Bilety kolejowe, rozkład jazdy PKP NeapolPompei

Najtańsze połączenia kolejowe z miejscowości Neapol do miejscowości Pompei

Godziny i ceny wyświetlane dla 03 lip

Najtaniej

14

Średnio

16

Najlepszym sposobem na znalezienie taniego przejazdu jest zarezerwowanie biletu z jak największym wyprzedzeniem i unikanie podróży w godzinach szczytu.

Najtaniej
06:27Neapol P.za Garibaldi0godz.38 07:05Pompei
0 przesiadek
14 1W jedną stronę
Najtaniej
13:27Neapol P.za Garibaldi0godz.38 14:05Pompei
0 przesiadek
14 1W jedną stronę
Najtaniej
17:27Neapol P.za Garibaldi0godz.38 18:05Pompei
0 przesiadek
14 1W jedną stronę
Najtaniej
13:57Neapol P.za Garibaldi0godz.38 14:35Pompei
0 przesiadek
14 1W jedną stronę
Najtaniej
19:27Neapol P.za Garibaldi0godz.38 20:05Pompei
0 przesiadek
14 1W jedną stronę

Rozkład jazdy Neapol – Pompei

Pokazuje połączenia kolejowe jutro, niedziela, 3 lipca
05:40Neapol Centrale0godz.31 06:11Pompei
0 przesiadek
05:55Neapol Centrale0godz.39 06:34Pompei
0 przesiadek
06:27Neapol P.za Garibaldi0godz.38 07:05Pompei
0 przesiadek
07:14Neapol Centrale1godz.41 08:55Pompei Scavi - Villa Dei Misteri
1 przesiadka
07:14Neapol Centrale0godz.42 07:56Pompei
0 przesiadek
07:27Neapol P.za Garibaldi0godz.38 08:05Pompei
0 przesiadek
07:27Neapol P.za Garibaldi1godz.28 08:55Pompei Scavi - Villa Dei Misteri
1 przesiadka
08:57Neapol P.za Garibaldi0godz.58 09:55Pompei Scavi - Villa Dei Misteri
1 przesiadka
08:57Neapol P.za Garibaldi0godz.39 09:36Pompei
0 przesiadek
09:19Neapol P.za Garibaldi0godz.41 10:00Pompei
0 przesiadek
09:27Neapol P.za Garibaldi0godz.58 10:25Pompei Scavi - Villa Dei Misteri
1 przesiadka
09:27Neapol P.za Garibaldi0godz.38 10:05Pompei
0 przesiadek
09:40Neapol P.za Garibaldi0godz.39 10:19Pompei
0 przesiadek
09:40Neapol P.za Garibaldi1godz.15 10:55Pompei Scavi - Villa Dei Misteri
1 przesiadka
10:12Neapol P.za Garibaldi1godz.13 11:25Pompei Scavi - Villa Dei Misteri
1 przesiadka
10:12Neapol P.za Garibaldi0godz.43 10:55Pompei
0 przesiadek
11:27Neapol P.za Garibaldi0godz.58 12:25Pompei Scavi - Villa Dei Misteri
1 przesiadka
11:27Neapol P.za Garibaldi0godz.38 12:05Pompei
0 przesiadek
11:57Neapol P.za Garibaldi0godz.38 12:35Pompei
0 przesiadek
11:57Neapol P.za Garibaldi0godz.58 12:55Pompei Scavi - Villa Dei Misteri
1 przesiadka
13:27Neapol P.za Garibaldi0godz.38 14:05Pompei
0 przesiadek
13:57Neapol P.za Garibaldi0godz.38 14:35Pompei
0 przesiadek
13:57Neapol P.za Garibaldi0godz.53 14:50Pompei Scavi - Villa Dei Misteri
1 przesiadka
14:57Neapol P.za Garibaldi0godz.38 15:35Pompei
0 przesiadek
14:57Neapol P.za Garibaldi0godz.53 15:50Pompei Scavi - Villa Dei Misteri
1 przesiadka
16:57Neapol P.za Garibaldi0godz.53 17:50Pompei Scavi - Villa Dei Misteri
1 przesiadka
16:57Neapol P.za Garibaldi0godz.38 17:35Pompei
0 przesiadek
17:27Neapol P.za Garibaldi0godz.38 18:05Pompei
0 przesiadek
17:57Neapol P.za Garibaldi0godz.38 18:35Pompei
0 przesiadek
18:27Neapol P.za Garibaldi0godz.38 19:05Pompei
0 przesiadek
18:57Neapol P.za Garibaldi0godz.38 19:35Pompei
0 przesiadek
19:27Neapol P.za Garibaldi0godz.38 20:05Pompei
0 przesiadek
20:27Neapol P.za Garibaldi0godz.38 21:05Pompei
0 przesiadek
20:57Neapol P.za Garibaldi0godz.38 21:35Pompei
0 przesiadek

To ostatnie połączenie kolejowe w tym dniu.

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

niedz.
03 lip
pon.
04 lip
wt.
05 lip
śr.
06 lip
czw.
07 lip
pt.
08 lip
sob.
09 lip

Najszybsze połączenia kolejowe z miejscowości Neapol do miejscowości Pompei

Godziny i ceny wyświetlane dla 03 lip

Najszybsza podróż

31 min

Średnio

47 min

Liczba połączeń kolejowych na dzień

34

Odległość

23 km

Spośród 34 codziennych połączeń kolejowych z miejscowości Neapol do miejscowości Pompei, 23 to połączenia bezpośrednie, więc unikanie podróży z przesiadkami jest proste.

Najszybciej
05:40Neapol Centrale0godz.31 06:11Pompei
0 przesiadek
14 1W jedną stronę
2. Najszybciej
06:27Neapol P.za Garibaldi0godz.38 07:05Pompei
0 przesiadek
14 1W jedną stronę
2. Najszybciej
13:27Neapol P.za Garibaldi0godz.38 14:05Pompei
0 przesiadek
14 1W jedną stronę
2. Najszybciej
17:27Neapol P.za Garibaldi0godz.38 18:05Pompei
0 przesiadek
14 1W jedną stronę
2. Najszybciej
13:57Neapol P.za Garibaldi0godz.38 14:35Pompei
0 przesiadek
14 1W jedną stronę

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Italo
Deutsche Bahn
Regionale
Renfe

Porady w podróży: Pociągi z Neapol do Pompei

Podróżuj do Pompei pociągiem w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Neapol do Pompei.
FAQs
Tanie bilety na podróż pocigiem na trasie Neapol - Pompei mogą kosztować nawet 14 zł, jednak ceny zależą tego, z jakim wyprzedzeniem uda Ci się dokonać rezerwacji. Im wcześniej, tym większa szansa nia niższą cenę. Skorzystaj z Omio i wyszukuj tanie bilety na podróż pocigiem i zarezerwuj je z możliwie największym wyprzedzeniem.
Rezerwując bilet na podróż pocigiem, warto zapoznać się z orientacyjnymi cenami. Jeśli decydujesz się na poci¹g na trasie Neapol - Pompei, przygotuj się na wydatek około 14 zł. Rekomendujemy rezerwację biletów na podróż pocigiem z wyprzedzeniem, by zyskać jak najtańsze bilety.
Planując przejechanie trasy Neapol - Pompei i wybierając podróż pocigiem, pokonasz dystans wynoszący około 22 km.
Czas podróży pocigiem na odcinku Neapol - Pompei może się różnić w zależności od konkretnych dni, weekendów i świąt. Średnio trwa ona jednak 38 min.

Wśród podróżujących z miasta Neapol największą popularnością cieszy się, jakim jest Napoli Centrale. W mieście Pompei najwięcej podróżnych wybiera Pompei.

Jeśli zaczynasz podróż w mieście Neapol, zwróć uwagę na to, że większość użytkowników Omio wybierających startuje z miejsca, jakim jest Napoli Centrale znajdujący się w odległości 4 km od centrum. Jeśli planujesz nocleg w mieście Pompei, pamiętaj, że najpopularniejszy to Pompei. Znajduje się 332 m od centrum.

Jeśli szukasz tanich biletów na poci¹gi na trasie Neapol - Pompei, zapoznaj się z ofertą połączeń, jaką dysponują Regionale, Frecciabianca, Intercity Notte, Intercity lub Trenitalia i sprawnie dostań się na miejsce podróży, jakim jest Pompei. Warto też sprawdzić opcje, jakie oferują inni na trasie Neapol - Pompei i porównać różnice pomiędzy połączeniami.
Interesuje Cię bezpośredni poci¹g Neapol - Pompei? Rozważ bilety na podróż pocigiem na trasie Neapol - Pompei oferowane przez Regionale. Jeśli nie możesz znaleźć idealnej opcji, jaką jest poci¹g Neapol - Pompei, sprawdź inne możliwości i wybierz najodpowiedniejszą, by sprawnie dotrzeć do miasta Pompei.
Na Omio szybko znajdziesz bilety nawet w ostatniej chwili. Porównasz połączenia na trasie Neapol - Pompei i zdecydujesz się na poci¹g w jedną stronę lub w obie strony. Możesz uzyskać wszystkie informacje związane z podróżą bezpośrednio w aplikacji Omio i cieszyć się płynną podróżą na trasie Neapol - Pompei.
Twoja podróż na trasie Neapol - Pompei pocigiem wcale nie musi zakończyć się w mieście Pompei. Inne popularne miejsca, które warto odwiedzić w pobliżu miasta Pompei, to między innymi Rzym, Salerno lub Sorrento. Jeśli chcesz urozmaicić swoją podróż, skorzystaj z Omio i poznaj najtańsze sposoby na dotarcie do miejsc takich jak Rzym, Salerno lub Sorrento!
Podróżowanie na trasie Neapol - Pompei bez samochodu to nie problem! Odwiedź Omio i porównaj najlepsze połączenia, jeśli jako środek transportu wybierzesz poci¹g. Możesz także użyć aplikacji Omio, aby mieć wszystkie bilety w jednym miejscu, a podróż na trasie Neapol - Pompei była płynna i łatwa.
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Neapol
Pompei

Pociągi Neapol – Pompei: sprawdź dodatkowe informacje!

Poniżej kilka przydatnych informacji, które ułatwią Ci zaplanowanie podróży!

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Waluta
Język