Loty WarszawaGdańsk: tanie loty

pt., 24.05
Proste jak A, B, C
Znajdź najtańsze i najszybsze połączenia spośród ofert ponad 800 oficjalnych partnerów
Podróżuj po swojemu
Podróżuj po Europie pociągiem, autobusem i samolotem
Zawsze i wszędzie
Ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu, towarzyszymy Ci przez cały czas

Sortuj według

najtaniej
carrier-logo
13:30Warsaw Chopin Airport14:25Gdansk Lech Walesa Airport
671
1W jedną stronę
671 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
22:40Warsaw Chopin Airport1h 0m 23:40Gdansk Lech Walesa Airport
894
1W jedną stronę
894 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
07:15Warsaw Chopin Airport1h 0m 08:15Gdansk Lech Walesa Airport
894
1W jedną stronę
894 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
19:40Warsaw Chopin Airport20:35Gdansk Lech Walesa Airport
894
1W jedną stronę
894 1W jedną stronę
carrier-logo
12:25Warsaw Chopin Airport22h 55m 11:20Gdansk Lech Walesa Airport
1339
1W jedną stronę
1339 1W jedną stronę
icn_success

Tę trasę obsługują:

Blue Air, Lot Polish Airlines, Croatia Airlines

icn_success

Wszystkie podróże w jednym miejscu

Kupuj i przechowuj wszystkie bilety w Niemczech i Austrii w szybki oraz łatwy sposób na Omio

icn_success

Wsparcie, na które możesz liczyć

Towarzyszymy Ci przez cały czas, ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu

PORÓWNAJ

Ceny różnych środków transportu

Bus
Flight
czw.
23.05
52 Flixbus
Sprawdź cenę.
pt.
24.05
37 Flixbus
645 Lot Polish Airlines
sob.
25.05
31 Flixbus
329 Lot Polish Airlines
niedz.
26.05
34 Flixbus
184 Lot Polish Airlines
pon.
27.05
21 Flixbus
366 Lot Polish Airlines
wt.
28.05
19 Flixbus
417 Lot Polish Airlines
śr.
29.05
20 Flixbus
212 Lot Polish Airlines
czw.
30.05
21 Flixbus
212 Lot Polish Airlines
pt.
31.05
31 Flixbus
212 Lot Polish Airlines
sob.
1.06
21 Flixbus
171 Lot Polish Airlines
niedz.
2.06
31 Flixbus
184 Lot Polish Airlines
pon.
3.06
21 Flixbus
417 Lot Polish Airlines
wt.
4.06
21 Flixbus
212 Lot Polish Airlines
śr.
5.06
19 Flixbus
171 Lot Polish Airlines
czw.
6.06
20 Flixbus
184 Lot Polish Airlines
pt.
7.06
19 Flixbus
171 Lot Polish Airlines
sob.
8.06
26 Flixbus
184 Lot Polish Airlines
niedz.
9.06
19 Flixbus
366 Lot Polish Airlines
pon.
10.06
21 Flixbus
366 Lot Polish Airlines
wt.
11.06
19 Flixbus
157 Lot Polish Airlines
śr.
12.06
19 Flixbus
157 Lot Polish Airlines

Zaufały nam te firmy.
Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
flight

Szczegóły podróży

Lot Warszawa – Gdańsk

Czas podróży:
58 minuty
Cena biletu:241
Miejsce wylotu:Warszawa
Miejsce przylotu:Gdańsk
Odległość:284 km
FlightLinie lotnicze:Lot Polish Airlines

Jak dotrzeć samolotem z Warszawy do Gdańska? Sprawdź podpowiedzi Omio!

Samoloty na trasie Warszawa – Gdańsk wybierane są głównie ze względu na krótki czas trwania lotu i cenę biletu, która często jest bardzo atrakcyjna. Liczne promocje i oferty tanich linii lotniczych zachęcają do wyboru samolotu jako najszybszego środka transportu. Lot z Warszawy do Gdańska trwa mniej niż godzinę, do tego trzeba jednak doliczyć czas potrzebny na przejazd na i z lotniska oraz odprawę i oczekiwanie na lotnisku (łącznie ok. 3 godziny i 40 minut). Bezpośrednie przeloty na tej trasie oferują firmy Polskie Linie Lotnicze LOT i Ryanair.

 


Samolotem z Warszawy do Gdańska: linie lotnicze i lotniska

popular

Które linie lotnicze oferują bezpośrednie połączenia z Warszawy do Gdańska? Bezpośrednie połączenia Warszawa – Gdańsk oferują Polski Linie Lotnicze LOT oraz Ryanair.

Z których lotnisk w Warszawie odlatują bezpośrednie samoloty do Gdańska? Decydując się na loty z Warszawy, mamy wprawdzie do wyboru Lotnisko Chopina i Port lotniczy Warszawa Modlin, ale należy pamiętać o tym, iż ekonomiczne linie lotnicze Ryanair korzystają jedynie z lotniska w Modlinie.

Na które lotniska w Gdańsku latają bezpośrednie samoloty z Warszawy? Samoloty Polskich Linii Lotniczych LOT i Ryanair lądują na lotnisku im. Lecha Wałęsy.


Jak kupować tanie bilety lotnicze z Warszawy do Gdańska?

cheap

Ile dni przed podróżą kupować bilety lotnicze do Gdańska? Decydując się na rezerwację biletów lotniczych z odpowiednim wyprzedzeniem, ma się gwarancję niskiej ceny. Znawcy rynku lotniczego podkreślają, iż kupowanie biletów lotniczych opłaca się najbardziej na 6-8 tygodni przed wylotem.

Jak kupić tanie bilety lotnicze? Jest wiele zasad, które ułatwiają znalezienie tanich biletów lotniczych. Najlepiej kupując bilety poznać 11 wskazówek: jak znaleźć tanie bilety lotnicze?

Gdzie kupić bilety lotnicze z Warszawy do Gdańska? Bilety lotnicze z Warszawy do Gdańska najłatwiej kupić przez internet, w wyszukiwarkach takich jak choćby Omio.


Loty z Warszawy do Gdańska: szczegóły podróży

fast

Czy bilety na samolot z Warszawy do Gdańska można kupić w dzień odlotu? Bilety na podróż samolotem z Warszawy do Gdańska można kupić w dzień odlotu, aczkolwiek należy spodziewać się ograniczonej oferty i wysokich cen.

O której godzinie odlatuje pierwszy bezpośredni samolot z Warszawy do Gdańska? Pierwszy bezpośredni samolot z Warszawy do Gdańska odlatuje o świcie.

O której godzinie odlatuje ostatni bezpośredni samolot z Warszawy do Gdańska? Ostatni bezpośredni samolot z Warszawy do Gdańska odlatuje późnym wieczorem.

Jak dolecieć z Warszawy do Gdańska?


fast

Lotnisko: Lotnisko Chopina w Warszawie

Adres: Żwirki i Wigury 1, 00-001 Warszawa

Z Warszawy do Gdańska można dolecieć z obu lotnisk w stolicy. Z mniejszego Portu Lotniczego Modlin w kierunku Gdańska dziennie odbywają się ok. 3 loty, oferowane przez linię Ryanair. Z Warszawy do stacji kolejowej Modlin można dojechać pociągiem, skąd co 20-30 minut kursują samoloty lotniskowe, a koszt przejazdu to mniej niż 20 zł.

Z lotniska im. F. Chopina lata narodowy przewoźnik LOT, proponując bezpośrednie loty do Gdańska niemal co 3 godziny. Podróż trwa krócej niż z Modlina, ponieważ szybciej można dojechać do lotniska – pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich lub autobusem linii 5, a przejazd kosztuje ok. 6 zł. Lecąc samolotem LOT-u, pasażer ma prawo zabrać ze sobą bagaż rejestrowany do 23 kg (w przypadku biletu LOT Economy Class i LOT Economy Simple).

Przylot z Warszawy do Gdańska


fast

Lotnisko: Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

Adres: ul. J. Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk

W Gdańsku jest jedno lotnisko cywilne i jest nim Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy i bez względu na to, z którego lotniska w Warszawie wyruszymy w podróż do Gdańska, tu właśnie wylądujemy. Lotnisko znajduje się przy ul. Juliusza Słowackiego 200. Nie jest to wielki port lotniczy, dzięki czemu odbiór bagażu i opuszczenie hali lotniska nie zajmuje dużo czasu.

Do centrum można dojechać autobusami miejskimi, w tym liniami 110 i 210. Przejazd trwa ok. 40 minut. W nocy na tej trasie kursuje autobus N3. Pomiędzy lotniskiem a wybranymi miejscowościami regionu komunikację realizują minibusy. Gdańsk jest położony nad Morzem Bałtyckim, u ujścia Motławy do Wisły. Warto zwiedzić tu Kościół Mariacki, przespacerować się Długim Targiem oraz Bulwarem Nadmorskim. W mieście odbywają się liczne targi, w tym największe na świecie targi bursztynu Amberif.

 


Odwiedź Gdansk

Więcej informacji o Gdańsku?

Jeśli szukacie dodatkowych informacji dotyczących Gdańska, koniecznie sprawdźcie nasz przewodnik Podróż do Gdańska. Zamieściliśmy w nim nie tylko szczegóły dotyczące różnych form dojazdu do miasta, ale także przydatne informacje o atrakcjach.


 

Szukasz inspiracji dla swoich kolejnych podróży?

Porównaj ceny

Loty Warszawa – Gdańsk: najlepsze ceny

Najbliższy weekend
Ten miesiąc:
Przyszły miesiąc:
sob., 25.05
Flight
Lot Polish Airlines
05:151h06:15
WarszawaGdańsk
niedz., 26.05
Flight
Lot Polish Airlines
11:20 55m12:15
WarszawaGdańsk
Najszybsze połączenia lotnicze na trasie Warszawa – Gdańsk
niedz., 26.05
Flight
Lot Polish Airlines
11:20 55m12:15
WarszawaGdańsk
niedz., 2.06
Flight
Lot Polish Airlines
11:20 55m12:15
WarszawaGdańsk
pon., 3.06
Flight
Lot Polish Airlines
11:20 55m12:15
WarszawaGdańsk
Podróż lotnicza w obie strony na trasie Gdańsk – Warszawa
sob., 25.05
Flight
Lot Polish Airlines
16:253h 35m20:00
GdańskWarszawa
niedz., 26.05
Flight
Lot Polish Airlines
03:351h04:35
GdańskWarszawa
pon., 27.05
Flight
Lot Polish Airlines
19:051h20:05
GdańskWarszawa
Stacje
Ważne dworce i lotniska w tej podróży
Gdańsk
FlightGdansk

Udogodnienia

Napoje
WC

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Gdzie znajduje się lotnisko i jak najłatwiej tam dotrzeć?
Z lotniska do centrum Gdańska jeżdżą autobusy 110 i 210. W nocy do lotniska dojeżdża autobus N3.

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone