Loty KrakówRzym: tanie loty

pt., 24.05
Proste jak A, B, C
Znajdź najtańsze i najszybsze połączenia spośród ofert ponad 800 oficjalnych partnerów
Podróżuj po swojemu
Podróżuj po Europie pociągiem, autobusem i samolotem
Zawsze i wszędzie
Ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu, towarzyszymy Ci przez cały czas

Sortuj według

najtaniej
carrier-logo
17:55John Paul II International Airport Krakow Balice23h 30m 17:25Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport
1047
1W jedną stronę
1047 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
17:55John Paul II International Airport Krakow Balice22h 20m 16:15Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport
1172
1W jedną stronę
1172 1W jedną stronę
carrier-logo
17:55John Paul II International Airport Krakow Balice15h 35m 09:30Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport
1205
1W jedną stronę
1205 1W jedną stronę
carrier-logo
22:10John Paul II International Airport Krakow Balice20h 35m 18:45Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport
1226
1W jedną stronę
1226 1W jedną stronę
carrier-logo
09:25John Paul II International Airport Krakow Balice5h 0m 14:25Rome Leonardo da Vinci Fiumicino Airport
1399
1W jedną stronę
1399 1W jedną stronę
icn_success

Tę trasę obsługują:

Eurowings, Ryanair, Lot Polish Airlines, Brussels Airlines, Wizz Air, Aegean Airlines, easyJet

icn_success

Wszystkie podróże w jednym miejscu

Kupuj i przechowuj wszystkie bilety w Niemczech i Austrii w szybki oraz łatwy sposób na Omio

icn_success

Wsparcie, na które możesz liczyć

Towarzyszymy Ci przez cały czas, ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu

PORÓWNAJ

Ceny różnych środków transportu

Bus
Flight
pt.
24.05
207 Eurores
1047 KLM
sob.
25.05
Sprawdź cenę.
461 Ryanair
niedz.
26.05
Sprawdź cenę.
460 Ryanair
pon.
27.05
219 Eurolines Switzerland
325 Ryanair
wt.
28.05
284 Eurolines Switzerland
350 Eurowings
śr.
29.05
219 RegioJet
324 Ryanair
czw.
30.05
Sprawdź cenę.
424 Aegean Airlines
pt.
31.05
207 Autokar Polska
350 Eurowings
sob.
1.06
211 Eurolines Switzerland
105 Ryanair
niedz.
2.06
Sprawdź cenę.
272 Ryanair
pon.
3.06
211 RegioJet
230 Ryanair
wt.
4.06
284 Eurolines Switzerland
350 Eurowings
śr.
5.06
211 Eurolines Switzerland
324 Ryanair
czw.
6.06
Sprawdź cenę.
435 Ukraine Intl. Airlines
pt.
7.06
207 Eurores
555 Ryanair
sob.
8.06
211 RegioJet
156 Ryanair
niedz.
9.06
Sprawdź cenę.
272 Ryanair
pon.
10.06
219 Eurolines Switzerland
324 Ryanair
wt.
11.06
284 Eurolines Switzerland
383 air mediterranean
śr.
12.06
211 Eurolines Switzerland
272 Ryanair

Zaufały nam te firmy.
Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
flight

Szczegóły podróży

Lot Kraków – Rzym

Czas podróży:
4 godziny 25 minuty
Cena biletu:288
Miejsce wylotu:Kraków
Miejsce przylotu:Rzym
Odległość:1075 km
FlightLinie lotnicze:Eurowings, Ryanair, Wizz Air, Ukraine Intl. Airlines, air mediterranean, Laudamotion, Aegean Airlines, Norwegian Air Shuttle, KLM

Już teraz sprawdź i kupuj bilety na połączenia lotnicze z Krakowa do Rzymu za pośrednictwem Omio. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem i dowiedz się, jak szybko, tanio i bezpiecznie możesz dolecieć z Małopolski do Wiecznego Miasta. Jeśli dużo podróżujesz, pobierz naszą aplikację i dokonuj rezerwacji i zakupu na bilety w całej Europie w języku polskim.

Tanie loty z Krakowa do Rzymu – poznaj szczegóły podróży

Atrakcje Rzymu każdego roku przyciągają turystów z Polski, którzy wybierają się na wycieczkę samolotem z Krakowa do Rzymu. Loty Kraków – Rzym mogą być lotami bezpośrednimi, jakie oferują tanie linie lotnicze Ryanair i narodowy włoski przewoźnik Alitalia. Lot bezpośredni z Krakowa do Rzymu trwa około 2 godzin. Podróż można zaplanować również z przesiadką. Takie loty obsługiwane są przez Lufthansę, LOT, Swiss Air czy KLM. Startujące w Krakowie samoloty – z wyjątkiem maszyn linii – lądują na lotnisku Fiumicino.

Wylot z Krakowa do Rzymu

Każda podróż samolotem z Krakowa do Rzymu, rozpoczyna się na lotnisku Kraków-Balice. Do położonego w odległości 11 km od centrum miasta portu lotniczego można dojechać, korzystając z autobusów miejskich. Na tej trasie za przejazd odpowiadają linie dzienne 208 i 292 oraz linia nocna 902. Równie dobrym rozwiązaniem dla planujących loty Kraków – Rzym jest skorzystanie z połączeń kolejowych, obsługiwanych przez Koleje Małopolskie. Takie połączenia realizowane są pomiędzy lotniskiem a krakowskim dworcem głównym.

Przylot z Krakowa do Rzymu

Turyści, którzy zdecydowali się, aby poznać atrakcje Rzymu, lądują na lotnisku Fiumicino lub Ciampino. Lotnisko Fiumincino im. Leonardo da Vinci znajduje się 30 km od centrum miasta. To największy włoski port lotniczy. Z lotniska regularnie kursuje pociąg Leonardo Express, dowożący pasażerów na dworzec kolejowy Termini, który jest również stacją metra. Do centrum miasta można również dojechać korzystając z autobusów liniowych, obsługiwanych przez 5 różnych przewoźników. Można się również dostać samolotem z Krakowa do Rzymu Ciampino. Ten port lotniczy leży około 15 km od centrum miasta i obsługuje tanie linie lotnicze (Ryanair i WizzAir). Także w tym przypadku podróżni mogą dojechać na lotnisko korzystając ze specjalnej komunikacji autobusowej lub też wybierając połączenie kolejowe do Ciampino, skąd mogą dojechać na lotnisko specjalnym busem.

Porównaj ceny

Loty Kraków – Rzym: najlepsze ceny

Najbliższy weekend
Ten miesiąc:
Przyszły miesiąc:
sob., 25.05
Flight
Ryanair
17:052h19:05
KrakówRzym
niedz., 26.05
Flight
Ryanair
07:452h09:45
KrakówRzym
Najszybsze połączenia lotnicze na trasie Kraków – Rzym
sob., 25.05
Flight
Ryanair
17:052h19:05
KrakówRzym
niedz., 26.05
Flight
Ryanair
07:452h09:45
KrakówRzym
pon., 27.05
Flight
Ryanair
13:402h15:40
KrakówRzym
Podróż lotnicza w obie strony na trasie Rzym – Kraków
sob., 25.05
Flight
Ryanair
19:301h 55m21:25
RzymKraków
niedz., 26.05
Flight
Ryanair
05:251h 55m07:20
RzymKraków
pon., 27.05
Flight
Ryanair
11:201h 55m13:15
RzymKraków
Stacje
Ważne dworce i lotniska w tej podróży
Rzym
FlightRome-Ciampino

Udogodnienia

Napoje
WC

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Gdzie znajduje się lotnisko i jak najłatwiej tam dotrzeć?
Między lotniskiem Ciampino a stacją kolejową Termini w Rzymie kursują autobusy Atral.
FlightRome-Fiumicino

Udogodnienia

Napoje
WC

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Gdzie znajduje się lotnisko i jak najłatwiej tam dotrzeć?
Z lotniska kursują autobusy miejskie oraz autobusy wahadłowe Terravision. Szybszym i wygodniejszym sposobem na dostanie się do miasta z lotniska jest pociąg Leonardo Express, który jedzie 30 minut.

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone