Tanie loty Frankfurt nad MenemManchester: rozkłady lotów, tanie bilety lotnicze

Najtańsze loty z miejscowości Frankfurt nad Menem do miejscowości Manchester

Godziny i ceny wyświetlane dla 04 lip

Najtaniej

3796

Średnio

4704

Najlepszym sposobem na znalezienie taniego przejazdu jest zarezerwowanie biletu z jak największym wyprzedzeniem i unikanie podróży w godzinach szczytu.

Najtaniej
07:45Frankfurt am Main Airport1godz.40 08:25Manchester Airport
0 przesiadek
3796 1W jedną stronę
Najtaniej
22:15Frankfurt am Main Airport1godz.40 22:55Manchester Airport
0 przesiadek
3796 1W jedną stronę
Najtaniej
16:40Frankfurt am Main Airport1godz.40 17:20Manchester Airport
0 przesiadek
3796 1W jedną stronę
2. Najtaniej
18:25Frankfurt am Main Airport4godz.15 21:40Manchester Airport
1 przesiadka
4101 1W jedną stronę
18:30Frankfurt am Main Airport23godz.15 16:45Manchester Airport
1 przesiadka
4889 1W jedną stronę

Rozkład lotów Frankfurt nad Menem – Manchester

Pokazuje loty jutro, poniedziałek, 4 lipca
07:00Frankfurt am Main Airport13godz.00 19:00Manchester Airport
1 przesiadka
07:00Frankfurt am Main Airport4godz.25 10:25Manchester Airport
1 przesiadka
07:00Frankfurt am Main Airport15godz.55 21:55Manchester Airport
1 przesiadka
07:00Frankfurt am Main Airport10godz.45 16:45Manchester Airport
1 przesiadka
07:45Frankfurt am Main Airport1godz.40 08:25Manchester Airport
0 przesiadek
10:15Frankfurt am Main Airport12godz.40 21:55Manchester Airport
1 przesiadka
10:15Frankfurt am Main Airport9godz.45 19:00Manchester Airport
1 przesiadka
10:15Frankfurt am Main Airport7godz.30 16:45Manchester Airport
1 przesiadka
11:45Frankfurt am Main Airport11godz.10 21:55Manchester Airport
1 przesiadka
11:45Frankfurt am Main Airport6godz.00 16:45Manchester Airport
1 przesiadka
11:45Frankfurt am Main Airport8godz.15 19:00Manchester Airport
1 przesiadka
14:15Frankfurt am Main Airport8godz.40 21:55Manchester Airport
1 przesiadka
14:15Frankfurt am Main Airport21godz.10 10:25Manchester Airport
1 przesiadka
14:15Frankfurt am Main Airport5godz.45 19:00Manchester Airport
1 przesiadka
14:15Frankfurt am Main Airport3godz.30 16:45Manchester Airport
1 przesiadka
16:40Frankfurt am Main Airport1godz.40 17:20Manchester Airport
0 przesiadek
18:25Frankfurt am Main Airport4godz.15 21:40Manchester Airport
1 przesiadka
18:30Frankfurt am Main Airport23godz.15 16:45Manchester Airport
1 przesiadka
18:30Frankfurt am Main Airport4godz.25 21:55Manchester Airport
1 przesiadka
18:30Frankfurt am Main Airport16godz.55 10:25Manchester Airport
1 przesiadka
18:30Frankfurt am Main Airport19godz.35 13:05Manchester Airport
1 przesiadka
22:15Frankfurt am Main Airport1godz.40 22:55Manchester Airport
0 przesiadek

To ostatni lot w tym dniu.

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

pon.
04 lip
wt.
05 lip
śr.
06 lip
czw.
07 lip
pt.
08 lip
sob.
09 lip
niedz.
10 lip
pon.
11 lip
wt.
12 lip
śr.
13 lip
czw.
14 lip
pt.
15 lip
sob.
16 lip
niedz.
17 lip
pon.
18 lip
wt.
19 lip
śr.
20 lip
czw.
21 lip
pt.
22 lip
sob.
23 lip
niedz.
24 lip

Najszybsze loty z miejscowości Frankfurt nad Menem do miejscowości Manchester

Godziny i ceny wyświetlane dla 04 lip

Najszybsza podróż

1 godz. 40 min

Średnio

9 godz. 37 min

Liczba lotów na dzień

22

Odległość

838 km

Spośród 22 lotów podróżujących codziennie z miasta Frankfurt nad Menem do miasta Manchester, 3 to połączenia bezpośrednie, więc łatwo jest uniknąć podróży z przesiadkami.

Najszybciej
07:45Frankfurt am Main Airport1godz.40 08:25Manchester Airport
0 przesiadek
3796 1W jedną stronę
Najszybciej
22:15Frankfurt am Main Airport1godz.40 22:55Manchester Airport
0 przesiadek
3796 1W jedną stronę
Najszybciej
16:40Frankfurt am Main Airport1godz.40 17:20Manchester Airport
0 przesiadek
3796 1W jedną stronę
2. Najszybciej
14:15Frankfurt am Main Airport3godz.30 16:45Manchester Airport
1 przesiadka
4889 1W jedną stronę
18:25Frankfurt am Main Airport4godz.15 21:40Manchester Airport
1 przesiadka
4101 1W jedną stronę

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
Noclegi

Potrzebujesz zakwaterowania w mieście Manchester?

zobacz na mapie

Polecane hotele

Wyświetl więcej

Całe domy i mieszkania

Wyświetl więcej

Znajdź idealny nocleg z naszym partnerem, Booking.com

Wyświetl wszystkie

Porady w podróży: Loty z Frankfurt nad Menem do Manchester

Lataj do Manchester w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję lotu z Frankfurt nad Menem do Manchester.
FAQs
Tanie bilety na podróż samolotem na trasie Frankfurt nad Menem - Manchester mogą kosztować nawet 780 zł, jednak ceny zależą tego, z jakim wyprzedzeniem uda Ci się dokonać rezerwacji. Im wcześniej, tym większa szansa nia niższą cenę. Skorzystaj z Omio i wyszukuj tanie bilety na podróż samolotem i zarezerwuj je z możliwie największym wyprzedzeniem.
Jeśli wybierasz samolot na trasie Frankfurt nad Menem - Manchester, przygotuj się na wydatek około 2 668 zł. Ceny mogą jednak różnić się w zależności od daty podróży oraz od tego, z jakim wyprzedzeniem ją planujesz. Im wcześniej zarezerwujesz podróż, tym tańsze będą bilety.
Zamierzasz zarezerwować bilet na podróż samolotem na trasie Frankfurt nad Menem - Manchester? Odległość Frankfurt nad Menem - Manchester do pokonania samolotem wynosi około 837 km.
Podróżując samolotem, warto sprawdzić czas potrzebny na pokonanie trasy. W związku z tym wyszukujemy dla Ciebie tanie bilety na trasie Frankfurt nad Menem - Manchester na samolot. Średni czas podróży na odcinku Frankfurt nad Menem - Manchester, jeśli wybierzesz samolot, to 1 h 40 min.

Zanim zaplanujesz podróż na trasie Frankfurt nad Menem - Manchester, zwróć uwagę na to, że osoby pokonujące ten odcinek, najchętniej zaczynają podróż w mieście Frankfurt nad Menem w miejscu, jakim jest Frankfurt am Main Airport, a kończą ją w mieście Manchester na płycie portu lotniczego znanego jako Manchester Airport.

Jeśli planujesz wsiąść w samolot w mieście Frankfurt nad Menem, podróż rozpoczniesz 15006 km od centrum. Najprawdopodobniej wybierzesz cieszące się największą popularnością wśród podróżnych Frankfurt am Main Airport. Gdy dotrzesz na miejsce, jakim jest miasto Manchester wsiadając w samolot, będziesz musiał dojechać około 15538 km do centrum, ponieważ w takiej odległości znajduje się Manchester Airport.

Możesz skorzystać z usług wielu naszych sprawdzonych partnerów, by przemieszczać się na trasie Frankfurt nad Menem - Manchester, decydując się na samolot. Na odcinku Frankfurt nad Menem - Manchester możesz podróżować dzięki przewoźnikowi Sas Airways, KLM, Lufthansa Cityline, Lufthansa, British Airways, Ryanair, KLM Cityhopper, Flybe lub Swiss. Zawsze warto jednak sprawdzić, jacy inni oferują przejazdy na trasie Frankfurt nad Menem - Manchester. Porównaj różnice pomiędzy połączeniami i kup bilet na przejazd, który najbardziej Ci odpowiada.
Dzięki Omio podróżowanie samolotem na trasie Frankfurt nad Menem - Manchester jest jeszcze łatwiejsze. Na naszej stronie znajdziesz tanie bilety w jedną stronę lub w obie strony. Po prostu podaj daty podróży i kup najodpowiedniejszy bilet na podróż w jedną stronę lub w obie strony. Aplikacja Omio gromadzi również wszystkie informacje związane z podróżą - teraz możesz mieć je w jednym miejscu w zasięgu ręki.
Wielu naszych użytkowników decydujących się na podróż samolotem i kierujących się do miasta Frankfurt nad Menem również często podróżuje do miejsc takich jak Londyn, Liverpool lub Edynburg. Sprawdź na Omio, jakie są najlepsze połączenia pomiędzy miastem Manchester a tymi wartymi odwiedzenia miejscami.

Loty Frankfurt nad Menem – Manchester: sprawdź dodatkowe informacje!

Poniżej kilka przydatnych informacji, które ułatwią Ci zaplanowanie podróży!

Most popular trains, buses and flights

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Waluta
Język