Bilety kolejowe, rozkład jazdy PKP RandaZermatt

Najtańsze połączenia kolejowe z miejscowości Randa do miejscowości Zermatt

Godziny i ceny wyświetlane dla 27 lis

Najtaniej

35

Średnio

35

Najlepszym sposobem na znalezienie taniego przejazdu jest zarezerwowanie biletu z jak największym wyprzedzeniem i unikanie podróży w godzinach szczytu.

Matterhorn Gotthard Bahn
06:16Randa0godz.19 06:35Zermatt
0 przesiadek
35 1W jedną stronę
Matterhorn Gotthard Bahn
06:54Randa0godz.20 07:14Zermatt
0 przesiadek
35 1W jedną stronę
Matterhorn Gotthard Bahn
07:30Randa0godz.21 07:51Zermatt
0 przesiadek
35 1W jedną stronę
Matterhorn Gotthard Bahn
07:54Randa0godz.20 08:14Zermatt
0 przesiadek
35 1W jedną stronę
Matterhorn Gotthard Bahn
08:30Randa0godz.21 08:51Zermatt
0 przesiadek
35 1W jedną stronę

Rozkład jazdy Randa – Zermatt

Pokazuje połączenia kolejowe jutro, niedziela, 27 listopada
Matterhorn Gotthard Bahn
06:16Randa0godz.19 06:35Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
06:54Randa0godz.20 07:14Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
07:30Randa0godz.21 07:51Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
07:54Randa0godz.20 08:14Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
08:30Randa0godz.21 08:51Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
08:54Randa0godz.20 09:14Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
09:30Randa0godz.21 09:51Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
09:54Randa0godz.20 10:14Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
10:30Randa0godz.21 10:51Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
10:54Randa0godz.20 11:14Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
11:30Randa0godz.21 11:51Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
11:54Randa0godz.20 12:14Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
12:30Randa0godz.21 12:51Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
12:54Randa0godz.20 13:14Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
13:30Randa0godz.21 13:51Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
13:54Randa0godz.20 14:14Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
14:30Randa0godz.21 14:51Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
14:54Randa0godz.20 15:14Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
15:30Randa0godz.21 15:51Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
15:54Randa0godz.20 16:14Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
16:30Randa0godz.21 16:51Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
16:54Randa0godz.20 17:14Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
17:30Randa0godz.21 17:51Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
17:54Randa0godz.20 18:14Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
18:30Randa0godz.21 18:51Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
18:54Randa0godz.20 19:14Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
19:30Randa0godz.21 19:51Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
19:54Randa0godz.20 20:14Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
20:54Randa0godz.20 21:14Zermatt
0 przesiadek
Matterhorn Gotthard Bahn
21:54Randa0godz.20 22:14Zermatt
0 przesiadek

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

niedz.
27 lis
pon.
28 lis
wt.
29 lis
śr.
30 lis
czw.
01 gru
pt.
02 gru
sob.
03 gru

Najszybsze połączenia kolejowe z miejscowości Randa do miejscowości Zermatt

Godziny i ceny wyświetlane dla 27 lis

Najszybsza podróż

19 min

Średnio

20 min

Liczba połączeń kolejowych na dzień

30

Odległość

9 km

Spośród 30 codziennych połączeń kolejowych z miejscowości Randa do miejscowości Zermatt, 30 to połączenia bezpośrednie, więc unikanie podróży z przesiadkami jest proste.

Matterhorn Gotthard Bahn
06:16Randa0godz.19 06:35Zermatt
0 przesiadek
35 1W jedną stronę
Matterhorn Gotthard Bahn
06:54Randa0godz.20 07:14Zermatt
0 przesiadek
35 1W jedną stronę
Matterhorn Gotthard Bahn
07:54Randa0godz.20 08:14Zermatt
0 przesiadek
35 1W jedną stronę
Matterhorn Gotthard Bahn
08:54Randa0godz.20 09:14Zermatt
0 przesiadek
35 1W jedną stronę
Matterhorn Gotthard Bahn
09:54Randa0godz.20 10:14Zermatt
0 przesiadek
35 1W jedną stronę

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Italo
Deutsche Bahn
Regionale
Renfe

Porady w podróży: Pociągi z Randa do Zermatt

Porady w podróży: Podróżuj do Zermatt pociągiem w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Randa do Zermatt.
FAQs
Tanie bilety na podróż pocigiem na trasie Randa - Zermatt mogą kosztować nawet 39 zł, jednak ceny zależą tego, z jakim wyprzedzeniem uda Ci się dokonać rezerwacji. Im wcześniej, tym większa szansa nia niższą cenę. Skorzystaj z Omio i wyszukuj tanie bilety na podróż pocigiem i zarezerwuj je z możliwie największym wyprzedzeniem.
Rezerwacja biletów na podróż pocigiem na trasie Randa - Zermatt to koszt około 39 zł. Rezerwując bilety Randa - Zermatt z wyprzedzeniem, masz szansę na dużo niższe ceny niż gdybyś dokonywał zakupu w dniu rozpoczęcia podróży.
Planując przejechanie trasy Randa - Zermatt i wybierając podróż pocigiem, pokonasz dystans wynoszący około 9 km.
Czas podróży pocigiem na odcinku Randa - Zermatt może się różnić w zależności od konkretnych dni, weekendów i świąt. Średnio trwa ona jednak 20 min.

Jeśli decydujesz się na poci¹g na trasie Randa - Zermatt, zwróć uwagę na to, że większość osób podróżujących na tym odcinku wybiera w mieście Randa Randa, a w mieście Zermatt Zermatt, Bahnhof.

Jeśli planujesz wsiąść w poci¹g w mieście Randa, podróż rozpoczniesz 417 m od centrum. Najprawdopodobniej wybierzesz cieszący się największą popularnością wśród podróżnych Randa. Gdy dotrzesz do miasta Zermatt wsiadając w poci¹g, Twoja podóż zakończy się w miejscu, jakim jest Zermatt, Bahnhof. Będziesz musiał dojechać stamtąd około 322 m do centrum.

Możesz skorzystać z usług wielu naszych sprawdzonych partnerów, by przemieszczać się na trasie Randa - Zermatt, decydując się na poci¹g. Na odcinku Randa - Zermatt możesz podróżować dzięki przewoźnikowi SBB. Zawsze warto jednak sprawdzić, jacy inni oferują przejazdy na trasie Randa - Zermatt. Porównaj różnice pomiędzy połączeniami i kup bilet na przejazd, który najbardziej Ci odpowiada.
Na Omio szybko znajdziesz bilety nawet w ostatniej chwili. Porównasz połączenia na trasie Randa - Zermatt i zdecydujesz się na poci¹g w jedną stronę lub w obie strony. Możesz uzyskać wszystkie informacje związane z podróżą bezpośrednio w aplikacji Omio i cieszyć się płynną podróżą na trasie Randa - Zermatt.
Dla wielu naszych użytkowników wybierających podróż pocigiem i pokonujących odległość Randa - Zermatt, Zermatt nie jest miejscem docelowym. Miejsca w pobliżu miasta Zermatt, które są warte odwiedzenia to Genewa, Zurych lub Mediolan. Sprawdź na Omio tanie bilety na podróż pocigiem do każdego z najbardziej popularnych miejsc!
Trasę Randa - Zermatt z łatwością pokonasz bez samochodu. Odwiedź Omio i porównaj najtańsze połączenia na odcinku Randa - Zermatt, jeśli jako środek transportu wybierzesz poci¹g. Podróżuj tanio pocigiem i kup bilety w Omio. Możesz również użyć aplikacji Omio, aby mieć wszystkie bilety w jednym miejscu i cieszyć się płynną podróżą.
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Zermatt

Pociągi Randa – Zermatt: sprawdź dodatkowe informacje!

Poniżej kilka przydatnych informacji, które ułatwią Ci zaplanowanie podróży!

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Waluta
Język