Pociągi LondynEdynburg: rozkłady jazdy, tanie bilety

pon., 20.05
Proste jak A, B, C
Znajdź najtańsze i najszybsze połączenia spośród ofert ponad 800 oficjalnych partnerów
Podróżuj po swojemu
Podróżuj po Europie pociągiem, autobusem i samolotem
Zawsze i wszędzie
Ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu, towarzyszymy Ci przez cały czas

Najtaniej: Pociągi

z miejscowości Londyn
do miejscowości Edynburg

Najtaniej

387

Średnio

625

Godziny i ceny wyświetlane dla 20.05

Najlepszym sposobem na znalezienie taniego przejazdu jest zarezerwowanie biletu z jak największym wyprzedzeniem i unikanie podróży w godzinach szczytu.

Przeciętny bilet z miejscowości Londyn do miejscowości Edynburg będzie kosztować około 625 zł, jeśli kupisz go w dniu wyjazdu, ale najtańszy bilet można kupić za jedyne 387 zł.

najtaniej
carrier-logo
09:00Londyn Kings Cross4h 20m 13:20Edynburg Waverley
387
1W jedną stronę
387 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
09:30Londyn Kings Cross4h 45m 14:15Edynburg Waverley
467
1W jedną stronę
467 1W jedną stronę
carrier-logo
08:00Londyn Kings Cross4h 20m 12:20Edynburg Waverley
655
1W jedną stronę
655 1W jedną stronę
carrier-logo
08:43Londyn Euston5h 34m 14:17Edynburg Waverley
759
1W jedną stronę
759 1W jedną stronę
carrier-logo
08:06Londyn Kings Cross5h 0m 13:06Edynburg Waverley
857
1W jedną stronę
857 1W jedną stronę

Zaufały nam te firmy.
Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Italo
Deutsche Bahn
Regionale
Renfe

PORÓWNAJ

Ceny różnych środków transportu

Train
Bus
Flight
niedz.
19.05
747 Cross Country
Sprawdź cenę.
366 Ryanair
pon.
20.05
449 London North Eastern Railway
103 National Express
1809 British Airways
wt.
21.05
200 London North Eastern Railway
87 National Express
106 Ryanair
śr.
22.05
304 London North Eastern Railway
87 National Express
220 Ryanair
czw.
23.05
Sprawdź cenę.
127 National Express
351 Flybe
pt.
24.05
449 London North Eastern Railway
171 National Express
648 easyJet
sob.
25.05
747 Cross Country
177 National Express
445 Flybe
niedz.
26.05
372 London North Eastern Railway
167 National Express
278 easyJet
pon.
27.05
372 London North Eastern Railway
167 National Express
330 British Airways
wt.
28.05
372 London North Eastern Railway
127 National Express
84 Ryanair
śr.
29.05
304 London North Eastern Railway
87 National Express
64 Ryanair
czw.
30.05
304 London North Eastern Railway
103 National Express
64 Ryanair
pt.
31.05
357 Virgin Trains
127 National Express
74 Ryanair
sob.
1.06
304 London North Eastern Railway
143 National Express
216 Ryanair
niedz.
2.06
372 London North Eastern Railway
148 National Express
282 Flybe
pon.
3.06
304 London North Eastern Railway
87 National Express
204 Flybe
wt.
4.06
304 London North Eastern Railway
84 National Express
169 Flybe
śr.
5.06
304 London North Eastern Railway
71 National Express
172 Flybe
czw.
6.06
304 London North Eastern Railway
71 National Express
169 Flybe
pt.
7.06
372 London North Eastern Railway
161 National Express
306 Ryanair
sob.
8.06
304 London North Eastern Railway
80 National Express
306 Ryanair
train

Szczegóły podróży

Podróż pociągiem Londyn – Edynburg

Śr. czas przejazdu:
5 godziny 40 minuty
Cena biletu:362
Wyjazd pociągiem:Londyn
Przyjazd pociągiem do:Edynburg
Odległość:534 Kms
TrainPrzewoźnicy kolejowi:London North Eastern Railway, Virgin Trains, Cross Country
Porównaj ceny

Pociągi Londyn – Edynburg: najlepsze ceny

Ten miesiąc:
Przyszły miesiąc:
wt., 21.05
Train
London North Eastern Railway
08:004h 20m12:20
LondynEdynburg
śr., 22.05
Train
London North Eastern Railway
07:004h 20m11:20
LondynEdynburg
czw., 23.05
Train
London North Eastern Railway
08:004h 20m12:20
LondynEdynburg
Najszybsze połączenia kolejowe na trasie Londyn – Edynburg
niedz., 16.06
Train
London North Eastern Railway
08:004h 19m12:19
LondynEdynburg
wt., 21.05
Train
London North Eastern Railway
08:004h 20m12:20
LondynEdynburg
śr., 22.05
Train
London North Eastern Railway
07:004h 20m11:20
LondynEdynburg
Podróż kolejowa w obie strony na trasie Edynburg – Londyn
wt., 21.05
Train
London North Eastern Railway
07:004h 40m11:40
EdynburgLondyn
śr., 22.05
Train
London North Eastern Railway
08:004h 39m12:39
EdynburgLondyn
czw., 23.05
Train
Virgin Trains
07:525h 41m13:33
EdynburgLondyn
Stacje
Ważne dworce i lotniska w tej podróży
Londyn
Edynburg
TrainLondon Bridge

Udogodnienia

Napoje
TrainLondon Charing Cross

Udogodnienia

Napoje
TrainLondon Euston

Udogodnienia

Napoje
TrainLondon Fenchurch Street

Udogodnienia

TrainLondon Kings Cross

Udogodnienia

Napoje
WC

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Gdzie znajduje się dworzec kolejowy i jak najłatwiej tam dotrzeć?
Dworzec znajduje się poza centrum miasta, ale jest z nim dobrze skomunikowany.
Linie metra Victoria, Circle
Linie autobusowe 91, 10, 17, 30, 45, 46, 63, 73, 205, 214
TrainLondon Liverpool Street

Udogodnienia

Napoje
WC

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Gdzie znajduje się dworzec kolejowy i jak najłatwiej tam dotrzeć?
Dworzec znajduje się poza centrum miasta, ale jest z nim dobrze skomunikowany.
Linie metra Central, Circle, Hammersmith, City
TrainLondon Paddington

Udogodnienia

Napoje
WC

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Gdzie znajduje się dworzec kolejowy i jak najłatwiej tam dotrzeć?
Dworzec znajduje się poza centrum miasta, ale jest z nim dobrze skomunikowany.
Linie metra Bakerloo, Circle, District
Linie autobusowe 7, 15, 18, 23, 27, 36, 46, 105, 436
TrainLondon St Pancras

Udogodnienia

TrainLondon Victoria

Udogodnienia

Napoje
WC

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Gdzie znajduje się dworzec kolejowy i jak najłatwiej tam dotrzeć?
Odległość dzielącą dworzec od centrum miasta można pokonać spacerem. Dojazd do pozostałych dzielnic zapewnia komunikacja miejska.
Linie metra Circle, District, Victoria
Linie autobusowe 22, 211, 239, C1, N11
Ile czasu zajmuje dojazd z dworca kolejowego do centrum miasta?
Spacer z dworca do centrum miasta zajmie 5 - 10 minut.
TrainLondon Waterloo East

Udogodnienia

Napoje
WC

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Gdzie znajduje się dworzec kolejowy i jak najłatwiej tam dotrzeć?
Dworzec znajduje się poza centrum miasta, ale jest z nim dobrze skomunikowany.
Linie metra Bakerloo, Northern, Jubilee, Waterloo, City
Linie autobusowe 1, 4, 26, 59, 68, 76, 77, 100, 139, 168, 171, 172, 176

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone