Autobusy WrocławWarszawa: rozkłady jazdy, tanie bilety

pt., 24.05
Proste jak A, B, C
Znajdź najtańsze i najszybsze połączenia spośród ofert ponad 800 oficjalnych partnerów
Podróżuj po swojemu
Podróżuj po Europie pociągiem, autobusem i samolotem
Zawsze i wszędzie
Ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu, towarzyszymy Ci przez cały czas

Sortuj według

najtaniej
carrier-logo
23:00Wrocław, Dworzec Autobusowy5h 20m 04:20Warszawa, Dworzec Autobusowy Metro Młociny
37
1W jedną stronę
37 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
03:45Wrocław4h 50m 08:35Warszawa, Dw. Zachodni
46
1W jedną stronę
46 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
06:00Wrocław, Dworzec Autobusowy4h 20m 10:20Warszawa, Dworzec Autobusowy Metro Młociny
46
1W jedną stronę
46 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
10:15Wrocław, Dworzec Autobusowy5h 10m 15:25Warszawa, Dw. Zachodni
46
1W jedną stronę
46 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
10:35Wrocław4h 50m 15:25Warszawa, Dw. Zachodni
46
1W jedną stronę
46 1W jedną stronę
icn_success

Tę trasę obsługują:

Flixbus, PKS Polonus

icn_success

Wszystkie podróże w jednym miejscu

Kupuj i przechowuj wszystkie bilety w Niemczech i Austrii w szybki oraz łatwy sposób na Omio

icn_success

Wsparcie, na które możesz liczyć

Towarzyszymy Ci przez cały czas, ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu

PORÓWNAJ

Ceny różnych środków transportu

Bus
Flight
czw.
23.05
Sprawdź cenę.
759 Lot Polish Airlines
pt.
24.05
34 Flixbus
252 Lot Polish Airlines
sob.
25.05
34 Flixbus
214 Lot Polish Airlines
niedz.
26.05
37 Flixbus
252 Lot Polish Airlines
pon.
27.05
31 Flixbus
345 Lot Polish Airlines
wt.
28.05
31 Flixbus
405 Lot Polish Airlines
śr.
29.05
31 Flixbus
345 Lot Polish Airlines
czw.
30.05
31 Flixbus
619 Lot Polish Airlines
pt.
31.05
37 Flixbus
345 Lot Polish Airlines
sob.
1.06
30 Flixbus
163 Lot Polish Airlines
niedz.
2.06
31 Flixbus
447 Lot Polish Airlines
pon.
3.06
31 Flixbus
214 Lot Polish Airlines
wt.
4.06
19 Flixbus
289 Lot Polish Airlines
śr.
5.06
19 Flixbus
619 Lot Polish Airlines
czw.
6.06
21 Flixbus
405 Lot Polish Airlines
pt.
7.06
31 Flixbus
289 Lot Polish Airlines
sob.
8.06
30 Flixbus
163 Lot Polish Airlines
niedz.
9.06
21 Flixbus
345 Lot Polish Airlines
pon.
10.06
21 Flixbus
163 Lot Polish Airlines
wt.
11.06
21 Flixbus
214 Lot Polish Airlines
śr.
12.06
21 Flixbus
252 Lot Polish Airlines

Zaufały nam te firmy.
Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Busfor
National Express
PKS Polonus
RegioJet
bus

Szczegóły podróży

Podróż autobusem Wrocław – Warszawa

Śr. czas przejazdu:
5 godziny 51 minuty
Cena biletu:25
Odjazd autobusu::Wrocław
Przyjazd autobusem::Warszawa
Odległość:302 km
BusPrzewoźnicy autobusowi::Flixbus

Jak dojechać autobusem z Wrocławia do Warszawy? Sprawdź podpowiedzi Omio!

Wrocław od Warszawy dzielą ponad 350 km. Popularne na trasie Wrocław – Warszawa, ze względu na koszt przejazdu, są połączenia autobusowe. Autobusem z Wrocławia do Warszawy pojedziemy z takimi przewoźnikami jak FlixBus, Simple Express, Polbus (PKS Wrocław), PKS Polonus, czy z przewoźnikami regionalnymi, m.in. PKS Mława.

 


Autobusem z Wrocławia do Warszawy: przewoźnicy i dworce autobusowe

popular

Jakimi autobusami można dojechać z Wrocławia do Warszawy? Z Wrocławia do Warszawy docierają autobusy takich przewoźników jak choćby FlixBus, Simple Express, Polbus (PKS Wrocław), PKS Polonus.

Adres dworca autobusowego we Wrocławiu: dworzec autobusowy we Wrocławiu leży przy ul. Joannitów 13.

Adres dworca autobusowego w Warszawie: Dworzec PKS Warszawa Zachodnia znajduje się przy Al. Jerozolimskich 144.


Jak kupować tanie bilety autobusowe z Wrocławia do Warszawy?

cheap

Ile dni przed podróżą kupować bilety autobusowe? Bilety autobusowe z Wrocławia do Warszawy wystarczy kupować kilka dni przed podróżą.

Jakie zniżki obowiązują na przejazdy autobusowe? Jest wiele rodzajów zniżek, z których mogą korzystać podróżni. Najlepiej kupując bilety na autobusy z Wrocławia do Warszawy zapoznać się z różnymi rodzajami biletów.

