Bilety kolejowe, rozkład jazdy PKP HendayeSan Sebastián

Najtańsze połączenia kolejowe z miejscowości Hendaye do miejscowości San Sebastián

Godziny i ceny wyświetlane dla 11 sie

Najtaniej

5

Średnio

5

Najlepszym sposobem na znalezienie taniego przejazdu jest zarezerwowanie biletu z jak największym wyprzedzeniem i unikanie podróży w godzinach szczytu.

Euskotren
05:33Hendaia0godz.37 06:10Amara-donostia
0 przesiadek
5 1W jedną stronę
Euskotren
06:03Hendaia0godz.37 06:40Amara-donostia
0 przesiadek
5 1W jedną stronę
Euskotren
06:33Hendaia0godz.37 07:10Amara-donostia
0 przesiadek
5 1W jedną stronę
Euskotren
07:03Hendaia0godz.37 07:40Amara-donostia
0 przesiadek
5 1W jedną stronę
Euskotren
07:33Hendaia0godz.37 08:10Amara-donostia
0 przesiadek
5 1W jedną stronę

Rozkład jazdy Hendaye – San Sebastián

Pokazuje połączenia kolejowe jutro, czwartek, 11 sierpnia
Euskotren
05:33Hendaia0godz.37 06:10Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
06:03Hendaia0godz.37 06:40Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
06:33Hendaia0godz.37 07:10Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
07:03Hendaia0godz.37 07:40Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
07:33Hendaia0godz.37 08:10Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
08:03Hendaia0godz.37 08:40Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
08:33Hendaia0godz.37 09:10Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
09:03Hendaia0godz.37 09:40Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
09:33Hendaia0godz.37 10:10Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
10:03Hendaia0godz.37 10:40Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
10:33Hendaia0godz.37 11:10Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
11:03Hendaia0godz.37 11:40Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
11:33Hendaia0godz.37 12:10Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
12:03Hendaia0godz.37 12:40Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
12:33Hendaia0godz.37 13:10Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
13:03Hendaia0godz.37 13:40Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
13:33Hendaia0godz.37 14:10Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
14:03Hendaia0godz.37 14:40Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
14:33Hendaia0godz.37 15:10Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
15:03Hendaia0godz.37 15:40Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
15:33Hendaia0godz.37 16:10Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
16:03Hendaia0godz.37 16:40Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
16:33Hendaia0godz.37 17:10Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
17:03Hendaia0godz.37 17:40Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
17:33Hendaia0godz.37 18:10Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
18:03Hendaia0godz.37 18:40Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
18:33Hendaia0godz.37 19:10Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
19:03Hendaia0godz.37 19:40Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
19:33Hendaia0godz.37 20:10Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
20:03Hendaia0godz.37 20:40Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
20:33Hendaia0godz.37 21:10Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
21:03Hendaia0godz.37 21:40Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
21:33Hendaia0godz.37 22:10Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
22:03Hendaia0godz.37 22:40Amara-donostia
0 przesiadek
Euskotren
22:33Hendaia0godz.37 23:10Amara-donostia
0 przesiadek

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

czw.
11 sie
pt.
12 sie
sob.
13 sie
niedz.
14 sie
pon.
15 sie
wt.
16 sie
śr.
17 sie
czw.
18 sie
pt.
19 sie
sob.
20 sie
niedz.
21 sie
pon.
22 sie
wt.
23 sie
śr.
24 sie
czw.
25 sie
pt.
26 sie
sob.
27 sie
niedz.
28 sie
pon.
29 sie
wt.
30 sie
śr.
31 sie

Najszybsze połączenia kolejowe z miejscowości Hendaye do miejscowości San Sebastián

Godziny i ceny wyświetlane dla 11 sie

Najszybsza podróż

37 min

Średnio

37 min

Liczba połączeń kolejowych na dzień

35

Odległość

18 km

Spośród 35 codziennych połączeń kolejowych z miejscowości Hendaye do miejscowości San Sebastián, 35 to połączenia bezpośrednie, więc unikanie podróży z przesiadkami jest proste.

Euskotren
05:33Hendaia0godz.37 06:10Amara-donostia
0 przesiadek
5 1W jedną stronę
Euskotren
06:03Hendaia0godz.37 06:40Amara-donostia
0 przesiadek
5 1W jedną stronę
Euskotren
06:33Hendaia0godz.37 07:10Amara-donostia
0 przesiadek
5 1W jedną stronę
Euskotren
07:03Hendaia0godz.37 07:40Amara-donostia
0 przesiadek
5 1W jedną stronę
Euskotren
07:33Hendaia0godz.37 08:10Amara-donostia
0 przesiadek
5 1W jedną stronę

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Italo
Deutsche Bahn
Regionale
Renfe

Porady w podróży: Pociągi z Hendaye do San Sebastián

Podróżuj do San Sebastián pociągiem w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Hendaye do San Sebastián.
FAQs
Najtańsze bilety na podróż pocigiem na trasie Hendaye - San Sebastián kosztują 5 zł. Cena może jednak wahać się w zależności od tego, z jakim wyprzedzeniem zarezerwujesz bilety Hendaye - San Sebastián. Jeśli chcesz zaoszczędzić, radzimy wcześniej zaplanować podróż pocigiem i cieszyć się możliwością zakupu biletów w najlepszych cenach. Omio chętnie Ci w tym pomoże!
Podróżni zazwyczaj muszą liczyć się z wydatkiem 5 zł, by pokonać trasę Hendaye - San Sebastián. Im wcześniej zaplanujesz podróż, tym tańsze będą bilety San Sebastián - Hendaye.
Planując przejechanie trasy Hendaye - San Sebastián i wybierając podróż pocigiem, pokonasz dystans wynoszący około 17 km.
Warto wiedzieć, ile czasu trzeba poświęcić na podróż. Średnio na pokonanie trasy Hendaye - San Sebastián, wybierając poci¹g, przeznaczysz 37 min, jednak pokonanie tego odcinka może trwać dłużej w weekendy lub święta. Na Omio znajdziesz tanie bilety na poci¹g na trasie Hendaye - San Sebastián.
Decydując się na poci¹g na trasie Hendaye - San Sebastián, możesz skorzystać z usług Renfe i sprawnie dostać się do celu, jakim jest San Sebastián. Sprawdź też, którzy inni oferują przejazdy na trasie Hendaye - San Sebastián, porównaj różnice pomiędzy połączeniami i kup bilet na to, które najbardziej Ci odpowiada.
Jeśli zamierzasz podróżować pocigiem na trasie Hendaye - San Sebastián, znajdź odpowiedni bilet w jedną stronę lub w obie strony i zarezerwuj go na Omio. Możesz też użyć naszej aplikacji, aby uzyskać wszystkie informacje związane z planowaną podróżą. Dzięki temu zbliżający się wyjazd będzie tak płynny i bezproblemowa, jak to tylko możliwe.
Nasi użytkownicy podróżujący do miasta San Sebastián pocigiem, również często odwiedzają miejsca takie jak Madryt, Barcelona lub Bilbao. Omio pomoże Ci znaleźć najlepsze połączenia z miasta San Sebastián do najbardziej popularnych miejsc w okolicy i zaplanować podróż.
Podróżowanie na trasie Hendaye - San Sebastián bez samochodu to nie problem! Odwiedź Omio i porównaj najlepsze połączenia, jeśli jako środek transportu wybierzesz poci¹g. Możesz także użyć aplikacji Omio, aby mieć wszystkie bilety w jednym miejscu, a podróż na trasie Hendaye - San Sebastián była płynna i łatwa.
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Hendaye
San Sebastián

Pociągi Hendaye – San Sebastián: sprawdź dodatkowe informacje!

Poniżej kilka przydatnych informacji, które ułatwią Ci zaplanowanie podróży!

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Waluta
Język