Pociągi MediolanRzym: rozkłady jazdy, tanie bilety

pt., 24.05
Proste jak A, B, C
Znajdź najtańsze i najszybsze połączenia spośród ofert ponad 800 oficjalnych partnerów
Podróżuj po swojemu
Podróżuj po Europie pociągiem, autobusem i samolotem
Zawsze i wszędzie
Ponieważ Twoja podróż nie kończy się wraz z zakupem biletu, towarzyszymy Ci przez cały czas

Najtaniej: Pociągi

z miejscowości Mediolan
do miejscowości Rzym

Najtaniej

191

Średnio

475

Godziny i ceny wyświetlane dla 24.05

Najlepszym sposobem na znalezienie taniego przejazdu jest zarezerwowanie biletu z jak największym wyprzedzeniem i unikanie podróży w godzinach szczytu.

Przeciętny bilet z miejscowości Mediolan do miejscowości Rzym będzie kosztować około 475 zł, jeśli kupisz go w dniu wyjazdu, ale najtańszy bilet można kupić za jedyne 191 zł.

najtaniej
carrier-logo
06:45Mediolan Centrale11h 2m 17:47Rzym Termini
191
1W jedną stronę
191 1W jedną stronę
2. najtaniej
carrier-logo
23:17Mediolan Porta Garibaldi8h 0m 07:17Rzym Tiburtina
228
1W jedną stronę
228 1W jedną stronę
carrier-logo
06:50Mediolan Centrale6h 31m 13:21Rzym Tiburtina
265
1W jedną stronę
265 1W jedną stronę
carrier-logo
06:00Mediolan Centrale2h 59m 08:59Rzym Termini
370
1W jedną stronę
370 1W jedną stronę
carrier-logo
07:15Mediolan Centrale2h 59m 10:14Rzym Termini
370
1W jedną stronę
370 1W jedną stronę

PORÓWNAJ

Ceny różnych środków transportu

Train
Bus
Flight
czw.
23.05
Sprawdź cenę.
172 Bus Center
Sprawdź cenę.
pt.
24.05
191 Regionale Veloce
125 Flixbus
499 Alitalia
sob.
25.05
191 Regionale Veloce
82 Flixbus
355 Alitalia Cityliner
niedz.
26.05
116 Intercity Notte
82 Flixbus
204 Meridiana
pon.
27.05
191 Regionale Veloce
82 Flixbus
398 Meridiana
wt.
28.05
172 Intercity
82 Flixbus
398 Bulgaria Air
śr.
29.05
142 Intercity Notte
82 Flixbus
355 Alitalia Cityliner
czw.
30.05
142 Intercity Notte
65 Flixbus
359 Alitalia Cityliner
pt.
31.05
191 Regionale Veloce
82 Flixbus
226 Meridiana
sob.
1.06
142 Intercity Notte
65 Flixbus
241 Alitalia Cityliner
niedz.
2.06
99 Intercity Notte
82 Flixbus
245 Alitalia
pon.
3.06
142 Intercity Notte
82 Flixbus
245 Alitalia Cityliner
wt.
4.06
129 Intercity
82 Flixbus
241 Alitalia Cityliner
śr.
5.06
116 Intercity Notte
82 Flixbus
226 Bulgaria Air
czw.
6.06
155 Italo
65 Flixbus
245 Alitalia Cityliner
pt.
7.06
155 Italo
82 Flixbus
245 Alitalia
sob.
8.06
142 Intercity Notte
Sprawdź cenę.
241 Alitalia
niedz.
9.06
191 Regionale Veloce
82 Flixbus
245 Alitalia
pon.
10.06
142 Intercity Notte
65 Flixbus
245 Alitalia Cityliner
wt.
11.06
129 Intercity
65 Flixbus
239 Alitalia Cityliner
śr.
12.06
129 Intercity Notte
82 Flixbus
241 Alitalia Cityliner

Zaufały nam te firmy.
Umożliwiamy zakup ich biletów w jednym miejscu.

Italo
Deutsche Bahn
Regionale
Renfe

Najszybsze połączenia kolejowe

z miejscowości Mediolan
do miejscowości Rzym

Fastest Journey

2h 55m

Average

3h 40m

train per day

48

Distance

477 km

Godziny i ceny wyświetlane dla 24.05

Of the 48 trains that leave Mediolan for Rzym every day 46 travel direct so it’s quite easy to avoid journeys where you’ll have to change along the way.

These direct trains cover the 477 km distance in an average of 3h 40m but if you time it right, some trains will get you there in just 2h 55m .

The slowest trains will take 11h 2m and usually involve a change or two along the way, but you might be able to save a few pennies if you’re on a budget.

najszybciej
carrier-logo
12:00Mediolan Centrale2h 55m 14:55Rzym Termini
396
1W jedną stronę
396 1W jedną stronę
najszybciej
carrier-logo
10:00Mediolan Centrale2h 55m 12:55Rzym Termini
396
1W jedną stronę
396 1W jedną stronę
najszybciej
carrier-logo
20:00Mediolan Centrale2h 55m 22:55Rzym Termini
525
1W jedną stronę
525 1W jedną stronę
najszybciej
carrier-logo
15:00Mediolan Centrale2h 55m 17:55Rzym Termini
525
1W jedną stronę
525 1W jedną stronę
najszybciej
carrier-logo
13:00Mediolan Centrale2h 55m 15:55Rzym Termini
461
1W jedną stronę
461 1W jedną stronę
train

Szczegóły podróży

Podróż pociągiem Mediolan – Rzym

Śr. czas przejazdu:
7 godziny 22 minuty
Cena biletu:125
Wyjazd pociągiem:Mediolan
Przyjazd pociągiem do:Rzym
Odległość:477 km
TrainPrzewoźnicy kolejowi:Intercity, Italo, Intercity Notte, Regionale Veloce

Pociągi z Mediolanu do Rzymu – szczegóły przejazdu

Na tej trasie swoje połączenia oferują przewoźnicy Italo oraz Trenitalia. Pierwsze pociągi z Mediolanu do Rzymu wyruszają o świcie, ostatnie odjeżdżają późnym wieczorem. Wszystkie są połączeniami bezpośrednimi, a przejazdy oferowane są w takcie co 30 minut. Najszybciej, dzielącą miasta 580 kilometrową odległość, pokonać można koleją dużych prędkości. Czas przejazdu zajmuje 2 godziny i 55 minut.

Wyjazd pociągiem z Mediolanu do Rzymu

Większość pociągów z Mediolanu do Rzymu odjeżdża ze stacji Milano Rogoredo, która leży w południowo-wschodniej części miasta. Linia M3 mediolańskiego metra dojeżdża do dworca kolejowego Milano Rogoredo, a dojazd z centrum miasta zajmuje 12 minut.

Dojazd pociągiem do Rzymu

Pociągi z Mediolanu do Rzymu zatrzymują się na stacji Tiburtina. Do centrum można stąd dojechać metrem. Pociągi miejskiej kolejki odjeżdżają co kilka minut, a podróż trwa nie dłużej niż 10 minut. Rzym to nowoczesne kosmopolityczne miasto z bogatą historią. Jest również świetnym miejscem na wyjątkowe i niekoniecznie nieziemsko drogie zakupy.

Porównaj ceny

Pociągi Mediolan – Rzym: najlepsze ceny

Najbliższy weekend
Ten miesiąc:
Przyszły miesiąc:
sob., 25.05
Train
Regionale Veloce
05:1510h 32m15:47
MediolanRzym
niedz., 26.05
Train
Intercity Notte
20:159h 2m05:17
MediolanRzym
Najszybsze połączenia kolejowe na trasie Mediolan – Rzym
niedz., 16.06
Train
Italo
05:153h 7m08:22
MediolanRzym
czw., 6.06
Train
Italo
18:353h 20m21:55
MediolanRzym
pt., 7.06
Train
Italo
04:253h 30m07:55
MediolanRzym
Podróż kolejowa w obie strony na trasie Rzym – Mediolan
sob., 25.05
Train
Regionale Veloce
12:128h 33m20:45
RzymMediolan
niedz., 26.05
Train
Regionale Veloce
12:128h 33m20:45
RzymMediolan
pon., 27.05
Train
Regionale Veloce
12:128h 33m20:45
RzymMediolan
Stacje
Ważne dworce i lotniska w tej podróży
Mediolan
Rzym
TrainMilano Centrale

Udogodnienia

Napoje
WC

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Gdzie znajduje się dworzec kolejowy i jak najłatwiej tam dotrzeć?
Dworzec znajduje się poza centrum miasta, ale jest z nim dobrze skomunikowany.
Linie metra M1, M2, M3, M5
TrainMilano Porta Garibaldi

Udogodnienia

Aplikacja Omio – szybkie i proste planowanie podróży

Pomożemy Ci w dotarciu do celu! Od powiadomień na żywo o podróży pociągiem do biletów elektronicznych – nasza innowacyjna aplikacja ułatwi zaplanowanie podróży i będzie towarzyszyć Ci w trakcie niej.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone