Najtańsze loty z miejscowości Nowy Sącz do miejscowości Warszawa

Godziny i ceny wyświetlane dla 26.05

Cheapest

159

Average

297

Najlepszym sposobem na znalezienie taniego przejazdu jest zarezerwowanie biletu z jak największym wyprzedzeniem i unikanie podróży w godzinach szczytu.

Przeciętny bilet z miejscowości Nowy Sącz do miejscowości Warszawa będzie kosztować około 297 zł, jeśli kupisz go w dniu wyjazdu, ale najtańszy bilet można kupić za jedyne 159 zł.

Lot Polish Airlines
19:25Nowy Sącz0godz.50 20:15Warszawa
0 przesiadek
159 1W jedną stronę
Lot Polish Airlines
16:25Nowy Sącz0godz.50 17:15Warszawa
0 przesiadek
233 1W jedną stronę
Lot Polish Airlines
04:30Nowy Sącz1godz.00 05:30Warszawa
0 przesiadek
263 1W jedną stronę
Lot Polish Airlines
14:45Nowy Sącz0godz.55 15:40Warszawa
0 przesiadek
264 1W jedną stronę
Lot Polish Airlines
09:00Nowy Sącz0godz.55 09:55Warszawa
0 przesiadek
416 1W jedną stronę

Rozkład lotów Nowy Sącz – Warszawa

Pokazuje loty jutro, czw., 26 maja
Lot Polish Airlines
04:30Nowy Sącz1godz.00 05:30Warszawa
0 przesiadek
Lot Polish Airlines
09:00Nowy Sącz0godz.55 09:55Warszawa
0 przesiadek
Lot Polish Airlines
14:45Nowy Sącz0godz.55 15:40Warszawa
0 przesiadek
Lot Polish Airlines
16:25Nowy Sącz0godz.50 17:15Warszawa
0 przesiadek
Lot Polish Airlines
17:25Nowy Sącz0godz.55 18:20Warszawa
0 przesiadek
Lot Polish Airlines
19:25Nowy Sącz0godz.50 20:15Warszawa
0 przesiadek

To ostatni lot w tym dniu.

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

czw.
26.05
62 Flixbus
159 Lot Polish Airlines
pt.
27.05
68 Flixbus
161 Lot Polish Airlines
sob.
28.05
56 Flixbus
201 Lot Polish Airlines
niedz.
29.05
63 Flixbus
202 Lot Polish Airlines
pon.
30.05
54 Flixbus
117 Lot Polish Airlines
wt.
31.05
68 Flixbus
264 Lot Polish Airlines
śr.
1.06
78 Flixbus
192 Lot Polish Airlines

Najszybsze loty z miejscowości Nowy Sącz do miejscowości Warszawa

Godziny i ceny wyświetlane dla 26.05

Najszybsza podróż

50 min

Średnio

54 min

Liczba lotów na dzień

6

Odległość

291 km

Spośród 6 lotów podróżujących codziennie z miasta Nowy Sącz do miasta Warszawa, 6 to połączenia bezpośrednie, więc łatwo jest uniknąć podróży z przesiadkami.

Te bezpośrednie samoloty pokonują dystans 291 km przeciętnie w ciągu 54 min , ale jeśli będziesz mieć szczęście, niektóre zabiorą Cię tam w 50 min .

Najwolniejsze loty trwają 1 godz. i zwykle wymagają przesiadki, ale pozwalają za to zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Lot Polish Airlines
16:25Nowy Sącz0godz.50 17:15Warszawa
0 przesiadek
233 1W jedną stronę
Lot Polish Airlines
19:25Nowy Sącz0godz.50 20:15Warszawa
0 przesiadek
159 1W jedną stronę
Lot Polish Airlines
17:25Nowy Sącz0godz.55 18:20Warszawa
0 przesiadek
444 1W jedną stronę
Lot Polish Airlines
09:00Nowy Sącz0godz.55 09:55Warszawa
0 przesiadek
416 1W jedną stronę
Lot Polish Airlines
14:45Nowy Sącz0godz.55 15:40Warszawa
0 przesiadek
264 1W jedną stronę

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling

Porady w podróży: Loty z Nowy Sącz do Warszawa

Lataj do Warszawa w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję lotu z Nowy Sącz do Warszawa.
FAQs

Ile kosztuje tani bilet na podróż samolotem na trasie Nowy Sącz - Warszawa?

Bilety na podróż samolotem na trasie Nowy Sącz - Warszawa mogą kosztować jedynie 343 zł. Wszystko zależy jednak od tego, z jak dużym wyprzedzeniem rezerwujesz bilet na podróż samolotem. Polecamy Ci skorzystanie z wyszukiwarki Omio, dzięki której znajdziesz najtańsze bilety na Twoją nadchodzącą podróż oraz zarezerwujesz je tak wcześnie, jak to możliwe.

Jaka jest cena biletu na samolotem na trasie Nowy Sącz - Warszawa?

Jeśli wybierasz samolot na trasie Nowy Sącz - Warszawa, przygotuj się na wydatek około 343 zł. Ceny mogą jednak różnić się w zależności od daty podróży oraz od tego, z jakim wyprzedzeniem ją planujesz. Im wcześniej zarezerwujesz podróż, tym tańsze będą bilety.

Ile kilometrów pokonam na trasie Nowy Sącz - Warszawa, jeśli zdecyduję się na samolot?

Zamierzasz zarezerwować bilet na podróż samolotem na trasie Nowy Sącz - Warszawa? Odległość Nowy Sącz - Warszawa do pokonania samolotem wynosi około 290 km.

Ile zajmie mi pokonanie trasy Nowy Sącz - Warszawa, jeśli będę podróżować samolotem?

Podróż samolotem na trasie Nowy Sącz - Warszawa zajmuje średnio 55 min. Czas ten może się jednak różnić w zależności od konkretnych terminów, weekendów i świąt. Omio pomoże Ci znaleźć najtańsze bilety na trasie Nowy Sącz - Warszawa i wskaże dostępne samoloty.

Jacy oferują tanie bilety na trasie Nowy Sącz - Warszawa?

Omio współpracuje z wieloma partnerami, aby zapewnić Ci najlepsze połączenia. Na trasie Nowy Sącz - Warszawa możesz zdecydować się na samolot oferowany przez Lot Polish Airlines. Sprawdź opcje, jakie oferują inni na trasie Nowy Sącz - Warszawa i porównaj różnice pomiędzy połączeniami.

Czy na Omio znajdę bilety Nowy Sącz - Warszawa na podróż samolotem?

Zaoszczędź i pozwól nam znaleźć dla Ciebie najlepsze tanie bilety na podróż samolotem w jedną stronę lub w obie strony. Nasza aplikacja zbiera wszystkie informacje związane z podróżą, dzięki czemu możesz cieszyć się sprawnym pokonaniem trasy Nowy Sącz - Warszawa.

Podczas kolejnego wyjazdu planuję wybrać samolot jako środek transportu, aby pokonać odległość Nowy Sącz - Warszawa. Jakie są najbardziej popularne miejsca w pobliżu miasta Warszawa, które również warto odwiedzić?

Dla wielu naszych użytkowników wybierających podróż samolotem i pokonujących odległość Nowy Sącz - Warszawa, Warszawa nie jest miejscem docelowym. Miejsca w pobliżu miasta Warszawa, które są warte odwiedzenia to Berlin, Kraków lub Praga. Sprawdź na Omio tanie bilety na podróż samolotem do każdego z najbardziej popularnych miejsc!

Loty Nowy Sącz – Warszawa: sprawdź dodatkowe informacje!

Poniżej kilka przydatnych informacji, które ułatwią Ci zaplanowanie podróży!