Bilety kolejowe, rozkład jazdy PKP MediolanComo

Najtańsze połączenia kolejowe z miejscowości Mediolan do miejscowości Como

Godziny i ceny wyświetlane dla 26 cze

Najtaniej

24

Średnio

24

Najlepszym sposobem na znalezienie taniego przejazdu jest zarezerwowanie biletu z jak największym wyprzedzeniem i unikanie podróży w godzinach szczytu.

Najtaniej
10:43Mediolan Centrale0godz.39 11:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
24 1W jedną stronę
Najtaniej
09:43Mediolan Cadorna1godz.01 10:44Como
0 przesiadek
24 1W jedną stronę
Najtaniej
14:43Mediolan Cadorna1godz.01 15:44Como
0 przesiadek
24 1W jedną stronę
Najtaniej
22:43Mediolan Cadorna1godz.01 23:44Como
0 przesiadek
24 1W jedną stronę
Najtaniej
09:43Mediolan Centrale0godz.39 10:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
24 1W jedną stronę

Rozkład jazdy Mediolan – Como

Pokazuje połączenia kolejowe jutro, niedziela, 26 czerwca
05:39Mediolan Porta Garibaldi1godz.01 06:40Como S. Giovanni
0 przesiadek
06:39Mediolan Porta Garibaldi1godz.01 07:40Como S. Giovanni
0 przesiadek
06:43Mediolan Centrale0godz.39 07:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
06:43Mediolan Cadorna0godz.55 07:38Como
0 przesiadek
06:43Mediolan Cadorna1godz.01 07:44Como
0 przesiadek
07:39Mediolan Porta Garibaldi1godz.01 08:40Como S. Giovanni
0 przesiadek
07:43Mediolan Cadorna0godz.55 08:38Como
0 przesiadek
07:43Mediolan Cadorna1godz.01 08:44Como
0 przesiadek
07:43Mediolan Centrale0godz.39 08:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
08:39Mediolan Porta Garibaldi1godz.01 09:40Como S. Giovanni
0 przesiadek
08:43Mediolan Centrale0godz.39 09:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
08:43Mediolan Cadorna0godz.55 09:38Como
0 przesiadek
08:43Mediolan Cadorna1godz.01 09:44Como
0 przesiadek
09:00Mediolan Cadorna0godz.55 09:55Como
0 przesiadek
09:00Mediolan Cadorna0godz.50 09:50Como
0 przesiadek
09:39Mediolan Porta Garibaldi1godz.01 10:40Como S. Giovanni
0 przesiadek
09:43Mediolan Cadorna1godz.01 10:44Como
0 przesiadek
09:43Mediolan Centrale0godz.39 10:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
09:43Mediolan Cadorna0godz.55 10:38Como
0 przesiadek
10:00Mediolan Cadorna0godz.48 10:48Como
0 przesiadek
10:00Mediolan Cadorna1godz.19 11:19Como
1 przesiadka
10:39Mediolan Porta Garibaldi1godz.01 11:40Como S. Giovanni
0 przesiadek
10:43Mediolan Centrale0godz.39 11:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
10:43Mediolan Cadorna0godz.55 11:38Como
0 przesiadek
10:43Mediolan Cadorna1godz.01 11:44Como
0 przesiadek
11:39Mediolan Porta Garibaldi1godz.01 12:40Como S. Giovanni
0 przesiadek
11:43Mediolan Cadorna1godz.01 12:44Como
0 przesiadek
11:43Mediolan Cadorna0godz.55 12:38Como
0 przesiadek
11:43Mediolan Centrale0godz.39 12:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
12:39Mediolan Porta Garibaldi1godz.01 13:40Como S. Giovanni
0 przesiadek
12:43Mediolan Centrale0godz.39 13:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
12:43Mediolan Cadorna0godz.55 13:38Como
0 przesiadek
12:43Mediolan Cadorna1godz.01 13:44Como
0 przesiadek
13:39Mediolan Porta Garibaldi1godz.01 14:40Como S. Giovanni
0 przesiadek
13:43Mediolan Cadorna1godz.01 14:44Como
0 przesiadek
13:43Mediolan Centrale0godz.39 14:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
13:43Mediolan Cadorna0godz.55 14:38Como
0 przesiadek
14:00Mediolan Cadorna1godz.19 15:19Como
1 przesiadka
14:00Mediolan Cadorna0godz.48 14:48Como
0 przesiadek
14:39Mediolan Porta Garibaldi1godz.01 15:40Como S. Giovanni
0 przesiadek
14:43Mediolan Cadorna1godz.01 15:44Como
0 przesiadek
14:43Mediolan Centrale0godz.39 15:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
14:43Mediolan Cadorna0godz.55 15:38Como
0 przesiadek
15:39Mediolan Porta Garibaldi1godz.01 16:40Como S. Giovanni
0 przesiadek
15:43Mediolan Cadorna1godz.01 16:44Como
0 przesiadek
15:43Mediolan Centrale0godz.39 16:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
15:43Mediolan Cadorna0godz.55 16:38Como
0 przesiadek
16:39Mediolan Porta Garibaldi1godz.01 17:40Como S. Giovanni
0 przesiadek
16:43Mediolan Cadorna1godz.01 17:44Como
0 przesiadek
16:43Mediolan Cadorna0godz.55 17:38Como
0 przesiadek
16:43Mediolan Centrale0godz.39 17:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
17:39Mediolan Porta Garibaldi1godz.01 18:40Como S. Giovanni
0 przesiadek
17:43Mediolan Cadorna1godz.01 18:44Como
0 przesiadek
17:43Mediolan Centrale0godz.39 18:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
17:43Mediolan Cadorna0godz.55 18:38Como
0 przesiadek
18:13Mediolan Cadorna1godz.01 19:14Como
0 przesiadek
18:13Mediolan Cadorna0godz.55 19:08Como
0 przesiadek
18:39Mediolan Porta Garibaldi1godz.01 19:40Como S. Giovanni
0 przesiadek
18:43Mediolan Centrale0godz.39 19:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
18:43Mediolan Cadorna0godz.55 19:38Como
0 przesiadek
18:43Mediolan Cadorna1godz.01 19:44Como
0 przesiadek
19:39Mediolan Porta Garibaldi1godz.01 20:40Como S. Giovanni
0 przesiadek
19:43Mediolan Cadorna1godz.01 20:44Como
0 przesiadek
19:43Mediolan Centrale0godz.39 20:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
19:43Mediolan Cadorna0godz.55 20:38Como
0 przesiadek
20:39Mediolan Porta Garibaldi1godz.01 21:40Como S. Giovanni
0 przesiadek
20:43Mediolan Centrale0godz.39 21:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
20:43Mediolan Cadorna1godz.01 21:44Como
0 przesiadek
20:43Mediolan Cadorna0godz.55 21:38Como
0 przesiadek
21:39Mediolan Porta Garibaldi1godz.01 22:40Como S. Giovanni
0 przesiadek
21:43Mediolan Centrale0godz.39 22:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
21:43Mediolan Cadorna1godz.01 22:44Como
0 przesiadek
21:43Mediolan Cadorna0godz.55 22:38Como
0 przesiadek
22:43Mediolan Cadorna1godz.01 23:44Como
0 przesiadek
22:43Mediolan Cadorna0godz.55 23:38Como
0 przesiadek
22:43Mediolan Centrale0godz.39 23:22Como S. Giovanni
0 przesiadek

To ostatnie połączenie kolejowe w tym dniu.

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

niedz.
26 cze
pon.
27 cze
wt.
28 cze
śr.
29 cze
czw.
30 cze
pt.
01 lip
sob.
02 lip
niedz.
03 lip
pon.
04 lip
wt.
05 lip
śr.
06 lip
czw.
07 lip
pt.
08 lip
sob.
09 lip
niedz.
10 lip
pon.
11 lip
wt.
12 lip
śr.
13 lip
czw.
14 lip
pt.
15 lip
sob.
16 lip

Najszybsze połączenia kolejowe z miejscowości Mediolan do miejscowości Como

Godziny i ceny wyświetlane dla 26 cze

Najszybsza podróż

39 min

Średnio

54 min

Liczba połączeń kolejowych na dzień

76

Odległość

39 km

Spośród 76 codziennych połączeń kolejowych z miejscowości Mediolan do miejscowości Como, 74 to połączenia bezpośrednie, więc unikanie podróży z przesiadkami jest proste.

Najszybciej
10:43Mediolan Centrale0godz.39 11:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
24 1W jedną stronę
Najszybciej
09:43Mediolan Centrale0godz.39 10:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
24 1W jedną stronę
Najszybciej
06:43Mediolan Centrale0godz.39 07:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
24 1W jedną stronę
Najszybciej
18:43Mediolan Centrale0godz.39 19:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
24 1W jedną stronę
Najszybciej
17:43Mediolan Centrale0godz.39 18:22Como S. Giovanni
0 przesiadek
24 1W jedną stronę

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Italo
Deutsche Bahn
Regionale
Renfe

Porady w podróży: Pociągi z Mediolan do Como

Podróżuj do Como pociągiem w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Mediolan do Como.
FAQs
Najtańszy sposób na pokonanie trasy Como - Mediolan to podróż pocigiem, która może kosztować jedynie 24 zł, szczególnie jeśli zarezerwujesz bilet odpowiednio wcześniej. Oszczędzaj i kupuj na Omio tanie bilety na podróż pocigiem na trasie Mediolan - Como.
Podróżni zazwyczaj muszą liczyć się z wydatkiem 24 zł, by pokonać trasę Mediolan - Como. Im wcześniej zaplanujesz podróż, tym tańsze będą bilety Como - Mediolan.
Miasta Como oraz Mediolan dzieli około 39 km, jeśli zdecydujesz się pokonać ten odcinek pocigiem.
Podróż pocigiem na trasie Mediolan - Como zajmuje średnio 39 min. Czas ten może się jednak różnić w zależności od konkretnych terminów, weekendów i świąt. Omio pomoże Ci znaleźć najtańsze bilety na trasie Mediolan - Como i wskaże dostępne poci¹gi.

Jeśli decydujesz się na poci¹g na trasie Mediolan - Como, zwróć uwagę na to, że większość osób podróżujących na tym odcinku wybiera w mieście Mediolan Milano Centrale, a w mieście Como Como S. Giovanni.

Milano Centrale to miejsce wybierane przez większość użytkowników Omio decydujących się na do miasta Mediolan. Znajduje się około 3.7 km od centrum. W mieście Como cieszący się największą popularnością wśród podróżnych to Como S. Giovanni. Mieści się 1.2 km od centrum.

Decydując się na poci¹g na trasie Mediolan - Como, możesz skorzystać z usług Frecciabianca, Regionale, Trenitalia lub Trenord i sprawnie dostać się do celu, jakim jest Como. Sprawdź też, którzy inni oferują przejazdy na trasie Mediolan - Como, porównaj różnice pomiędzy połączeniami i kup bilet na to, które najbardziej Ci odpowiada.
Jeżeli szukasz bezpośrednich połączeń na trasie Mediolan - Como, rozważ zakup biletu na podróż pocigiem i skorzystanie z usług Regionale, by sprawnie dotrzeć do celu. Możesz też sprawdzić inne możliwości i wybrać najodpowiedniejszą, by znaleźć najlepszy dla Ciebie poci¹g na odcinku Mediolan - Como.
Skorzystaj z Omio i wyszukuj połączenia, które oferują różni. Kup tanie bilety na trasie Mediolan - Como bez względu na to, czy interesuje Cię poci¹g i podróż w jedną stronę, czy też w obie strony. Możesz uzyskać wszystkie informacje związane z podróżą bezpośrednio w aplikacji Omio i cieszyć się sprawną podróżą.
Wielu naszych użytkowników decydujących się na podróż pocigiem i kierujących się do miasta Mediolan również często podróżuje do miejsc takich jak Bergamo, Wenecja lub Zurych. Sprawdź na Omio, jakie są najlepsze połączenia pomiędzy miastem Como a tymi wartymi odwiedzenia miejscami.
Pozwól Omio znaleźć odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie na nadchodzącą podróż. Nie potrzebujesz samochodu, żeby pokonać trasę Mediolan - Como. Odwiedź Omio i porównaj najlepsze połączenia Mediolan - Como, jeśli jako środek transportu wybierzesz poci¹g. Zaplanuj podróż pocigiem i kup tanie bilety już dziś!
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Mediolan
Como

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Waluta
Język