszowie znajduje się przy ul. Grottgera 1.


Jak kupować tanie bilety autobusowe z Warszawy do Rzeszowa?

cheap

Ile dni przed podróżą kupować bilety autobusowe? Bilety autobusowe z Warszawy do Rzeszowa wystarczy kupować kilka dni przed podróżą.

Jakie zniżki obowiązują na przejazdy autobusowe? Jest wiele rodzajów zniżek, z których mogą korzystać podróżni. Najlepiej kupując bilety na autobusy z Warszawy do Rzeszowa zapoznać się z różnymi rodzajami biletów.

Gdzie kupić bilety autobusowe z Warszawy do Rzeszowa? Bilety autobusowe z Warszawy do Rzeszowa najłatwiej kupić przez internet, w wyszukiwarkach takich jak choćby Omio.


Autobusy z Warszawy do Rzeszowa: szczegóły podróży

fast

Czy bilety na autobusy z Warszawy do Rzeszowa można kupić w dzień odjazdu? Bilety na podróż autobusem z Warszawy do Rzeszowa można kupić nawet na chwilę przed odjazdem. Taki zakup jest możliwy przez internet, w kasie dworca, a u niektórych przewoźników również bezpośrednio u kierowcy.

O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus z Warszawy do Rzeszowa? Pierwszy autobus z Warszawy do Rzeszowa odjeżdża o świcie.

O której godzinie odjeżdża ostatni autobus z Warszawy do Rzeszowa? Ostatni autobus z Warszawy do Rzeszowa odjeżdża przed północą.

Wyjazd autobusem z Warszawy do Rzeszowa


fast

Dworzec: Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia

Adres: Al. Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa

Z stolicy autobusy relacji Warszawa – Rzeszów rozpoczynają swoją trasę w różnych częściach miasta. Autobusy mogą odjeżdżać z Dworca Zachodniego, ale niektóre z nich, np. Luna Trans, wybrane kursy rozpoczynają przy parkingu w Al. Jerozolimskich niedaleko Dworca Centralnego. FlixBus odbiera pasażerów ze stacji Metra Wilanowska, skąd z centrum najłatwiej dojechać pierwszą linią metra. Do Dworca Zachodniego można z kolei dojechać autobusami miejskimi lub pociągiem SKM, odjeżdżają tu także pociągi Kolei Mazowieckich.

Wszystkie te punkty są doskonale skomunikowane (poprzez metro, szybką kolej miejską i autobusy) z centrum miasta. Ze względu na dużą liczbę przystanków, na których w Warszawie zatrzymują się poszczególni przewoźnicy, najlepiej wcześniej upewnić się, która lokalizacja będzie najdogodniejsza.

Przyjazd autobusem z Warszawy do Rzeszowa


fast

Dworzec: Dworzec autobusowy w Rzeszowie

Adres: ul. Grottgera 1, 35-959 Rzeszów

Autobusy Warszawa – Rzeszów dojeżdżają do dworca głównego w Rzeszowie. To dworzec przy ul. Grottgera, który odpowiada za obsługę autobusów dalekobieżnych. Dworzec autobusowy znajduje się niedaleko dworca kolejowego w Rzeszowie.

FlixBus dojeżdża natomiast do Dworca Lokalnego – dawnego dworca podmiejskiego, który zlokalizowany jest przy ul. Kasprowicza pod Wiaduktem Śląskim. Z dworca do różnych części miasta można dojechać komunikacją miejską – przystanki przy dworcu ma aż 9 linii dziennych oraz linia nocna N2.

 


Odwiedź Rzeszów

Więcej informacji o Rzeszowie?

Jeśli szukacie dodatkowych informacji dotyczących Rzeszowa, koniecznie sprawdźcie nasz przewodnik Podróż do Rzeszowa. Zamieściliśmy w nim nie tylko szczegóły dotyczące różnych form dojazdu do miasta, ale także przydatne informacje o atrakcjach.


 

Szukasz inspiracji dla swoich kolejnych podróży?

