Bilety kolejowe, rozkład jazdy PKP StrasburgColmar

Najtańsze połączenia kolejowe z miejscowości Strasburg do miejscowości Colmar

Godziny i ceny wyświetlane dla 15 sie

Najtaniej

25

Średnio

66

Najlepszym sposobem na znalezienie taniego przejazdu jest zarezerwowanie biletu z jak największym wyprzedzeniem i unikanie podróży w godzinach szczytu.

Najtaniej
22:51Strasburg0godz.30 23:21Colmar
0 przesiadek
25 1W jedną stronę
Najtaniej
22:21Strasburg0godz.36 22:57Colmar
0 przesiadek
25 1W jedną stronę
Najtaniej
21:21Strasburg0godz.36 21:57Colmar
0 przesiadek
25 1W jedną stronę
2. Najtaniej
16:21Strasburg0godz.30 16:51Colmar
0 przesiadek
70 1W jedną stronę
2. Najtaniej
16:51Strasburg0godz.30 17:21Colmar
0 przesiadek
70 1W jedną stronę

Rozkład jazdy Strasburg – Colmar

Pokazuje połączenia kolejowe jutro, poniedziałek, 15 sierpnia
06:51Strasburg0godz.31 07:22Colmar
0 przesiadek
07:21Strasburg0godz.36 07:57Colmar
0 przesiadek
07:51Strasburg0godz.30 08:21Colmar
0 przesiadek
08:51Strasburg0godz.30 09:21Colmar
0 przesiadek
09:03Strasburg0godz.26 09:29Colmar
0 przesiadek
09:03Strasburg0godz.26 09:29Colmar
0 przesiadek
09:51Strasburg0godz.36 10:27Colmar
0 przesiadek
10:51Strasburg0godz.30 11:21Colmar
0 przesiadek
11:21Strasburg0godz.36 11:57Colmar
0 przesiadek
11:51Strasburg0godz.30 12:21Colmar
0 przesiadek
12:51Strasburg0godz.30 13:21Colmar
0 przesiadek
13:03Strasburg0godz.25 13:28Colmar
0 przesiadek
13:51Strasburg0godz.36 14:27Colmar
0 przesiadek
14:51Strasburg0godz.30 15:21Colmar
0 przesiadek
15:51Strasburg0godz.30 16:21Colmar
0 przesiadek
16:21Strasburg0godz.30 16:51Colmar
0 przesiadek
16:46Strasburg0godz.26 17:12Colmar
0 przesiadek
16:51Strasburg0godz.30 17:21Colmar
0 przesiadek
17:51Strasburg0godz.30 18:21Colmar
0 przesiadek
18:21Strasburg0godz.30 18:51Colmar
0 przesiadek
18:51Strasburg0godz.30 19:21Colmar
0 przesiadek
19:21Strasburg0godz.30 19:51Colmar
0 przesiadek
19:51Strasburg0godz.30 20:21Colmar
0 przesiadek
20:21Strasburg0godz.30 20:51Colmar
0 przesiadek
20:46Strasburg0godz.32 21:18Colmar
0 przesiadek
21:21Strasburg0godz.36 21:57Colmar
0 przesiadek
22:21Strasburg0godz.36 22:57Colmar
0 przesiadek
22:51Strasburg0godz.30 23:21Colmar
0 przesiadek

To ostatnie połączenie kolejowe w tym dniu.

Znajdź wszystkie daty i godziny dla tej podróży

PORÓWNAJ Ceny różnych środków transportu

pon.
15 sie
wt.
16 sie
śr.
17 sie
czw.
18 sie
pt.
19 sie
sob.
20 sie
niedz.
21 sie
pon.
22 sie
wt.
23 sie
śr.
24 sie
czw.
25 sie
pt.
26 sie
sob.
27 sie
niedz.
28 sie
pon.
29 sie
wt.
30 sie
śr.
31 sie
czw.
01 wrz
pt.
02 wrz
sob.
03 wrz
niedz.
04 wrz

Najszybsze połączenia kolejowe z miejscowości Strasburg do miejscowości Colmar

Godziny i ceny wyświetlane dla 15 sie

Najszybsza podróż

25 min

Średnio

30 min

Liczba połączeń kolejowych na dzień

28

Odległość

62 km

Spośród 28 codziennych połączeń kolejowych z miejscowości Strasburg do miejscowości Colmar, 28 to połączenia bezpośrednie, więc unikanie podróży z przesiadkami jest proste.

Najszybciej
13:03Strasburg0godz.25 13:28Colmar
0 przesiadek
74 1W jedną stronę
2. Najszybciej
09:03Strasburg0godz.26 09:29Colmar
0 przesiadek
74 1W jedną stronę
2. Najszybciej
16:46Strasburg0godz.26 17:12Colmar
0 przesiadek
74 1W jedną stronę
2. Najszybciej
09:03Strasburg0godz.26 09:29Colmar
0 przesiadek
74 1W jedną stronę
16:21Strasburg0godz.30 16:51Colmar
0 przesiadek
70 1W jedną stronę

Zaufały nam te firmy. Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Italo
Deutsche Bahn
Regionale
Renfe

Porady w podróży: Pociągi z Strasburg do Colmar

Podróżuj do Colmar pociągiem w prosty sposób. Bez względu na to, czy szukasz czegoś szybko, tanio, czy masz zupełnie inne potrzeby, nasi eksperci ds. podróży zebrali wszystkie informacje, by móc wybrać najlepszą opcję podróży z Strasburg do Colmar.
FAQs
Bilety Strasburg - Colmar na podróż pocigiem mogą kosztować tylko 25 zł, szczególnie jeżeli zarezerwujesz je z wyprzedzeniem. Omio pomoże Ci zaoszczędzić i znaleźć tanie bilety na podróż pocigiem na trasie Strasburg - Colmar, abyś mógł lepiej zaplanować wyjazd.
Podróżni zazwyczaj muszą liczyć się z wydatkiem 31 zł, by pokonać trasę Strasburg - Colmar. Im wcześniej zaplanujesz podróż, tym tańsze będą bilety Colmar - Strasburg.
Przed zaplanowaniem podróży na trasie Strasburg - Colmar warto wiedzieć, że odległość Colmar - Strasburg wynosi około 62 km, gdy przemieszczasz się pocigiem.
Warto wiedzieć, ile czasu trzeba poświęcić na podróż. Średnio na pokonanie trasy Strasburg - Colmar, wybierając poci¹g, przeznaczysz 30 min, jednak pokonanie tego odcinka może trwać dłużej w weekendy lub święta. Na Omio znajdziesz tanie bilety na poci¹g na trasie Strasburg - Colmar.

Zanim zdecydujesz się na pokonanie trasy Strasburg - Colmar, pamiętaj, że większość podróżujących, którzy jako środek transportu preferują poci¹g, w mieście Strasburg jako punkt startowy wybiera Strasbourg, a w mieście Colmar jako koniec podróży Colmar.

Strasbourg to miejsce wybierane przez większość użytkowników Omio decydujących się na do miasta Strasburg. Znajduje się około 762 m od centrum. W mieście Colmar cieszący się największą popularnością wśród podróżnych to Colmar. Mieści się 1.9 km od centrum.

Decydując się na poci¹g na trasie Strasburg - Colmar, możesz skorzystać z usług SNCF | TER, SNCF | Autocar, SNCF | TGV, SNCF | TER, SNCF | TGV INOUI, SNCF | TGV lub SNCF i sprawnie dostać się do celu, jakim jest Colmar. Sprawdź też, którzy inni oferują przejazdy na trasie Strasburg - Colmar, porównaj różnice pomiędzy połączeniami i kup bilet na to, które najbardziej Ci odpowiada.
Interesuje Cię bezpośredni poci¹g Strasburg - Colmar? Rozważ bilety na podróż pocigiem na trasie Strasburg - Colmar oferowane przez SNCF | TER lub SNCF | TGV INOUI. Jeśli nie możesz znaleźć idealnej opcji, jaką jest poci¹g Strasburg - Colmar, sprawdź inne możliwości i wybierz najodpowiedniejszą, by sprawnie dotrzeć do miasta Colmar.
Dzięki Omio podróżowanie pocigiem na trasie Strasburg - Colmar jest jeszcze łatwiejsze. Na naszej stronie znajdziesz tanie bilety w jedną stronę lub w obie strony. Po prostu podaj daty podróży i kup najodpowiedniejszy bilet na podróż w jedną stronę lub w obie strony. Aplikacja Omio gromadzi również wszystkie informacje związane z podróżą - teraz możesz mieć je w jednym miejscu w zasięgu ręki.
Wielu podróżujących, którzy docierają do miasta Colmar pocigiem, często odwiedza również znajdujące się w pobliżu popularne miejsca takie jak Paryż, Bazylea lub Zurych. Jeśli podróżujesz z miasta Colmar i chcesz odwiedzić miejsca takie jak Paryż, Bazylea lub Zurych, pozwól Omio znaleźć dla Ciebie najlepsze dostępne połączenia w przystępnej cenie.
Podróżowanie na trasie Strasburg - Colmar bez samochodu to nie problem! Odwiedź Omio i porównaj najlepsze połączenia, jeśli jako środek transportu wybierzesz poci¹g. Możesz także użyć aplikacji Omio, aby mieć wszystkie bilety w jednym miejscu, a podróż na trasie Strasburg - Colmar była płynna i łatwa.
Stacje

Ważne dworce i lotniska w tej podróży

Strasburg
Colmar

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Waluta
Język