Loty WarszawaParyż: tanie loty

pt., 24.05
Proste jak A, B, C
Znajdź najtańsze i najszybsze połączenia spośród ofert ponad 800 oficjalnych partnerów
Podróżuj po swojemu
Podróżuj po Europie pociągiem, autobusem i samolotem
Zawsze i wszędzie
Ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu, towarzyszymy Ci przez cały czas

Sortuj według

najtaniej
carrier-logo
11:30Warsaw Chopin Airport8h 50m 20:20Paris Charles de Gaulle Airport
650
1W jedną stronę
650 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
10:00Warsaw Chopin Airport9h 0m 19:00Paris Charles de Gaulle Airport
674
1W jedną stronę
674 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
06:05Warsaw Chopin Airport4h 15m 10:20Paris Charles de Gaulle Airport
674
1W jedną stronę
674 1W jedną stronę
carrier-logo
06:00Warsaw Chopin Airport6h 20m 12:20Paris Charles de Gaulle Airport
785
1W jedną stronę
785 1W jedną stronę
carrier-logo
16:05Warsaw Chopin Airport5h 50m 21:55Paris Charles de Gaulle Airport
785
1W jedną stronę
785 1W jedną stronę
icn_success

Tę trasę obsługują:

Blue Air, Austrian Airlines, Air Nostrum , Ryanair, Lot Polish Airlines, Wizz Air, Norwegian Air Shuttle, Czech Airlines, Air France, Sas Airways

icn_success

Wszystkie podróże w jednym miejscu

Kupuj i przechowuj wszystkie bilety w Niemczech i Austrii w szybki oraz łatwy sposób na Omio

icn_success

Wsparcie, na które możesz liczyć

Towarzyszymy Ci przez cały czas, ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu

PORÓWNAJ

Ceny różnych środków transportu

Bus
Flight
pt.
24.05
357 Flixbus
650 Wizz Air
sob.
25.05
276 Flixbus
674 Cityjet
niedz.
26.05
301 Flixbus
452 Wizz Air
pon.
27.05
241 Flixbus
639 Ukraine Intl. Airlines
wt.
28.05
241 Flixbus
466 Ukraine Intl. Airlines
śr.
29.05
271 Eurolines Switzerland
548 Ukraine Intl. Airlines
czw.
30.05
301 Flixbus
488 Air Baltic
pt.
31.05
284 Flixbus
356 Norwegian Air Shuttle
sob.
1.06
284 Eurolines Switzerland
461 Ryanair
niedz.
2.06
357 Flixbus
377 Ryanair
pon.
3.06
241 Flixbus
500 Lot Polish Airlines
wt.
4.06
241 Flixbus
571 Cityjet
śr.
5.06
250 Flixbus
279 Wizz Air
czw.
6.06
387 Flixbus
571 Cityjet
pt.
7.06
430 Flixbus
571 Sas Airways
sob.
8.06
267 Flixbus
177 Ryanair
niedz.
9.06
327 Flixbus
261 Ryanair
pon.
10.06
271 Eurolines Switzerland
376 Ryanair
wt.
11.06
250 Flixbus
450 Sas Airways
śr.
12.06
241 Flixbus
261 Ryanair

Zaufały nam te firmy.
Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
flight

Szczegóły podróży

Lot Warszawa – Paryż

Czas podróży:
4 godziny 10 minuty
Cena biletu:273
Miejsce wylotu:Warszawa
Miejsce przylotu:Paryż
Odległość:1367 km
FlightLinie lotnicze:Ryanair, Lot Polish Airlines, Ukraine Intl. Airlines, Wizz Air, Cityjet, Air Baltic, Norwegian Air Shuttle, Air France, KLM, Sas Airways

Loty z Warszawy do Paryża – szczegóły lotu

Decydując się na wyjazd z Warszawy do Paryża, rozważyć można zarówno loty oferowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT, jak i francuskie Air France. Czas lotu Warszawa – Paryż to zaledwie 5 godzin (wraz z czasem dojazdu na lotnisko i czasem odprawy). O około 90 minut dłużej będzie trwać podróż z przesiadką, obsługiwana przez takich przewoźników jak SAS, Lufthansa czy Brussels Airlines.

Samolotem z Warszawy do Paryża


transport

Wszystkie loty Air France, oferowane jako loty Warszawa – Paryż, rozpoczynają się na warszawskim lotnisku im. Chopina. Ten port lotniczy jest najważniejszym lotniskiem w Polsce. Na lotnisko można dojechać korzystając z komunikacji miejskiej. Z okolicy Dworca Centralnego umożliwia to autobusowa linia nr 175 oraz nocna linia N32, ale także pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej czy pociągi Kolei Mazowieckich. Niektóre pociągi obsługiwane przez KM kursują pomiędzy lotniskiem w Modlinie a warszawskim lotniskiem im. Chopina.

Pasażerowie, którzy lecą z Warszawy do Paryża, swoją podróż zazwyczaj kończą lądowaniem na lotnisku im. Charlesa de Gaulle'a. Lotnisko jest również znane jako port lotniczy Paryż Roissy. Pod względem liczby pasażerów oraz operacji towarowych lotnisko znajduje się w ścisłej europejskiej czołówce. Lotnisko Charlesa de Gaulle'a posiada formalnie 3 terminale, przy czym terminal 2, stanowiący kompleks 3 budynków oznaczony dodatkowo literami alfabetu, został pierwotnie wybudowany na potrzeby Air France, obecnie jest wykorzystywany także przez inne linie lotnicze.

Z lotniska do centrum odjeżdżają linie autobusowe nr 19, 350 i 351 oraz pociągi RER B (B2 i B4). Pomiędzy obydwoma paryskimi lotniskami (drugim jest lotnisko Orly, gdzie lądują samoloty British Airways czy TAP Portugal) kursuje specjalna bezpośrednia linia autobusowa Le Bus Direct 3. Dla podróżnych, którzy przybywają do Paryża, by odwiedzić Dinseyland, uruchomiona została komunikacja autobusowa bezpośrednio z lotniska.

Porównaj ceny

Loty Warszawa – Paryż: najlepsze ceny

Najbliższy weekend
Ten miesiąc:
Przyszły miesiąc:
sob., 25.05
Flight
Cityjet
04:054h 10m08:15
WarszawaParyż
niedz., 26.05
Flight
Wizz Air
09:307h 55m17:25
WarszawaParyż
Najszybsze połączenia lotnicze na trasie Warszawa – Paryż
sob., 1.06
Flight
Ryanair
11:452h 20m14:05
WarszawaParyż
niedz., 2.06
Flight
Ryanair
11:252h 20m13:45
WarszawaParyż
sob., 8.06
Flight
Ryanair
11:452h 20m14:05
WarszawaParyż
Podróż lotnicza w obie strony na trasie Paryż – Warszawa
sob., 25.05
Flight
Air France
09:4510h 25m20:10
ParyżWarszawa
niedz., 26.05
Flight
Sas Airways
12:354h 45m17:20
ParyżWarszawa
pon., 27.05
Flight
openskies
07:454h 55m12:40
ParyżWarszawa
Stacje
Ważne dworce i lotniska w tej podróży
Paryż
FlightParis-Charles de Gaulle

Udogodnienia

Napoje
WiFi
WC

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Gdzie znajduje się lotnisko i jak najłatwiej tam dotrzeć?
Do Paryża oraz na przedmieścia jeździ TGV oraz RER (linia B) oraz kilka autobusów i autokarów.
FlightParis-Orly

Udogodnienia

WC

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Gdzie znajduje się lotnisko i jak najłatwiej tam dotrzeć?
Orlybus łączy Paryż (Denfert-Rochereau) z Orly. Kolejka Orlyval jeździ na stację dwóch pociągów linii RER (B i C), kursujących do lotniska Orly.

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone