Bilety kolejowe, rozkład jazdy PKP LundKopenhaga

Najtańsze połączenia kolejowe z miejscowości Lund do miejscowości Kopenhaga

Godziny i ceny wyświetlane dla 28 cze

Najtaniej

69

Średnio

75

Najlepszym sposobem na znalezienie taniego przejazdu jest zarezerwowanie biletu z jak największym wyprzedzeniem i unikanie podróży w godzinach szczytu.

Najtaniej
12:35Lund Centralstation0godz.50 13:25København H
0 przesiadek
69 1W jedną stronę
Najtaniej
10:35Lund Centralstation0godz.49 11:24København H
0 przesiadek
69 1W jedną stronę
Najtaniej
14:35Lund Centralstation0godz.49 15:24København H
0 przesiadek
69 1W jedną stronę
Najtaniej
16:35Lund Centralstation0godz.49 17:24København H
0 przesiadek
69 1W jedną stronę
Najtaniej
18:35Lund Centralstation0godz.49 19:24København H
0 przesiadek
69 1W jedną stronę

Rozkład jazdy Lund – Kopenhaga

Pokazuje połączenia kolejowe jutro, wtorek, 28 czerwca
03:19Lund Centralstation0godz.50 04:09København H
0 przesiadek
03:59Lund Centralstation0godz.50 04:49København H
0 przesiadek
04:19Lund Centralstation0godz.50 05:09København H
0 przesiadek
04:39Lund Centralstation0godz.50 05:29København H
0 przesiadek
04:59Lund Centralstation0godz.50 05:49København H
0 przesiadek
05:19Lund Centralstation0godz.50 06:09København H
0 przesiadek
05:39Lund Centralstation0godz.50 06:29København H
0 przesiadek
05:59Lund Centralstation0godz.50 06:49København H
0 przesiadek
06:19Lund Centralstation0godz.50 07:09København H
0 przesiadek
06:29Lund Centralstation0godz.52 07:21København H
0 przesiadek
06:39Lund Centralstation0godz.50 07:29København H
0 przesiadek
06:45Lund Centralstation0godz.52 07:37København H
0 przesiadek
06:59Lund Centralstation0godz.50 07:49København H
0 przesiadek
07:09Lund Centralstation0godz.50 07:59København H
0 przesiadek
07:19Lund Centralstation0godz.50 08:09København H
0 przesiadek
07:29Lund Centralstation0godz.52 08:21København H
0 przesiadek
07:39Lund Centralstation0godz.50 08:29København H
0 przesiadek
07:45Lund Centralstation0godz.52 08:37København H
0 przesiadek
07:59Lund Centralstation0godz.50 08:49København H
0 przesiadek
08:09Lund Centralstation0godz.50 08:59København H
0 przesiadek
08:19Lund Centralstation0godz.50 09:09København H
0 przesiadek
08:29Lund Centralstation0godz.52 09:21København H
0 przesiadek
08:39Lund Centralstation0godz.50 09:29København H
0 przesiadek
08:59Lund Centralstation0godz.50 09:49København H
0 przesiadek
09:19Lund Centralstation0godz.50 10:09København H
0 przesiadek
09:39Lund Centralstation0godz.50 10:29København H
0 przesiadek
09:59Lund Centralstation0godz.50 10:49København H
0 przesiadek
10:19Lund Centralstation0godz.50 11:09København H
0 przesiadek
10:35Lund Centralstation0godz.49 11:24København H
0 przesiadek
10:39Lund Centralstation0godz.50 11:29København H
0 przesiadek
10:59Lund Centralstation0godz.50 11:49København H
0 przesiadek
11:19Lund Centralstation0godz.50 12:09København H
0 przesiadek
11:35Lund Centralstation0godz.49 12:24København H
0 przesiadek
11:39Lund Centralstation0godz.50 12:29København H
0 przesiadek
11:59Lund Centralstation0godz.50 12:49København H
0 przesiadek
12:19Lund Centralstation0godz.50 13:09København H
0 przesiadek
12:35Lund Centralstation0godz.50 13:25København H
0 przesiadek
12:39Lund Centralstation0godz.50 13:29København H
0 przesiadek
12:59Lund Centralstation0godz.50 13:49København H
0 przesiadek
13:19Lund Centralstation0godz.50 14:09København H
0 przesiadek
13:39Lund Centralstation0godz.50 14:29København H
0 przesiadek
13:59Lund Centralstation0godz.50 14:49København H
0 przesiadek
14:19Lund Centralstation0godz.50 15:09København H
0 przesiadek
14:35Lund Centralstation0godz.49 15:24København H
0 przesiadek
14:39Lund Centralstation0godz.50 15:29København H
0 przesiadek
14:59Lund Centralstation0godz.50 15:49København H
0 przesiadek
15:09Lund Centralstation0godz.50 15:59København H
0 przesiadek
15:19Lund Centralstation0godz.50 16:09København H
0 przesiadek
15:29Lund Centralstation0godz.52 16:21København H
0 przesiadek
15:39Lund Centralstation0godz.50 16:29København H
0 przesiadek
15:45Lund Centralstation0godz.52 16:37København H
0 przesiadek
15:59Lund Centralstation0godz.50 16:49København H
0 przesiadek
16:09Lund Centralstation0godz.50 16:59København H
0 przesiadek
16:19Lund Centralstation0godz.50 17:09København H
0 przesiadek
16:29Lund Centralstation0godz.52 17:21København H
0 przesiadek
16:35Lund Centralstation0godz.49 17:24København H
0 przesiadek
16:39Lund Centralstation0godz.50 17:29København H
0 przesiadek
16:45Lund Centralstation0godz.52 17:37København H
0 przesiadek
16:59Lund Centralstation0godz.50 17:49København H
0 przesiadek
17:09Lund Centralstation0godz.50 17:59København H
0 przesiadek
17:19Lund Centralstation0godz.50 18:09København H
0 przesiadek
17:39Lund Centralstation0godz.50 18:29København H
0 przesiadek
17:45Lund Centralstation0godz.52 18:37København H
0 przesiadek
17:59Lund Centralstation0godz.50 18:49København H
0 przesiadek
18:09Lund Centralstation0godz.50 18:59København H
0 przesiadek
18:19Lund Centralstation0godz.50 19:09København H
0 przesiadek
18:35Lund Centralstation0godz.49 19:24København H
0 przesiadek
18:39Lund Centralstation0godz.50 19:29København H
0 przesiadek
18:59Lund Centralstation0godz.50 19:49København H
0 przesiadek
19:19Lund Centralstation0godz.50 20:09København H
0 przesiadek
19:39Lund Centralstation0godz.50 20:29København H
0 przesiadek
19:59Lund Centralstation0godz.50 20:49København H
0 przesiadek
20:19Lund Centralstation0godz.50 21:09København H
0 przesiadek
20:35Lund Centralstation0godz.50 21:25København H
0 przesiadek
20:39Lund Centralstation0godz.50 21:29København H
0 przesiadek
20:59Lund Centralstation0godz.50 21:49København H
0 przesiadek
21:19Lund Centralstation0godz.50 22:09København H
0 przesiadek
21:39Lund Centralstation0godz.50 22:29København H
0 przesiadek

To ostatnie połączenie kolejowe w tym dniu.

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

wt.
28 cze
śr.
29 cze
czw.
30 cze
pt.
01 lip
sob.
02 lip
niedz.
03 lip
pon.
04 lip
wt.
05 lip
śr.
06 lip
czw.
07 lip
pt.
08 lip
sob.
09 lip
niedz.
10 lip
pon.
11 lip
wt.
12 lip
śr.
13 lip
czw.
14 lip
pt.
15 lip
sob.
16 lip
niedz.
17 lip
pon.
18 lip

Najszybsze połączenia kolejowe z miejscowości Lund do miejscowości Kopenhaga

Godziny i ceny wyświetlane dla 28 cze

Najszybsza podróż

49 min

Średnio

50 min

Liczba połączeń kolejowych na dzień

78

Odległość

39 km

Spośród 78 codziennych połączeń kolejowych z miejscowości Lund do miejscowości Kopenhaga, 78 to połączenia bezpośrednie, więc unikanie podróży z przesiadkami jest proste.

Najszybciej
10:35Lund Centralstation0godz.49 11:24København H
0 przesiadek
69 1W jedną stronę
Najszybciej
14:35Lund Centralstation0godz.49 15:24København H
0 przesiadek
69 1W jedną stronę
Najszybciej
16:35Lund Centralstation0godz.49 17:24København H
0 przesiadek
69 1W jedną stronę
Najszybciej
18:35Lund Centralstation0godz.49 19:24København H
0 przesiadek
69 1W jedną stronę
Najszybciej
11:35Lund Centralstation0godz.49 12:24København H
0 przesiadek
69 1W jedną stronę

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Italo
Deutsche Bahn
Regionale
Renfe

Porady w podróży: Pociągi z Lund do Kopenhaga

Podróżuj do Kopenhaga pociągiem w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Lund do Kopenhaga.
FAQs
Tanie bilety na podróż pocigiem na trasie Lund - Kopenhaga mogą kosztować nawet 68 zł, jednak ceny zależą tego, z jakim wyprzedzeniem uda Ci się dokonać rezerwacji. Im wcześniej, tym większa szansa nia niższą cenę. Skorzystaj z Omio i wyszukuj tanie bilety na podróż pocigiem i zarezerwuj je z możliwie największym wyprzedzeniem.
Rezerwując bilet na podróż pocigiem, warto zapoznać się z orientacyjnymi cenami. Jeśli decydujesz się na poci¹g na trasie Lund - Kopenhaga, przygotuj się na wydatek około 69 zł. Rekomendujemy rezerwację biletów na podróż pocigiem z wyprzedzeniem, by zyskać jak najtańsze bilety.
Planując przejechanie trasy Lund - Kopenhaga i wybierając podróż pocigiem, pokonasz dystans wynoszący około 39 km.
Średni czas podróży pocigiem na trasie Lund - Kopenhaga to 49 min. Może on jednak różnić się w zależności od konkretnych terminów, weekendów i świąt. Weź to pod uwagę, kupując bilet na podróż pocigiem na trasie Lund - Kopenhaga.

Zanim wsiądziesz w poci¹g i zaczniesz podróż na trasie Lund - Kopenhaga, zwróć uwagę na to, że większość podróżujących decydujących się na poci¹g w mieście Lund jako punkt startowy wybiera Lund Centralstation, a w mieście Kopenhaga jako koniec podróży København, Ny Ellebjerg St. (togbus).

Jeśli zaczynasz podróż w mieście Lund, zwróć uwagę na to, że większość użytkowników Omio wybierających startuje z miejsca, jakim jest Lund Centralstation znajdujący się w odległości 1.3 km od centrum. Jeśli planujesz nocleg w mieście Kopenhaga, pamiętaj, że najpopularniejszy to København, Ny Ellebjerg St. (togbus). Znajduje się 5.8 km od centrum.

Możesz skorzystać z usług wielu naszych sprawdzonych partnerów, by przemieszczać się na trasie Lund - Kopenhaga, decydując się na poci¹g. Na odcinku Lund - Kopenhaga możesz podróżować dzięki przewoźnikowi Skånetrafiken, Öresundståg lub SJ. Zawsze warto jednak sprawdzić, jacy inni oferują przejazdy na trasie Lund - Kopenhaga. Porównaj różnice pomiędzy połączeniami i kup bilet na przejazd, który najbardziej Ci odpowiada.
Jeśli chcesz zdecydować się na bezpośredni bilet na podróż pocigiem, rozważ skorzystanie z usług SJ lub Öresundståg. Na Omio znajdziesz też inne sposoby na pokonanie odległości z jednego miasta do drugiego i wybierzesz ten, dzięki któremu sprawnie dotrzesz do celu, jakim jest Kopenhaga.
Jeśli zamierzasz podróżować pocigiem na trasie Lund - Kopenhaga, znajdź odpowiedni bilet w jedną stronę lub w obie strony i zarezerwuj go na Omio. Możesz też użyć naszej aplikacji, aby uzyskać wszystkie informacje związane z planowaną podróżą. Dzięki temu zbliżający się wyjazd będzie tak płynny i bezproblemowa, jak to tylko możliwe.
Nasi użytkownicy podróżujący do miasta Kopenhaga pocigiem, również często odwiedzają miejsca takie jak Sztokholm, Berlin lub Hamburg. Omio pomoże Ci znaleźć najlepsze połączenia z miasta Kopenhaga do najbardziej popularnych miejsc w okolicy i zaplanować podróż.
Pozwól Omio znaleźć odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie na nadchodzącą podróż. Nie potrzebujesz samochodu, żeby pokonać trasę Lund - Kopenhaga. Odwiedź Omio i porównaj najlepsze połączenia Lund - Kopenhaga, jeśli jako środek transportu wybierzesz poci¹g. Zaplanuj podróż pocigiem i kup tanie bilety już dziś!
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Lund
Kopenhaga

Pociągi Lund – Kopenhaga: sprawdź dodatkowe informacje!

Poniżej kilka przydatnych informacji, które ułatwią Ci zaplanowanie podróży!

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Waluta
Język