Porady w podróży

Autobusy z Warszawa do Rzeszów
Podróżuj do Rzeszów w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Warszawa do Rzeszów.
FAQs
Ile kosztuje najtańszy bilet na podróż autobusem na trasie Warszawa - Rzeszów?
Bilety na podróż autobusem na trasie Warszawa - Rzeszów mogą kosztować jedynie 45 zł. Wszystko zależy jednak od tego, z jak dużym wyprzedzeniem rezerwujesz bilet na podróż autobusem. Polecamy Ci skorzystanie z wyszukiwarki Omio, dzięki której znajdziesz najtańsze bilety na Twoją nadchodzącą podróż oraz zarezerwujesz je tak wcześnie, jak to możliwe.
Ile przeciętnie muszę wydać bilet na podróż autobusem na trasie Warszawa - Rzeszów?
Rezerwacja biletów na podróż autobusem na trasie Warszawa - Rzeszów to koszt około 55 zł. Rezerwując bilety Warszawa - Rzeszów z wyprzedzeniem, masz szansę na dużo niższe ceny niż gdybyś dokonywał zakupu w dniu rozpoczęcia podróży.
Ile km trzeba pokonać na trasie Rzeszów - Warszawa, wybierając podróż autobusem?
Planując przejechanie trasy Warszawa - Rzeszów i wybierając podróż autobusem, pokonasz dystans wynoszący około 252 km.
Jak długo będę podróżować na trasie Warszawa - Rzeszów autobusem?
Czas podróży autobusem na odcinku Warszawa - Rzeszów może się różnić w zależności od konkretnych dni, weekendów i świąt. Średnio trwa ona jednak 5 h 2 min.
Jacy proponują połączenia na trasie Warszawa - Rzeszów?
Decydując się na autobus na trasie Warszawa - Rzeszów, możesz skorzystać z usług Flixbus, Neobus Polska, Busfor, Infobus, PolskiBus lub BlaBlaCar i sprawnie dostać się do celu, jakim jest Rzeszów. Sprawdź też, którzy inni oferują przejazdy na trasie Warszawa - Rzeszów, porównaj różnice pomiędzy połączeniami i kup bilet na to, które najbardziej Ci odpowiada.
Czy jest dostępne bezpośrednie połączenie na trasie Warszawa - Rzeszów, jeśli jako środek tansportu chcę wybrać autobus?
Jeśli interesują Cię tanie bilety Warszawa - Rzeszów, sprawdź bezpośrednie autobusy na trasie Warszawa - Rzeszów oferowane przez Flixbus, BlaBlaCar, Luna Trans lub Neobus Polska. Jeśli nie jest dostępny odpowiedni dla Ciebie autobus Warszawa - Rzeszów, sprawdź inne możliwości i wybierz najodpowiedniejszą na Omio.
Czy mogę kupić bilet w obie strony na autobusem na trasie Warszawa - Rzeszów?
Skorzystaj z Omio i wyszukuj połączenia, które oferują różni. Kup tanie bilety na trasie Warszawa - Rzeszów bez względu na to, czy interesuje Cię autobus i podróż w jedną stronę, czy też w obie strony. Możesz uzyskać wszystkie informacje związane z podróżą bezpośrednio w aplikacji Omio i cieszyć się sprawną podróżą.
Czy planujesz podróżować autobusem, aby dotrzeć z miasta Warszawa do miasta Rzeszów? Sprawdź, jakie są najbardziej popularne miejsca w pobliżu miasta Rzeszów, które również możesz odwiedzić.
Nasi użytkownicy podróżujący do miasta Rzeszów autobusem, również często odwiedzają miejsca takie jak Kraków, Katowice lub Wrocław. Omio pomoże Ci znaleźć najlepsze połączenia z miasta Rzeszów do najbardziej popularnych miejsc w okolicy i zaplanować podróż.
Jak mogę pokonać odległość Warszawa - Rzeszów, jeśli nie mam samochodu? Czy w zamian mogę wybrać autobus?
Podróżowanie na trasie Warszawa - Rzeszów bez samochodu to nie problem! Odwiedź Omio i porównaj najlepsze połączenia, jeśli jako środek transportu wybierzesz autobus. Możesz także użyć aplikacji Omio, aby mieć wszystkie bilety w jednym miejscu, a podróż na trasie Warszawa - Rzeszów była płynna i łatwa.