Loty WrocławWarszawa: tanie loty

pt., 24.05
Proste jak A, B, C
Znajdź najtańsze i najszybsze połączenia spośród ofert ponad 800 oficjalnych partnerów
Podróżuj po swojemu
Podróżuj po Europie pociągiem, autobusem i samolotem
Zawsze i wszędzie
Ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu, towarzyszymy Ci przez cały czas

Sortuj według

najtaniej
carrier-logo
14:55Wrocław–Copernicus Airport1h 0m 15:55Warsaw Chopin Airport
271
1W jedną stronę
271 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
21:10Wrocław–Copernicus Airport22:05Warsaw Chopin Airport
532
1W jedną stronę
532 1W jedną stronę
carrier-logo
09:00Wrocław–Copernicus Airport1h 0m 10:00Warsaw Chopin Airport
1038
1W jedną stronę
1038 1W jedną stronę
carrier-logo
05:35Wrocław–Copernicus Airport1h 5m 06:40Warsaw Chopin Airport
1038
1W jedną stronę
1038 1W jedną stronę
carrier-logo
17:55Wrocław–Copernicus Airport1h 0m 18:55Warsaw Chopin Airport
1038
1W jedną stronę
1038 1W jedną stronę
icn_success

Tę trasę obsługują:

Lufthansa, Lot Polish Airlines, Sas Airways

icn_success

Wszystkie podróże w jednym miejscu

Kupuj i przechowuj wszystkie bilety w Niemczech i Austrii w szybki oraz łatwy sposób na Omio

icn_success

Wsparcie, na które możesz liczyć

Towarzyszymy Ci przez cały czas, ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu

PORÓWNAJ

Ceny różnych środków transportu

Bus
Flight
czw.
23.05
Sprawdź cenę.
759 Lot Polish Airlines
pt.
24.05
34 Flixbus
252 Lot Polish Airlines
sob.
25.05
34 Flixbus
252 Lot Polish Airlines
niedz.
26.05
34 Flixbus
252 Lot Polish Airlines
pon.
27.05
31 Flixbus
345 Lot Polish Airlines
wt.
28.05
31 Flixbus
405 Lot Polish Airlines
śr.
29.05
31 Flixbus
345 Lot Polish Airlines
czw.
30.05
31 Flixbus
619 Lot Polish Airlines
pt.
31.05
37 Flixbus
345 Lot Polish Airlines
sob.
1.06
30 Flixbus
163 Lot Polish Airlines
niedz.
2.06
31 Flixbus
447 Lot Polish Airlines
pon.
3.06
31 Flixbus
214 Lot Polish Airlines
wt.
4.06
19 Flixbus
289 Lot Polish Airlines
śr.
5.06
19 Flixbus
619 Lot Polish Airlines
czw.
6.06
21 Flixbus
405 Lot Polish Airlines
pt.
7.06
31 Flixbus
289 Lot Polish Airlines
sob.
8.06
30 Flixbus
163 Lot Polish Airlines
niedz.
9.06
21 Flixbus
345 Lot Polish Airlines
pon.
10.06
21 Flixbus
163 Lot Polish Airlines
wt.
11.06
21 Flixbus
214 Lot Polish Airlines
śr.
12.06
21 Flixbus
252 Lot Polish Airlines

Zaufały nam te firmy.
Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Ryanair
Easyjet
Eurowings
Vueling
flight

Szczegóły podróży

Lot Wrocław – Warszawa

Czas podróży:
1 godziny 26 minuty
Cena biletu:255
Miejsce wylotu:Wrocław
Miejsce przylotu:Warszawa
Odległość:302 km
FlightLinie lotnicze:Lot Polish Airlines, KLM

Loty z Wrocławia do Warszawy – szczegóły lotu

By łatwo i szybko pokonać dzielące Wrocław i Warszawę ponad 350 km, warto zdecydować się na skorzystanie z oferty przewoźników lotniczych. Bezpośrednie loty Wrocław – Warszawa lądują na warszawskim lotnisku im. F. Chopina (kiedyś lotnisko Okęcie) i obsługiwane są przez narodowego przewoźnika PLL LOT. Czas takiej podróży, z uwzględnieniem czasu potrzebnego na dojazd na lotnisko we Wrocławiu oraz z doliczeniem czasu potrzebnego na dojazd do centrum Warszawy, nie powinien przekroczyć 3 godzin i 30 minut.

Wylot z Wrocławia do Warszawy

Loty Wrocław – Warszawa realizowane są z wrocławskiego lotniska imienia Mikołaja Kopernika. Wrocławskie lotnisko położone jest w Starachowicach – w odległości około 10 km na zachód od centrum Wrocławia. Lotnisko działa od 1992 roku i obecnie jest 5 portem lotniczym w Polsce pod względem liczby obsługiwanych pasażerów.

Na lotnisko we Wrocławiu można dojechać komunikacją miejską. W ciągu dnia będzie to autobus 406, rozpoczynający trasę w okolicach Dworca Głównego PKP i PKS, w nocy jest to linia 249, odjeżdżająca w kierunku Jarnołtowa. Przejazd z centrum Wrocławia zazwyczaj nie trwa dłużej niż 30 minut. Na lotnisku znajduje się także parking dla samochodów. Pasażerowie mogą też dojechać tu taksówką.

Przylot z Wrocławia do Warszawy

Wszystkie bezpośrednie loty na trasie Wrocław – Warszawa kończą się na lotnisku im. F. Chopina na warszawskim Okęciu. Wspomniany port jest największym polskim portem lotniczym, obsługującym loty krajowe i międzynarodowe. Samo lotnisko znajduje się około 8 km na południowy zachód od centrum miasta.

Korzystając z komunikacji miejskiej, można stąd łatwo dojechać do centrum miasta, a czas przejazdu nie przekracza 30 minut. W kierunku centrum jadą autobus 175, autobus nocny N32 oraz pociągi SKM, które umożliwiają łatwą przesiadkę na Dworcu Zachodnim, w Śródmieściu oraz na Dworcu Wschodnim.


Atrakcje Warszawy

Warszawa jest stolicą Polski i jednym z najchętniej odwiedzanych miast przez turystów. Oferuje szereg ciekawych atrakcji, jak choćby Stare Miasto, Łazienki Królewskie czy Krakowskie Przedmieście. Miłośnicy muzeów z pewnością skuszą się na wizytę w Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polski POLIN, Muzeum Narodowym oraz Centrum Nauki Kopernik.

Porównaj ceny

Loty Wrocław – Warszawa: najlepsze ceny

Najbliższy weekend
Ten miesiąc:
Przyszły miesiąc:
sob., 25.05
Flight
Lot Polish Airlines
16:051h 5m17:10
WrocławWarszawa
niedz., 26.05
Flight
Lot Polish Airlines
03:351h 5m04:40
WrocławWarszawa
Najszybsze połączenia lotnicze na trasie Wrocław – Warszawa
pon., 27.05
Flight
Lot Polish Airlines
19:10 55m20:05
WrocławWarszawa
czw., 30.05
Flight
Lot Polish Airlines
19:10 55m20:05
WrocławWarszawa
sob., 1.06
Flight
Lot Polish Airlines
19:10 55m20:05
WrocławWarszawa
Podróż lotnicza w obie strony na trasie Warszawa – Wrocław
sob., 25.05
Flight
Lot Polish Airlines
05:301h06:30
WarszawaWrocław
niedz., 26.05
Flight
Lot Polish Airlines
05:301h06:30
WarszawaWrocław
pon., 27.05
Flight
Lot Polish Airlines
20:501h21:50
WarszawaWrocław

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone