Loty KatowiceGdańsk: tanie loty

pt., 24.05
Proste jak A, B, C
Znajdź najtańsze i najszybsze połączenia spośród ofert ponad 800 oficjalnych partnerów
Podróżuj po swojemu
Podróżuj po Europie pociągiem, autobusem i samolotem
Zawsze i wszędzie
Ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu, towarzyszymy Ci przez cały czas

Sortuj według

najtaniej
carrier-logo
18:35Katowice International Airport5h 5m 23:40Gdansk Lech Walesa Airport
397
1W jedną stronę
397 1W jedną stronę
najtaniej
carrier-logo
15:00Katowice International Airport8h 40m 23:40Gdansk Lech Walesa Airport
397
1W jedną stronę
397 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
05:30Katowice International Airport8h 55m 14:25Gdansk Lech Walesa Airport
867
1W jedną stronę
867 1W jedną stronę
carrier-logo
05:30Katowice International Airport6h 5m 11:35Gdansk Lech Walesa Airport
1034
1W jedną stronę
1034 1W jedną stronę
icn_success

Tę trasę obsługują:

Ryanair, Lot Polish Airlines, Norwegian Air Shuttle

icn_success

Wszystkie podróże w jednym miejscu

Kupuj i przechowuj wszystkie bilety w Niemczech i Austrii w szybki oraz łatwy sposób na Omio

icn_success

Wsparcie, na które możesz liczyć

Towarzyszymy Ci przez cały czas, ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu

PORÓWNAJ

Ceny różnych środków transportu

Bus
Flight
pt.
24.05
62 Flixbus
397 Lot Polish Airlines
sob.
25.05
52 Flixbus
397 Lot Polish Airlines
niedz.
26.05
Sprawdź cenę.
360 Lot Polish Airlines
pon.
27.05
42 Flixbus
360 Lot Polish Airlines
wt.
28.05
Sprawdź cenę.
360 Lot Polish Airlines
śr.
29.05
52 Flixbus
360 Lot Polish Airlines
czw.
30.05
52 Flixbus
336 Lot Polish Airlines
pt.
31.05
52 Flixbus
336 Lot Polish Airlines
sob.
1.06
42 Flixbus
336 Lot Polish Airlines
niedz.
2.06
Sprawdź cenę.
294 Lot Polish Airlines
pon.
3.06
42 Flixbus
294 Lot Polish Airlines
wt.
4.06
43 Flixbus
257 Lot Polish Airlines
śr.
5.06
42 Flixbus
294 Lot Polish Airlines
czw.
6.06
42 Flixbus
276 Lot Polish Airlines
pt.
7.06
Sprawdź cenę.
276 Lot Polish Airlines
sob.
8.06
42 Flixbus
276 Lot Polish Airlines
niedz.
9.06
Sprawdź cenę.
276 Lot Polish Airlines
pon.
10.06
42 Flixbus
276 Lot Polish Airlines
wt.
11.06
42 Flixbus
276 Lot Polish Airlines
śr.
12.06
Sprawdź cenę.
276 Lot Polish Airlines

Zaufały nam te firmy.
Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
flight

Szczegóły podróży

Lot Katowice – Gdańsk

Czas podróży:
5 godziny 2 minuty
Cena biletu:274
Miejsce wylotu:Katowice
Miejsce przylotu:Gdańsk
Odległość:456 km
FlightLinie lotnicze:Lot Polish Airlines

Loty z Katowic do Gdańska – szczegóły lotu

Katowice od Gdańska dzieli ponad 520 km, dlatego nie dziwi fakt, że tak wielu pasażerów poszukuje możliwości skorzystania z lotu relacji Katowice – Gdańsk. Niestety obecnie oferowane są tylko loty z przesiadką w Warszawie. Takie połączenie obsługiwane jest przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Wybierając odpowiedni czas lotu, podróż może trwać (wraz z przesiadką w stolicy) raptem 2 godziny i 35 minut. Pasażerowie, którzy chcieliby uniknąć lądowania w Warszawie, mogą skorzystać z lotów bezpośrednich do Gdańska, które oferowane są z krakowskiego lotniska w Balicach.

Wylot z Katowic do Gdańska

Port Lotniczy Katowice Pyrzowice to lotnisko międzynarodowe o najdłuższym w Polsce pasie startowym. Lotnisko znajduje się około 30 km od centrum miasta. Pasażerowie, którzy zdecydowali się na lot Katowice – Gdańsk, mogą dojechać na lotnisko wybierając specjalną linię autobusową, obsługiwaną przez PKM Katowice lub autobus jednego z przewoźników prywatnych. Pomiędzy lotniskiem w Katowicach a centrum Krakowa kursują busy P-Air, dzięki czemu wyszukując lotów do Gdańska, można również brać pod uwagę krakowskie lotnisko.

Przylot do Gdańska

Wszystkie loty z Katowic do Gdańska kończą się lądowaniem na gdańskim lotnisku im Lecha Wałęsy. Obsługuje ono loty Katowice – Gdańsk z przesiadką na lotnisku w Warszawie lub w Modlinie, a także loty do Gdańska realizowane z lotniska w Krakowie. Gdańskie lotnisko, nazywane do niedawna lotniskiem Gdańsk Rębiechowo, znajduje się w dzielnicy Matarnia, około 10 km od centrum Gdańska i 23 km od centrum Sopotu. Lotnisko znajduje się niedaleko obwodnicy Trójmiasta, można na nie dojechać komunikacją miejską (autobusy nr 110 i 210 z Gdańska) oraz pociągiem SKM.

Porównaj ceny

Loty Katowice – Gdańsk: najlepsze ceny

Najbliższy weekend
Ten miesiąc:
Przyszły miesiąc:
sob., 25.05
Flight
Lot Polish Airlines
10:158h 20m18:35
KatowiceGdańsk
Najszybsze połączenia lotnicze na trasie Katowice – Gdańsk
pon., 3.06
Flight
Lot Polish Airlines
16:152h 20m18:35
KatowiceGdańsk
pt., 14.06
Flight
Lot Polish Airlines
16:152h 20m18:35
KatowiceGdańsk
niedz., 16.06
Flight
Lot Polish Airlines
13:052h 30m15:35
KatowiceGdańsk
Podróż lotnicza w obie strony na trasie Gdańsk – Katowice
sob., 25.05
Flight
Lot Polish Airlines
10:052h 25m12:30
GdańskKatowice
niedz., 26.05
Flight
Lot Polish Airlines
03:356h 5m09:40
GdańskKatowice
pon., 27.05
Flight
Lot Polish Airlines
16:105h 40m21:50
GdańskKatowice
Stacje
Ważne dworce i lotniska w tej podróży
Gdańsk
FlightGdansk

Udogodnienia

Napoje
WC

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Gdzie znajduje się lotnisko i jak najłatwiej tam dotrzeć?
Z lotniska do centrum Gdańska jeżdżą autobusy 110 i 210. W nocy do lotniska dojeżdża autobus N3.

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone