Bilety kolejowe, rozkład jazdy PKP KoloniaBonn

Najtańsze połączenia kolejowe z miejscowości Kolonia do miejscowości Bonn

Godziny i ceny wyświetlane dla 10 sie

Najtaniej

58

Średnio

70

Najlepszym sposobem na znalezienie taniego przejazdu jest zarezerwowanie biletu z jak największym wyprzedzeniem i unikanie podróży w godzinach szczytu.

Najtaniej
08:53Kolonia Hbf0godz.19 09:12Bonn Hbf
0 przesiadek
58 1W jedną stronę
Najtaniej
18:53Kolonia Hbf0godz.19 19:12Bonn Hbf
0 przesiadek
58 1W jedną stronę
Najtaniej
09:17Kolonia Hbf0godz.19 09:36Bonn Hbf
0 przesiadek
58 1W jedną stronę
Najtaniej
14:17Kolonia Hbf0godz.19 14:36Bonn Hbf
0 przesiadek
58 1W jedną stronę
Najtaniej
08:18Kolonia Hbf0godz.18 08:36Bonn Hbf
0 przesiadek
58 1W jedną stronę

Rozkład jazdy Kolonia – Bonn

Pokazuje połączenia kolejowe jutro, środa, 10 sierpnia
03:49Kolonia Hbf0godz.23 04:12Bonn Hbf
0 przesiadek
05:53Kolonia Hbf0godz.19 06:12Bonn Hbf
0 przesiadek
06:53Kolonia Hbf0godz.19 07:12Bonn Hbf
0 przesiadek
07:53Kolonia Hbf0godz.19 08:12Bonn Hbf
0 przesiadek
08:18Kolonia Hbf0godz.18 08:36Bonn Hbf
0 przesiadek
08:53Kolonia Hbf0godz.19 09:12Bonn Hbf
0 przesiadek
09:17Kolonia Hbf0godz.19 09:36Bonn Hbf
0 przesiadek
09:53Kolonia Hbf0godz.19 10:12Bonn Hbf
0 przesiadek
10:53Kolonia Hbf0godz.19 11:12Bonn Hbf
0 przesiadek
11:17Kolonia Hbf0godz.19 11:36Bonn Hbf
0 przesiadek
11:53Kolonia Hbf0godz.19 12:12Bonn Hbf
0 przesiadek
12:53Kolonia Hbf0godz.19 13:12Bonn Hbf
0 przesiadek
13:12Kolonia Hbf0godz.21 13:33Bonn Hbf
0 przesiadek
13:53Kolonia Hbf0godz.19 14:12Bonn Hbf
0 przesiadek
14:17Kolonia Hbf0godz.19 14:36Bonn Hbf
0 przesiadek
14:53Kolonia Hbf0godz.19 15:12Bonn Hbf
0 przesiadek
15:17Kolonia Hbf0godz.19 15:36Bonn Hbf
0 przesiadek
15:53Kolonia Hbf0godz.19 16:12Bonn Hbf
0 przesiadek
16:53Kolonia Hbf0godz.19 17:12Bonn Hbf
0 przesiadek
17:16Kolonia Hbf0godz.20 17:36Bonn Hbf
0 przesiadek
17:53Kolonia Hbf0godz.19 18:12Bonn Hbf
0 przesiadek
18:17Kolonia Hbf0godz.19 18:36Bonn Hbf
0 przesiadek
18:53Kolonia Hbf0godz.19 19:12Bonn Hbf
0 przesiadek
19:12Kolonia Hbf0godz.23 19:35Bonn Hbf
0 przesiadek
19:53Kolonia Hbf0godz.19 20:12Bonn Hbf
0 przesiadek
20:53Kolonia Hbf0godz.19 21:12Bonn Hbf
0 przesiadek
21:17Kolonia Hbf0godz.25 21:42Bonn Hbf
0 przesiadek
21:43Kolonia Hbf0godz.26 22:09Bonn Hbf
0 przesiadek
21:53Kolonia Hbf0godz.19 22:12Bonn Hbf
0 przesiadek
22:53Kolonia Hbf0godz.20 23:13Bonn Hbf
0 przesiadek
23:20Kolonia Hbf0godz.24 23:44Bonn Hbf
0 przesiadek
23:53Kolonia Hbf0godz.19 00:12Bonn Hbf
0 przesiadek

To ostatnie połączenie kolejowe w tym dniu.

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

śr.
10 sie
czw.
11 sie
pt.
12 sie
sob.
13 sie
niedz.
14 sie
pon.
15 sie
wt.
16 sie
śr.
17 sie
czw.
18 sie
pt.
19 sie
sob.
20 sie
niedz.
21 sie
pon.
22 sie
wt.
23 sie
śr.
24 sie
czw.
25 sie
pt.
26 sie
sob.
27 sie
niedz.
28 sie
pon.
29 sie
wt.
30 sie

Najszybsze połączenia kolejowe z miejscowości Kolonia do miejscowości Bonn

Godziny i ceny wyświetlane dla 10 sie

Najszybsza podróż

18 min

Średnio

19 min

Liczba połączeń kolejowych na dzień

32

Odległość

24 km

Spośród 32 codziennych połączeń kolejowych z miejscowości Kolonia do miejscowości Bonn, 32 to połączenia bezpośrednie, więc unikanie podróży z przesiadkami jest proste.

Najszybciej
08:18Kolonia Hbf0godz.18 08:36Bonn Hbf
0 przesiadek
58 1W jedną stronę
2. Najszybciej
06:53Kolonia Hbf0godz.19 07:12Bonn Hbf
0 przesiadek
80 1W jedną stronę
2. Najszybciej
08:53Kolonia Hbf0godz.19 09:12Bonn Hbf
0 przesiadek
58 1W jedną stronę
2. Najszybciej
18:53Kolonia Hbf0godz.19 19:12Bonn Hbf
0 przesiadek
58 1W jedną stronę
2. Najszybciej
09:17Kolonia Hbf0godz.19 09:36Bonn Hbf
0 przesiadek
58 1W jedną stronę

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Italo
Deutsche Bahn
Regionale
Renfe

Porady w podróży: Pociągi z Kolonia do Bonn

Podróżuj do Bonn pociągiem w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Kolonia do Bonn.
FAQs
Najtańsze bilety na podróż pocigiem na trasie Kolonia - Bonn kosztują 25 zł. Cena może jednak wahać się w zależności od tego, z jakim wyprzedzeniem zarezerwujesz bilety Kolonia - Bonn. Jeśli chcesz zaoszczędzić, radzimy wcześniej zaplanować podróż pocigiem i cieszyć się możliwością zakupu biletów w najlepszych cenach. Omio chętnie Ci w tym pomoże!
Podróżni zazwyczaj muszą liczyć się z wydatkiem 41 zł, by pokonać trasę Kolonia - Bonn. Im wcześniej zaplanujesz podróż, tym tańsze będą bilety Bonn - Kolonia.
Planując przejechanie trasy Kolonia - Bonn i wybierając podróż pocigiem, pokonasz dystans wynoszący około 24 km.
Podróż pocigiem na trasie Kolonia - Bonn zajmuje średnio 19 min. Czas ten może się jednak różnić w zależności od konkretnych terminów, weekendów i świąt. Omio pomoże Ci znaleźć najtańsze bilety na trasie Kolonia - Bonn i wskaże dostępne poci¹gi.

Zanim wsiądziesz w poci¹g i zaczniesz podróż na trasie Kolonia - Bonn, zwróć uwagę na to, że większość podróżujących decydujących się na poci¹g w mieście Kolonia jako punkt startowy wybiera Köln Hbf, a w mieście Bonn jako koniec podróży Bonn Hbf.

Aby lepiej zaplanować podróż na odcinku Kolonia - Bonn, warto wiedzieć, w jakiej odległości od centrum znajdują się w tych miastach. Najpopularniejszy wśród podróżnych w mieście Kolonia to Köln Hbf. Znajduje się 1.7 km od śródmieścia. W mieście Bonn największą popularnością wśród podróżnych cieszy się, jakim jest Bonn Hbf. Znajduje się około 3 km od centrum.

Możesz skorzystać z usług wielu naszych sprawdzonych partnerów, by przemieszczać się na trasie Kolonia - Bonn, decydując się na poci¹g. Na odcinku Kolonia - Bonn możesz podróżować dzięki przewoźnikowi Deutsche Bahn, Deutsche Bahn with connection, Flixtrain lub National Express. Zawsze warto jednak sprawdzić, jacy inni oferują przejazdy na trasie Kolonia - Bonn. Porównaj różnice pomiędzy połączeniami i kup bilet na przejazd, który najbardziej Ci odpowiada.
Jeśli chcesz zdecydować się na bezpośredni bilet na podróż pocigiem, rozważ skorzystanie z usług Deutsche Bahn lub FlixTrain. Na Omio znajdziesz też inne sposoby na pokonanie odległości z jednego miasta do drugiego i wybierzesz ten, dzięki któremu sprawnie dotrzesz do celu, jakim jest Bonn.
Dzięki Omio podróżowanie pocigiem na trasie Kolonia - Bonn jest jeszcze łatwiejsze. Na naszej stronie znajdziesz tanie bilety w jedną stronę lub w obie strony. Po prostu podaj daty podróży i kup najodpowiedniejszy bilet na podróż w jedną stronę lub w obie strony. Aplikacja Omio gromadzi również wszystkie informacje związane z podróżą - teraz możesz mieć je w jednym miejscu w zasięgu ręki.
Wielu naszych użytkowników decydujących się na podróż pocigiem i kierujących się do miasta Kolonia również często podróżuje do miejsc takich jak Berlin, Frankfurt nad Menem lub Monachium. Sprawdź na Omio, jakie są najlepsze połączenia pomiędzy miastem Bonn a tymi wartymi odwiedzenia miejscami.
Odwiedź Omio i sprawdź najlepsze poci¹gi. Pokonaj trasę Kolonia - Bonn bez samochodu. Możesz także użyć aplikacji Omio, aby mieć wszystkie bilety w jednym miejscu i cieszyć się płynną podróżą.
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Kolonia
Bonn

Pociągi Kolonia – Bonn: sprawdź dodatkowe informacje!

Poniżej kilka przydatnych informacji, które ułatwią Ci zaplanowanie podróży!

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Waluta
Język