Autobusy WrocławBerlin: rozkłady jazdy, tanie bilety

pt., 24.05
Proste jak A, B, C
Znajdź najtańsze i najszybsze połączenia spośród ofert ponad 800 oficjalnych partnerów
Podróżuj po swojemu
Podróżuj po Europie pociągiem, autobusem i samolotem
Zawsze i wszędzie
Ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu, towarzyszymy Ci przez cały czas

Sortuj według

najtaniej
carrier-logo
09:10Wrocław4h 0m 13:10Berlin
47
1W jedną stronę
47 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
10:50Wrocław3h 50m 14:40Berlin
52
1W jedną stronę
52 1W jedną stronę
carrier-logo
14:00Wrocław4h 10m 18:10Berlin
62
1W jedną stronę
62 1W jedną stronę
carrier-logo
15:10Wrocław4h 0m 19:10Berlin
69
1W jedną stronę
69 1W jedną stronę
carrier-logo
18:30Wrocław5h 50m 00:20Berlin
76
1W jedną stronę
76 1W jedną stronę
icn_success

Tę trasę obsługują:

Eurolines Switzerland, Flixbus, Agat, Est, Eurolines Madeltrans, Deutsche Bahn

icn_success

Wszystkie podróże w jednym miejscu

Kupuj i przechowuj wszystkie bilety w Niemczech i Austrii w szybki oraz łatwy sposób na Omio

icn_success

Wsparcie, na które możesz liczyć

Towarzyszymy Ci przez cały czas, ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu

PORÓWNAJ

Ceny różnych środków transportu

Train
Bus
Flight
czw.
23.05
Sprawdź cenę.
92 Flixbus
Sprawdź cenę.
pt.
24.05
129 Deutsche Bahn
83 Flixbus
Sprawdź cenę.
sob.
25.05
129 Deutsche Bahn with connection
73 Flixbus
727 Lot Polish Airlines
niedz.
26.05
129 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
Sprawdź cenę.
pon.
27.05
129 Deutsche Bahn
83 Flixbus
Sprawdź cenę.
wt.
28.05
129 Deutsche Bahn
73 Flixbus
Sprawdź cenę.
śr.
29.05
129 Deutsche Bahn
69 Flixbus
Sprawdź cenę.
czw.
30.05
129 Deutsche Bahn
73 Flixbus
Sprawdź cenę.
pt.
31.05
129 Deutsche Bahn
69 Flixbus
Sprawdź cenę.
sob.
1.06
129 Deutsche Bahn
71 Flixbus
573 HOP!
niedz.
2.06
129 Deutsche Bahn
Sprawdź cenę.
Sprawdź cenę.
pon.
3.06
129 Deutsche Bahn with connection
73 Flixbus
Sprawdź cenę.
wt.
4.06
129 Deutsche Bahn
69 Flixbus
Sprawdź cenę.
śr.
5.06
129 Deutsche Bahn with connection
73 Flixbus
Sprawdź cenę.
czw.
6.06
129 Deutsche Bahn with connection
69 Flixbus
Sprawdź cenę.
pt.
7.06
129 Deutsche Bahn
83 Flixbus
Sprawdź cenę.
sob.
8.06
129 Deutsche Bahn
69 Flixbus
403 KLM
niedz.
9.06
129 Deutsche Bahn
69 Flixbus
Sprawdź cenę.
pon.
10.06
129 Deutsche Bahn with connection
Sprawdź cenę.
Sprawdź cenę.
wt.
11.06
129 Deutsche Bahn
69 Flixbus
Sprawdź cenę.
śr.
12.06
129 Deutsche Bahn
73 Flixbus
Sprawdź cenę.

Zaufały nam te firmy.
Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet
bus

Szczegóły podróży

Podróż autobusem Wrocław – Berlin

Śr. czas przejazdu:
5 godziny 40 minuty
Cena biletu:62
Odjazd autobusu::Wrocław
Przyjazd autobusem::Berlin
Odległość:295 km
BusPrzewoźnicy autobusowi::Flixbus

Autobusy Wrocław – Berlin

Wrocław dzieli od niemieckiej stolicy około 350 kilometrów, ale dzięki częstym połączeniom autobusowym można tę trasę pokonać w bardzo komfortowy sposób. Bezpośrednie autobusy jadą zazwyczaj nieco ponad cztery godziny. Autobusy dojeżdżają zwykle do dworca ZOB na zachodzie miasta lub na lotnisko Schönefeld. Istnieje możliwość dotarcia w inne miejsca, w tym na lotnisko Tegel czy na Alexanderplatz, ale wiąże się to z przesiadkami. Dziennie można liczyć na kilka kursów na trasie Wrocław – Berlin. Pierwsze odjeżdżają tuż po północy, a ostatnie – późnym wieczorem.

Którzy przewoźnicy oferują połączenia autobusowe z Wrocławia do Berlina?

Autobusy Wrocław – Berlin jeżdżą najczęściej w barwach FlixBusa, jednej z największych takich sieci w Europie. Nieco rzadziej autobusowe połączenia oferuje również niemiecki przewoźnik DB, jak i linie EuroTicket oraz Infobus.

Jak długo trwa podróż autobusem z Wrocławia do Berlina?

Zazwyczaj autobusy Wrocław – Berlin jadą około 4 godzin i 30 minut. Większość połączeń jest bezpośrednia, choć zdarzają się i takie z przesiadkami. Miejscem przesiadki zwykle bywa czeska Praga. Wtedy taka podróż wydłuża się do niemal 10 godzin, a znaleźć można i 12-godzinne połączenia.

Ile połączeń autobusowych oferowanych jest z Wrocławia do Berlina?

Dziennie organizowanych jest kilkanaście połączeń ze stolicy Dolnego Śląska do największego miasta Niemiec. Rozkład jazdy jest ułożony bardzo wygodnie, zatem w trasę można ruszyć o każdej porze dnia. Dobrym pomysłem jest też wyjechać nocy, aby do Berlina dotrzeć we wczesnych godzinach porannych.

Z którego dworca autobusowego we Wrocławiu odjeżdżają autobusy do Berlina? Na którym dworcu autobusowym w Berlinie kończą bieg autobusy z Wrocławia?

Dworzec początkowy: Wrocław, Dworzec Autobusowy. Miejsce, z którego odjeżdżają autobusy, położone jest w samym centrum miasta, zaraz przy głównym dworcu kolejowym. Wrocławski Dworzec Autobusowy to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce, który w całości mieści się pod ziemią. Na podróżnych czeka wiele udogodnień, na przykład windy i komfortowe poczekalnie. Tuż przy dworcu znajduje się też duże centrum handlowe.

Dworzec końcowy: Berlin ZOB. Główny dworzec w Berlinie mieści się na zachodzie metropolii. Z dojazdem do ścisłego centrum jednak nie ma problemu – wystarczy wybrać kolej naziemną S-Bahn i dojść do stacji Messe Nord/ICC. Stamtąd wystarczy pojechać kilkanaście minut, by znaleźć się w głównych miejscach stolicy, na przykład na Alexanderplatz czy przy Dworcu Zoo. Niedaleko dworca ZOB jest również stacja metra Kaiserdamm. Na dworcu ZOB jest sporo sklepów, w pobliżu znajdują się również restauracje oraz hotele. Końcowy przystanek zależy od przewoźnika i trasy. Busy DB dojeżdżają do głównego dworca kolejowego Berlin Hauptbahnhof, natomiast część autobusów zatrzymuje się także na lotnisku Berlin-Schönefeld.

Porównaj ceny

Autobusy Wrocław – Berlin: najlepsze ceny

Najbliższy weekend
Ten miesiąc:
Przyszły miesiąc:
sob., 25.05
Bus
Flixbus
11:454h 35m16:20
WrocławBerlin
Najszybsze połączenia autokarowe na trasie Wrocław – Berlin
czw., 30.05
Bus
Flixbus
11:454h 20m16:05
WrocławBerlin
pt., 31.05
Bus
Flixbus
11:454h 20m16:05
WrocławBerlin
sob., 8.06
Bus
Flixbus
15:454h 20m20:05
WrocławBerlin
Podróż autokarowa w obie strony na trasie Berlin – Wrocław
sob., 25.05
Bus
Flixbus
19:554h 20m00:15
BerlinWrocław
niedz., 26.05
Bus
Flixbus
09:404h 45m14:25
BerlinWrocław
pon., 27.05
Bus
Flixbus
15:505h20:50
BerlinWrocław
Stacje
Ważne dworce i lotniska w tej podróży
Wrocław
Berlin
BusWrocław

Udogodnienia

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone