Najszybsze połączenia autobusowe z miejscowości Warszawa do miejscowości Wenecja

Godziny i ceny wyświetlane dla 29.07

Najszybsza podróż

21 godz. 30 min

Średnio

21 godz. 52 min

Liczba połączeń autobusowych na dzień

2

Odległość

986 km

Spośród 2 autobusów podróżujących codziennie z miasta Warszawa do miasta Wenecja, 2 to połączenia bezpośrednie, więc łatwo jest uniknąć podróży z przesiadkami.

Te bezpośrednie autobusy pokonują dystans 986 km przeciętnie w ciągu 21 godz. 52 min , ale jeśli będziesz mieć szczęście, niektóre zabiorą Cię tam w 21 godz. 30 min .

Najwolniejsza podróż autobusem trwa 22 godz. 15 min i zwykle wymaga przesiadki, ale pozwala za to zaoszczędzić trochę pieniędzy.

04:00Warszawa21godz.30 01:30Wenecja
0 przesiadek
506 1W jedną stronę
23:30Warszawa22godz.15 21:45Wenecja
0 przesiadek
787 1W jedną stronę

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

śr.
28.07
Sprawdź cenę.
536 Flixbus
Sprawdź cenę.
czw.
29.07
Sprawdź cenę.
390 Flixbus
508 Lot Polish Airlines
pt.
30.07
Sprawdź cenę.
429 Flixbus
197 ryanair sun
sob.
31.07
Sprawdź cenę.
331 Flixbus
740 Lufthansa
niedz.
1.08
Sprawdź cenę.
382 Flixbus
435 Lot Polish Airlines
pon.
2.08
Sprawdź cenę.
333 Flixbus
114 ryanair sun
wt.
3.08
Sprawdź cenę.
293 Flixbus
472 Lufthansa Cityline
śr.
4.08
Sprawdź cenę.
331 Flixbus
323 Lot Polish Airlines
czw.
5.08
Sprawdź cenę.
326 Flixbus
406 Lot Polish Airlines
pt.
6.08
730 Deutsche Bahn
331 Flixbus
96 ryanair sun
sob.
7.08
Sprawdź cenę.
326 Flixbus
471 Lufthansa
niedz.
8.08
Sprawdź cenę.
332 Flixbus
382 Lot Polish Airlines
pon.
9.08
Sprawdź cenę.
Sprawdź cenę.
223 ryanair sun
śr.
11.08
Sprawdź cenę.
429 Flixbus
328 Lot Polish Airlines
czw.
12.08
Sprawdź cenę.
326 Flixbus
362 Lot Polish Airlines
pt.
13.08
Sprawdź cenę.
326 Flixbus
163 ryanair sun
sob.
14.08
Sprawdź cenę.
320 Flixbus
404 Lufthansa
niedz.
15.08
Sprawdź cenę.
Sprawdź cenę.
251 Lot Polish Airlines
pon.
16.08
Sprawdź cenę.
513 Euroticket
189 ryanair sun
wt.
17.08
Sprawdź cenę.
322 Flixbus
375 Lufthansa Cityline

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet
Noclegi

Szukasz noclegu?

zobacz na mapie
Polecane hotele
Całe domy i mieszkania

Znajdź idealny nocleg z naszym partnerem, Booking.com

Wyświetl wszystkie

Porady w podróży

Autobusy z Warszawa do Wenecja
Podróżuj do Wenecja w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Warszawa do Wenecja.
FAQs
Jakie są najtańsze bilety na autobus na trasie Warszawa - Wenecja?
Tanie bilety na podróż autobusem na trasie Warszawa - Wenecja mogą kosztować nawet 293 zł, jednak ceny zależą tego, z jakim wyprzedzeniem uda Ci się dokonać rezerwacji. Im wcześniej, tym większa szansa nia niższą cenę. Skorzystaj z Omio i wyszukuj tanie bilety na podróż autobusem i zarezerwuj je z możliwie największym wyprzedzeniem.
Ile mniej więcej muszę zapłacić za bilet na autobus Warszawa - Wenecja?
Podróżni zazwyczaj muszą liczyć się z wydatkiem 385 zł, by pokonać trasę Warszawa - Wenecja. Im wcześniej zaplanujesz podróż, tym tańsze będą bilety Wenecja - Warszawa.
Jaka odległość w linii prostej dzieli miasto Wenecja i Warszawa, podróżując autobusem?
Jeśli będziesz przemieszczać się autobusem na trasie Warszawa - Wenecja, odległość wyniesie około 985 km.
Ile mniej więcej poświęcę na podróż autobusem na trasie Warszawa - Wenecja?
Czas podróży autobusem na odcinku Warszawa - Wenecja może się różnić w zależności od konkretnych dni, weekendów i świąt. Średnio trwa ona jednak 20 h 25 min.
Którzy oferujący połączenia na Omio umożliwią mi pokonanie trasy Warszawa - Wenecja?
Najlepsze oferty podróży i bilety na autobus na trasie Warszawa - Wenecja oferują następujący: Flixbus. Warto jednak sprawdzić opcje, jakie oferują inni na trasie Warszawa - Wenecja i porównać różnice pomiędzy połączeniami.
Czy na Omio znajdę bilety Warszawa - Wenecja na podróż autobusem?
Jeśli zamierzasz podróżować autobusem na trasie Warszawa - Wenecja, znajdź odpowiedni bilet w jedną stronę lub w obie strony i zarezerwuj go na Omio. Możesz też użyć naszej aplikacji, aby uzyskać wszystkie informacje związane z planowaną podróżą. Dzięki temu zbliżający się wyjazd będzie tak płynny i bezproblemowa, jak to tylko możliwe.
Podczas kolejnego wyjazdu planuję wybrać autobus jako środek transportu, aby pokonać odległość Warszawa - Wenecja. Jakie są najbardziej popularne miejsca w pobliżu miasta Wenecja, które również warto odwiedzić?
Wielu naszych użytkowników decydujących się na podróż autobusem i kierujących się do miasta Warszawa również często podróżuje do miejsc takich jak Rzym, Mediolan lub Florencja. Sprawdź na Omio, jakie są najlepsze połączenia pomiędzy miastem Wenecja a tymi wartymi odwiedzenia miejscami.
Czy jeśli nie mam możliwości podróżować autem, jaka jest najlepsza opcja podróży, gdy wybiorę autobus Warszawa - Wenecja?
Odwiedź Omio i sprawdź najlepsze autobusy. Pokonaj trasę Warszawa - Wenecja bez samochodu. Możesz także użyć aplikacji Omio, aby mieć wszystkie bilety w jednym miejscu i cieszyć się płynną podróżą.
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Wenecja
Venezia
Udogodnienia