Gdzie kupić bilety autobusowe z Wrocławia do Warszawy? Bilety autobusowe z Wrocławia do Warszawy najłatwiej kupić przez internet, w wyszukiwarkach takich jak choćby Omio.


Autobusy z Wrocławia do Warszawy: szczegóły podróży

fast

Czy bilety na autobusy z Wrocławia do Warszawy można kupić w dzień odjazdu? Bilety na podróż autobusem z Wrocławia do Warszawy można kupić nawet na chwilę przed odjazdem. Taki zakup jest możliwy przez internet, w kasie dworca, a u niektórych przewoźników również bezpośrednio u kierowcy.

O której godzinie odjeżdża pierwszy autobus z Wrocławia do Warszawy? Pierwszy autobus z Wrocławia do Warszawy odjeżdża o świcie.

O której godzinie odjeżdża ostatni autobus z Wrocławia do Warszawy? Ostatni autobus z Wrocławia do Warszawy odjeżdża późnym wieczorem.

Wyjazd autobusem z Wrocławia do Warszawy


fast

Dworzec: Tymczasowy Dworzec Autobusowy we Wrocławiu

Adres: ul. Joannitów 13, 50-525 Wrocław

Wszystkie autobusy relacji Wrocław – Warszawa odjeżdżają z tymczasowego dworca autobusowego przy ul. Joannitów 13. Znajduje się on w centrum miasta, w pobliżu dworca kolejowego Wrocław Główny i odpowiada za realizację międzymiastowych oraz międzynarodowych połączeń autobusowych.

Do dworca tymczasowego łatwo można dostać się, korzystając z komunikacji miejskiej. Będąc na dworcu kolejowym, wystarczy skierować swoje kroki przez hol do wyjścia południowego w stronę ul. Suchej. Dworzec obsługuje połączenia krajowe i międzynarodowe i jest aktualnym dworcem wskazanym do obsługi pasażerów na czas remontu głównego dworca autobusowego, którego otwarcie zaplanowano na początek listopada 2017 roku.

W pobliżu samego dworca tymczasowego zatrzymują się wybrane tramwaje oraz autobusy komunikacji miejskiej, oferujące połączenia także w ramach linii nocnych. Z wrocławskiego lotniska w okolice dworca kolejowego można dojechać autobusem nr 406.

Przyjazd autobusem z Wrocławia do Warszawy


fast

Dworce: Warszawa Zachodnia, Metro Młociny, Metro Wilanowska

Warszawa posiada kilka zorganizowanych dworców autobusowych i punktów przesiadkowych. Największym spośród nich jest dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia, który zarządzany jest przez PKS POLONUS w Warszawie i dotrzemy tu korzystając z przejazdów na trasie Wrocław – Warszawa autokarami większości przewoźników. Dworzec dysponuje 11 stanowiskami do odprawy podróżnych. Korzystają z niego przede wszystkim autobusy PKS, ale także przewoźnicy należący do sieci międzynarodowych. Centralny dworzec autobusowy znajduje się w pobliżu dworca kolejowego Warszawa Zachodnia, skąd w dalszą podróż wyruszyć możemy pociągami SKM i Kolei Mazowieckich.

Ważnym punktem w sieci komunikacji Warszawy jest Dworzec Metro Młociny, zlokalizowany przy końcowej stacji metra, na którym zatrzymują się autokary przewoźnika FlixBus, ale także autobusy komunikacji podmiejskiej. Jadąc autokarem z Wrocławia do Warszawy możemy wysiąść właśnie tutaj lub na stacji Pętla Metro Wilanowska. Z tej ostatniej korzysta również Polonus PKS Warszawa oraz PKS Grójec.

 


Odwiedź Warszawę

Więcej informacji o Warszawie?

Jeśli szukacie dodatkowych informacji dotyczących Warszawy, koniecznie sprawdźcie nasz przewodnik Podróż do Warszawy. Zamieściliśmy w nim nie tylko szczegóły dotyczące różnych form dojazdu do miasta, ale także przydatne informacje o atrakcjach.


 

Szukasz inspiracji dla swoich kolejnych podróży?

Porównaj ceny

Autobusy Wrocław – Warszawa: najlepsze ceny

Najbliższy weekend
Ten miesiąc:
Przyszły miesiąc:
sob., 25.05
Bus
Flixbus
13:455h 10m18:55
WrocławWarszawa
niedz., 26.05
Bus
Flixbus
08:354h 50m13:25
WrocławWarszawa
Najszybsze połączenia autokarowe na trasie Wrocław – Warszawa
niedz., 2.06
Bus
Flixbus
04:004h 20m08:20
WrocławWarszawa
pon., 3.06
Bus
Flixbus
04:004h 20m08:20
WrocławWarszawa
wt., 4.06
Bus
Flixbus
04:004h 20m08:20
WrocławWarszawa
Podróż autokarowa w obie strony na trasie Warszawa – Wrocław
sob., 25.05
Bus
Flixbus
15:105h 20m20:30
WarszawaWrocław
niedz., 26.05
Bus
Flixbus
04:004h 20m08:20
WarszawaWrocław
pon., 27.05
Bus
Flixbus
15:105h 20m20:30
WarszawaWrocław
Stacje
Ważne dworce i lotniska w tej podróży
Wrocław
BusWrocław

Udogodnienia

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone