Loty KrakówGdańsk: tanie loty

pt., 24.05
Proste jak A, B, C
Znajdź najtańsze i najszybsze połączenia spośród ofert ponad 800 oficjalnych partnerów
Podróżuj po swojemu
Podróżuj po Europie pociągiem, autobusem i samolotem
Zawsze i wszędzie
Ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu, towarzyszymy Ci przez cały czas

Sortuj według

najtaniej
carrier-logo
11:00John Paul II International Airport Krakow Balice3h 25m 14:25Gdansk Lech Walesa Airport
895
1W jedną stronę
895 1W jedną stronę
najtaniej
carrier-logo
18:05John Paul II International Airport Krakow Balice5h 35m 23:40Gdansk Lech Walesa Airport
895
1W jedną stronę
895 1W jedną stronę
najtaniej
carrier-logo
21:10John Paul II International Airport Krakow Balice2h 30m 23:40Gdansk Lech Walesa Airport
895
1W jedną stronę
895 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
17:55John Paul II International Airport Krakow Balice17h 25m 11:20Gdansk Lech Walesa Airport
1615
1W jedną stronę
1615 1W jedną stronę
carrier-logo
11:45John Paul II International Airport Krakow Balice10h 45m 22:30Gdansk Lech Walesa Airport
1830
1W jedną stronę
1830 1W jedną stronę
icn_success

Tę trasę obsługują:

Lot Polish Airlines, Ryanair, Wizz Air, Norwegian Air Shuttle, Transavia Airlines

icn_success

Wszystkie podróże w jednym miejscu

Kupuj i przechowuj wszystkie bilety w Niemczech i Austrii w szybki oraz łatwy sposób na Omio

icn_success

Wsparcie, na które możesz liczyć

Towarzyszymy Ci przez cały czas, ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu

PORÓWNAJ

Ceny różnych środków transportu

Bus
Flight
pt.
24.05
69 Flixbus
861 Lot Polish Airlines
sob.
25.05
65 Flixbus
323 Lot Polish Airlines
niedz.
26.05
69 Flixbus
558 Lot Polish Airlines
pon.
27.05
52 Flixbus
260 Ryanair
wt.
28.05
62 Flixbus
516 Lot Polish Airlines
śr.
29.05
60 Flixbus
169 Ryanair
czw.
30.05
62 Flixbus
355 Lot Polish Airlines
pt.
31.05
60 Flixbus
373 Ryanair
sob.
1.06
52 Flixbus
323 Lot Polish Airlines
niedz.
2.06
60 Flixbus
355 Lot Polish Airlines
pon.
3.06
52 Flixbus
135 Ryanair
wt.
4.06
52 Flixbus
323 Lot Polish Airlines
śr.
5.06
52 Flixbus
122 Ryanair
czw.
6.06
52 Flixbus
397 Lot Polish Airlines
pt.
7.06
62 Flixbus
397 Lot Polish Airlines
sob.
8.06
52 Flixbus
262 Lot Polish Airlines
niedz.
9.06
62 Flixbus
355 Lot Polish Airlines
pon.
10.06
52 Flixbus
135 Ryanair
wt.
11.06
52 Flixbus
355 Lot Polish Airlines
śr.
12.06
52 Flixbus
135 Ryanair

Zaufały nam te firmy.
Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
flight

Szczegóły podróży

Lot Kraków – Gdańsk

Czas podróży:
1 godziny 23 minuty
Cena biletu:224
Miejsce wylotu:Kraków
Miejsce przylotu:Gdańsk
Odległość:482 km
FlightLinie lotnicze:Lot Polish Airlines, Ryanair

Jak dotrzeć samolotem z Krakowa do Gdańska? Sprawdź podpowiedzi Omio!

Podróżni, którzy decydują się na podróż z Krakowa do Gdańska, mogą, dzielącą miasta odległość 590 kilometrów, pokonać samolotem. Bezpośrednie loty z Krakowa do Gdańska realizowane są przez przewoźników Ryanair oraz Polskie Linie Lotnicze LOT i trwają 1 godzinę i 20 minut.

 


Samolotem z Krakowa do Gdańska: linie lotnicze i lotniska

popular

Które linie lotnicze oferują bezpośrednie połączenia z Krakowa do Gdańska? Bezpośrednie połączenia Krakowa – Gdańsk oferują Polski Linie Lotnicze LOT oraz Ryanair.

Z jakiego lotniska w Krakowie odlatują bezpośrednie samoloty do Gdańska? Kraków posiada jedno lotnisko, którym jest Port Lotniczy im. Jana Pawła II.

Na które lotniska w Gdańsku latają bezpośrednie samoloty z Krakowa? Samoloty Polskich Linii Lotniczych LOT i Ryanair lądują na lotnisku im. Lecha Wałęsy.


Jak kupować tanie bilety lotnicze z Krakowa do Gdańska?

cheap

Ile dni przed podróżą kupować bilety lotnicze do Krakowa? Decydując się na rezerwację biletów lotniczych z odpowiednim wyprzedzeniem, ma się gwarancję niskiej ceny. Znawcy rynku lotniczego podkreślają, iż kupowanie biletów lotniczych opłaca się najbardziej na 6-8 tygodni przed wylotem.

Jak kupić tanie bilety lotnicze? Jest wiele zasad, które ułatwiają znalezienie tanich biletów lotniczych. Najlepiej kupując bilety poznać 11 wskazówek: jak znaleźć tanie bilety lotnicze?

Gdzie kupić bilety lotnicze z Krakowa do Gdańska? Bilety lotnicze z Krakowa do Gdańska najłatwiej kupić przez internet, w wyszukiwarkach takich jak choćby Omio.


Loty z Krakowa do Gdańska: szczegóły podróży

fast

Czy bilety na samolot z Krakowa do Gdańska można kupić w dzień odlotu? Bilety na podróż samolotem z Krakowa do Gdańska można kupić w dzień odlotu, aczkolwiek należy spodziewać się ograniczonej oferty i wysokich cen.

O której godzinie odlatuje pierwszy bezpośredni samolot z Krakowa do Gdańska? Pierwszy bezpośredni samolot z Krakowa do Gdańska odlatuje o świcie.

O której godzinie odlatuje ostatni bezpośredni samolot z Krakowa do Gdańska? Ostatni bezpośredni samolot z Krakowa do Gdańska odlatuje późnym wieczorem.

Jak dolecieć z Warszawy do Gdańska?


fast

Loty Kraków – Gdańsk realizowane są z krakowskiego lotniska im. Jana Pawła II. Lotnisko znajduje się w odległości 11 km od centrum miasta, w miejscowości Balice. Krakowski port lotniczy jest drugim portem w Polsce pod względem liczby odprawianych pasażerów i liczby operacji lotniczych. Z centrum Krakowa na lotnisko można dojechać komunikacją miejską – autobusy 208 i 292 są liniami dziennymi, z kolei w nocy kursuje linia 902. Po ostatniej przebudowie na lotnisko dojechać można również pociągiem. Przystanek, na którym należy wysiąść to Kraków Lotnisko.

Port lotniczy Kraków Balice oferuje podróżnym punkty handlowo-usługowe, kawiarnie oraz restaurację, płatny parking. Tuż obok funkcjonuje hotel.

Przylot z Krakowa do Gdańska


fast

Bezpośrednie loty Kraków – Gdańsk lądują w gdańskim Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy. Otwarty w 1974 roku, początkowo nazywany lotniskiem Gdańsk Rębiechowo, leży 10 km od Gdańska i Sopotu oraz 23 km od centrum Gdyni. Gdańskie lotnisko jest trzecim co do wielkości portem w Polsce – po lotnisku Chopina oraz krakowskim lotnisku Jana Pawła II.

<

Na lotnisko można dojechać korzystając z transportu publicznego. Bezpośrednio z Gdańska – Wrzeszcza kursuje Pomorska Kolej Metropolitalna, której niektóre kursy są wydłużone aż do stacji Gdynia Główna. Pociągi PKM kursują w ciągu dnia co 15 minut. Na lotnisko można także dojechać autobusami komunikacji miejskiej. Z Gdańska – Wrzeszcza odjeżdża autobus 110, z gdańskiego Dworca Głównego w ciągu dnia odjeżdża przyspieszona linia 210 oraz dodatkowo linia nocna N3. Z kolei z Sopotu można dojechać na lotnisko decydując się na autobus 122, a z Gdyni linią 4A.

 


Odwiedź Gdańsk

Więcej informacji o Gdańsku?

Jeśli szukacie dodatkowych informacji dotyczących dojazdu do Gdańska, koniecznie sprawdźcie nasz przewodnik po Gdańsku. Zamieściliśmy w nim nie tylko szczegóły dotyczące różnych form dojazdu do miasta, ale także przydatne informacje o atrakcjach.


 

Szukasz inspiracji dla swoich kolejnych podróży?

Porównaj ceny

Loty Kraków – Gdańsk: najlepsze ceny

Najbliższy weekend
Ten miesiąc:
Przyszły miesiąc:
sob., 25.05
Flight
Lot Polish Airlines
14:251h 20m15:45
KrakówGdańsk
niedz., 26.05
Flight
Lot Polish Airlines
12:552h 40m15:35
KrakówGdańsk
Najszybsze połączenia lotnicze na trasie Kraków – Gdańsk
pon., 27.05
Flight
Ryanair
18:501h 15m20:05
KrakówGdańsk
śr., 29.05
Flight
Ryanair
18:501h 15m20:05
KrakówGdańsk
pt., 31.05
Flight
Ryanair
18:501h 15m20:05
KrakówGdańsk
Podróż lotnicza w obie strony na trasie Gdańsk – Kraków
sob., 25.05
Flight
Lot Polish Airlines
16:251h 20m17:45
GdańskKraków
niedz., 26.05
Flight
Lot Polish Airlines
03:352h 50m06:25
GdańskKraków
pon., 27.05
Flight
Ryanair
20:301h 10m21:40
GdańskKraków
Stacje
Ważne dworce i lotniska w tej podróży
Gdańsk
FlightGdansk

Udogodnienia

Napoje
WC

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Gdzie znajduje się lotnisko i jak najłatwiej tam dotrzeć?
Z lotniska do centrum Gdańska jeżdżą autobusy 110 i 210. W nocy do lotniska dojeżdża autobus N3.

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone