Bilety kolejowe, rozkład jazdy PKP BielefeldHanower

Najtańsze połączenia kolejowe z miejscowości Bielefeld do miejscowości Hanower

Godziny i ceny wyświetlane dla 11 sie

Najtaniej

89

Średnio

112

Najlepszym sposobem na znalezienie taniego przejazdu jest zarezerwowanie biletu z jak największym wyprzedzeniem i unikanie podróży w godzinach szczytu.

2. Najtaniej
23:20Bielefeld Hbf0godz.58 00:18Hanower Hbf
0 przesiadek
89 1W jedną stronę
2. Najtaniej
19:19Bielefeld Hbf0godz.59 20:18Hanower Hbf
0 przesiadek
89 1W jedną stronę
2. Najtaniej
17:19Bielefeld Hbf0godz.59 18:18Hanower Hbf
0 przesiadek
89 1W jedną stronę
2. Najtaniej
10:06Bielefeld Hbf0godz.55 11:01Hanower Hbf
0 przesiadek
89 1W jedną stronę
2. Najtaniej
11:19Bielefeld Hbf0godz.59 12:18Hanower Hbf
0 przesiadek
89 1W jedną stronę

Rozkład jazdy Bielefeld – Hanower

Pokazuje połączenia kolejowe jutro, czwartek, 11 sierpnia
01:26Bielefeld Hbf0godz.57 02:23Hanower Hbf
0 przesiadek
06:00Bielefeld Hbf1godz.18 07:18Hanower Hbf
1 przesiadka
06:40Bielefeld Hbf0godz.48 07:28Hanower Hbf
0 przesiadek
07:19Bielefeld Hbf0godz.59 08:18Hanower Hbf
0 przesiadek
07:38Bielefeld Hbf0godz.50 08:28Hanower Hbf
0 przesiadek
08:00Bielefeld Hbf1godz.18 09:18Hanower Hbf
1 przesiadka
08:38Bielefeld Hbf0godz.50 09:28Hanower Hbf
0 przesiadek
09:19Bielefeld Hbf0godz.59 10:18Hanower Hbf
0 przesiadek
09:38Bielefeld Hbf0godz.50 10:28Hanower Hbf
0 przesiadek
10:00Bielefeld Hbf1godz.18 11:18Hanower Hbf
1 przesiadka
10:06Bielefeld Hbf0godz.55 11:01Hanower Hbf
0 przesiadek
10:38Bielefeld Hbf0godz.50 11:28Hanower Hbf
0 przesiadek
11:19Bielefeld Hbf0godz.59 12:18Hanower Hbf
0 przesiadek
11:38Bielefeld Hbf0godz.50 12:28Hanower Hbf
0 przesiadek
12:00Bielefeld Hbf1godz.18 13:18Hanower Hbf
1 przesiadka
12:06Bielefeld Hbf0godz.56 13:02Hanower Hbf
0 przesiadek
12:38Bielefeld Hbf0godz.50 13:28Hanower Hbf
0 przesiadek
13:19Bielefeld Hbf0godz.59 14:18Hanower Hbf
0 przesiadek
13:38Bielefeld Hbf0godz.50 14:28Hanower Hbf
0 przesiadek
14:00Bielefeld Hbf1godz.18 15:18Hanower Hbf
1 przesiadka
14:38Bielefeld Hbf0godz.50 15:28Hanower Hbf
0 przesiadek
15:19Bielefeld Hbf0godz.59 16:18Hanower Hbf
0 przesiadek
15:38Bielefeld Hbf0godz.50 16:28Hanower Hbf
0 przesiadek
16:00Bielefeld Hbf1godz.18 17:18Hanower Hbf
1 przesiadka
16:38Bielefeld Hbf0godz.50 17:28Hanower Hbf
0 przesiadek
17:19Bielefeld Hbf0godz.59 18:18Hanower Hbf
0 przesiadek
17:38Bielefeld Hbf0godz.50 18:28Hanower Hbf
0 przesiadek
18:00Bielefeld Hbf1godz.18 19:18Hanower Hbf
1 przesiadka
18:38Bielefeld Hbf0godz.50 19:28Hanower Hbf
0 przesiadek
19:05Bielefeld Hbf0godz.56 20:01Hanower Hbf
0 przesiadek
19:19Bielefeld Hbf0godz.59 20:18Hanower Hbf
0 przesiadek
19:38Bielefeld Hbf0godz.50 20:28Hanower Hbf
0 przesiadek
20:00Bielefeld Hbf1godz.18 21:18Hanower Hbf
1 przesiadka
20:38Bielefeld Hbf0godz.50 21:28Hanower Hbf
0 przesiadek
21:38Bielefeld Hbf0godz.50 22:28Hanower Hbf
0 przesiadek
23:20Bielefeld Hbf0godz.58 00:18Hanower Hbf
0 przesiadek

To ostatnie połączenie kolejowe w tym dniu.

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

czw.
11 sie
pt.
12 sie
sob.
13 sie
niedz.
14 sie
pon.
15 sie
wt.
16 sie
śr.
17 sie
czw.
18 sie
pt.
19 sie
sob.
20 sie
niedz.
21 sie
pon.
22 sie
wt.
23 sie
śr.
24 sie
czw.
25 sie
pt.
26 sie
sob.
27 sie
niedz.
28 sie
pon.
29 sie
wt.
30 sie
śr.
31 sie

Najszybsze połączenia kolejowe z miejscowości Bielefeld do miejscowości Hanower

Godziny i ceny wyświetlane dla 11 sie

Najszybsza podróż

48 min

Średnio

58 min

Liczba połączeń kolejowych na dzień

36

Odległość

90 km

Spośród 36 codziennych połączeń kolejowych z miejscowości Bielefeld do miejscowości Hanower, 28 to połączenia bezpośrednie, więc unikanie podróży z przesiadkami jest proste.

Najszybciej
06:40Bielefeld Hbf0godz.48 07:28Hanower Hbf
0 przesiadek
99 1W jedną stronę
2. Najszybciej
18:38Bielefeld Hbf0godz.50 19:28Hanower Hbf
0 przesiadek
109 1W jedną stronę
2. Najszybciej
12:38Bielefeld Hbf0godz.50 13:28Hanower Hbf
0 przesiadek
109 1W jedną stronę
2. Najszybciej
19:38Bielefeld Hbf0godz.50 20:28Hanower Hbf
0 przesiadek
109 1W jedną stronę
2. Najszybciej
14:38Bielefeld Hbf0godz.50 15:28Hanower Hbf
0 przesiadek
139 1W jedną stronę

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Italo
Deutsche Bahn
Regionale
Renfe

Porady w podróży: Pociągi z Bielefeld do Hanower

Podróżuj do Hanower pociągiem w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Bielefeld do Hanower.
FAQs
Tanie bilety na podróż pocigiem na trasie Bielefeld - Hanower mogą kosztować nawet 25 zł, jednak ceny zależą tego, z jakim wyprzedzeniem uda Ci się dokonać rezerwacji. Im wcześniej, tym większa szansa nia niższą cenę. Skorzystaj z Omio i wyszukuj tanie bilety na podróż pocigiem i zarezerwuj je z możliwie największym wyprzedzeniem.
Bilet na podróż pocigiem na trasie Bielefeld - Hanower zwykle kosztuje około 68 zł. Ceny mogą jednak różnić się w zależności od daty planowanej podróży oraz od tego, z jakim wyprzedzeniem ją rezerwujesz bilet. Aby zyskać najtańsze bilety, rekomendujemy rezerwację możliwie jak najwcześniej.
Jeśli będziesz przemieszczać się pocigiem na trasie Bielefeld - Hanower, odległość wyniesie około 89 km.
Warto wiedzieć, ile czasu trzeba poświęcić na podróż. Średnio na pokonanie trasy Bielefeld - Hanower, wybierając poci¹g, przeznaczysz 50 min, jednak pokonanie tego odcinka może trwać dłużej w weekendy lub święta. Na Omio znajdziesz tanie bilety na poci¹g na trasie Bielefeld - Hanower.

Osoby rezerwujące tanie bilety na podróż pocigiem na trasie Bielefeld - Hanower zwykle za punkt początkowy wybierają Bielefeld Hbf w mieście Bielefeld, a za końcowy - Hannover Hbf w mieście Hanower. Warto wcześniej poznać w mieście Bielefeld zanim wyruszysz w podróż i wsiądziesz w poci¹g.

Aby lepiej zaplanować podróż na odcinku Bielefeld - Hanower, warto wiedzieć, w jakiej odległości od centrum znajdują się w tych miastach. Najpopularniejszy wśród podróżnych w mieście Bielefeld to Bielefeld Hbf. Znajduje się 993 m od śródmieścia. W mieście Hanower największą popularnością wśród podróżnych cieszy się, jakim jest Hannover Hbf. Znajduje się około 2.8 km od centrum.

Możesz skorzystać z usług wielu naszych sprawdzonych partnerów, by przemieszczać się na trasie Bielefeld - Hanower, decydując się na poci¹g. Na odcinku Bielefeld - Hanower możesz podróżować dzięki przewoźnikowi Deutsche Bahn, FlixTrain, WestfalenBahn, Deutsche Bahn with connection lub National Express. Zawsze warto jednak sprawdzić, jacy inni oferują przejazdy na trasie Bielefeld - Hanower. Porównaj różnice pomiędzy połączeniami i kup bilet na przejazd, który najbardziej Ci odpowiada.
Interesuje Cię bezpośredni poci¹g Bielefeld - Hanower? Rozważ bilety na podróż pocigiem na trasie Bielefeld - Hanower oferowane przez Deutsche Bahn lub FlixTrain. Jeśli nie możesz znaleźć idealnej opcji, jaką jest poci¹g Bielefeld - Hanower, sprawdź inne możliwości i wybierz najodpowiedniejszą, by sprawnie dotrzeć do miasta Hanower.
Zaoszczędź i pozwól nam znaleźć dla Ciebie najlepsze tanie bilety na podróż pocigiem w jedną stronę lub w obie strony. Nasza aplikacja zbiera wszystkie informacje związane z podróżą, dzięki czemu możesz cieszyć się sprawnym pokonaniem trasy Bielefeld - Hanower.
Twoja podróż na trasie Bielefeld - Hanower pocigiem wcale nie musi zakończyć się w mieście Hanower. Inne popularne miejsca, które warto odwiedzić w pobliżu miasta Hanower, to między innymi Berlin, Hamburg lub Monachium. Jeśli chcesz urozmaicić swoją podróż, skorzystaj z Omio i poznaj najtańsze sposoby na dotarcie do miejsc takich jak Berlin, Hamburg lub Monachium!
Nawet jeśli nie masz samochodu, możesz z łatwością podróżować na trasie Bielefeld - Hanower. Na Omio znajdziesz najlepsze połączenia Bielefeld - Hanower, jeśli jako środek transportu wybierzesz poci¹g. Porównasz różne opcje i wybierzesz idealną dla siebie. Dzięki aplikacji Omio będziesz mieć wszystkie bilety w jednym miejscu i cieszyć się płynną podróżą.
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Bielefeld
Hanower

Pociągi Bielefeld – Hanower: sprawdź dodatkowe informacje!

Poniżej kilka przydatnych informacji, które ułatwią Ci zaplanowanie podróży!

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Waluta
Język